Eşimin şiddet bağımlısı ailesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bundan sonra sana sorarız kaç yaşında evlenmek gerektiğini. 22 yaşındayım 42 yaşında evlenecek değilim heralde . Gayet normal yaşımdayım . 30 yaşında evlensem farklı mı olcaktı nedir bu yaş takıntısı. Çocuk olayına gelince de korunmamı doktor önermedi bilip bilmeden yorum sallamayın

Korunmak ilaç içmek değil sadece. Benim pıhtılaşma faktörüm olduğu için doktor önermemişti Doğum kontrol hapı . Ama kondom denilen bir aparat var. Olay yaş değil tamamen cahil ve öğrenmeye açık olmaman. 22 yaşında evlenmek zorunda değildin iş bulup çalışabilirdin.

Bundan sonra sana sorarız kaç yaşında evlenmek gerektiğini. 22 yaşındayım 42 yaşında evlenecek değilim heralde . Gayet normal yaşımdayım . 30 yaşında evlensem farklı mı olcaktı nedir bu yaş takıntısı. Çocuk olayına gelince de korunmamı doktor önermedi bilip bilmeden yorum sallamayın
Ufkunuzu açmadıktan, okuyup bilinçlenmedikten,karakterinizi bilmedikten,kendinizi tanımadıktan sonra 30 yaşında da evlenseydiniz evet değişen bişey olmayacaktı. Ama o zamana kadar görüp geçirip, her yaşadığın olaydan ders alıp,çıkarım yapıp, okuyup bilinçlenip evlenseydiniz o kayınpeder size bu şekilde davrandığında elin oğlunun vicdanına bırakmazdınız kendi hayatınızı.

Ben buraya yeni üye değilim diğer hesabıma giriş yapamadım için bu hesabı yeni açtım sadece, kavramıyacak birşey yok zaten . Ayrıca gebelik planım yok rüyamı anlatmak istedim bunda sizin için sakınca mı var . Yaptığınız yorumun konuyla alakası yok. Babam neyle gelip alacak beni at yok araba yok . Uzaktan kafanıza göre ben olsam şöyle yaparım demekle olmuyor malesef . Bizde biliyoruz bunları ama şartlar yorumlara uygun değil

Merhaba,
Diğer hesabınız ile girememe sebebiniz o hesabınızın e-posta adresinin bounce olması(+ 2 hesap kullanmanız) sebebi ile aktif ikinci üyeliğinize tüm mesajlarınızın aktarılmasıdır. Aynı şekilde bu hesap varken bu gece yeni bir hesap ( N Nurhanmmm ) açmanızı ve onda yer alan konunun söylemleriniz(hani gebelik planı yoktu ya) ile çelişmesi maalesef hesaplarınızın birleştirilmesine yol açıyor.
Lütfen rica ediyorum öncelikle üyeleri sonra bizi salak yerine koymadan açıklama yapmanız veya ikinci üyelik kurallarına uyarak bir hesabı kullanmanız yönündedir.

Merhaba,
Diğer hesabınız ile girememe sebebiniz o hesabınızın e-posta adresinin bounce olması(+ 2 hesap kullanmanız) sebebi ile aktif ikinci üyeliğinize tüm mesajlarınızın aktarılmasıdır. Aynı şekilde bu hesap varken bu gece yeni bir hesap ( N Nurhanmmm ) açmanızı ve onda yer alan konunun söylemleriniz(hani gebelik planı yoktu ya) ile çelişmesi maalesef hesaplarınızın birleştirilmesine yol açıyor.
Lütfen rica ediyorum öncelikle üyeleri sonra bizi salak yerine koymadan açıklama yapmanız veya ikinci üyelik kurallarına uyarak bir hesabı kullanmanız yönündedir.
Ama ben dediydim, hatta dün de şikayet ettiydim :KK53: Elinize sağlık kazen bey 😊🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X