Eşimin söylediklerini unutamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşinizi hic sevmedim. Ve hiç gözüm tutmadı.

Onun da sizi çok sevdiğini asla sanmıyorum.

Kötü bir adam mı? Burdan gördüğüm kadarıyla hayır.

Ama tam olarak aklî başında ağır buğur beyefendi değil.

Yani eşimin hayatta önemseyecegi son şeydir benim topuklu ayakkabim. Bunu değil söz konusu yapmak uzerine bile düşünmez.

Erkekler genel manada böyle şeylere kafa yormazlar.

Eğer bunun üstüne düşünüp ortamlarda bunu komusuyorsa bana göre çapsızdir.

Diğer mesele de şu: evlenmeden önce her şeye tek başınıza göğüs germeniz de size yeteri kadar değer vermediğini hissettirdi.

Neden heP kadınlar idare ediyor, neden alttan alıyor. Bunu çok merak ediyorum. Kız evi naz evi derlerdi ama yanlış bence. Bal gibi erkek naz yapıyor artık. Nasıl bi korkumuz varsa adamlar bizi terk edecek diye etraflarında pervane oluyoruz.

Yüzük istemişmiş. Yani anlamadım ki 2 tane yüzüğü ne yapacaksın? Tek tas istese daha mantıklı en azından olmayan bi şey istemiş olurdu. Hayret ya.

Biz eşimle alyans almamıştık. Çünkü takmayacak olduğumuz şeye bi avuc para vermeye gerek yoktu.

Sadece eşim evlenme teklifi ederken tek taş almıştı. Onu da takmıyorum. Dolap bekliyor içerde.

Ha yok illa ki isterim dediyse de alırım. Ama o 2 yüzüğü de bir an dahi cikarmasina izin vermem. 2 tane istedin 2 tane aldik ikisini de takacaksin ruh hastasi görmemiş.

Yuzugu neden siz aliyorsunuz? Evlisiniz artik.
Madem yuzugu kucuk geliyor, kuyumcuya gidip beraber begenip ikinizin yuzuklerini degistirin, takım alin.
Sevmeyi bilmeyen adama cocuk yapmayin, sevgisiz buyut yoksa cocuklar. Acaba gercrkten sevmeyi mi bilmiyor yoksa sevmiyor da bu bahanenin altina mi sığınıyor? Duygusuz evlilik cok zor. Eger sevildiginizi hissetseydiniz gecmise bu kadar takilmazdiniz. Akrabalarinin yaninda iki dakikada sizi satiyorsa bu adam sevmiyordur bence.
Yapmış bile çocuk. Bi konusu var konu sahibinin, adam güzel gösterişli genç kız görmesin, ağzı ayrılıyor. Abaza mı ne?

O zaman bu adam sevmiyor konu sahibini, sevmeyi bilmiyorum diye de uyduruyor. Sadece kendi rahati icin evlilige devam ediyor belki de.
Sevmek bilinen öğrenilen bir şey değil ki zaten, ya seversin ya sevmezsin. Zorla da değil. İçten gelir. Kimler kimler seviyor seviliyor, öğrenilen bir şey olsa herkes sevilmezdi.

Yuzugu neden siz aliyorsunuz? Evlisiniz artik.
Madem yuzugu kucuk geliyor, kuyumcuya gidip beraber begenip ikinizin yuzuklerini degistirin, takım alin.
Sevmeyi bilmeyen adama cocuk yapmayin, sevgisiz buyut yoksa cocuklar. Acaba gercrkten sevmeyi mi bilmiyor yoksa sevmiyor da bu bahanenin altina mi sığınıyor? Duygusuz evlilik cok zor. Eger sevildiginizi hissetseydiniz gecmise bu kadar takilmazdiniz. Akrabalarinin yaninda iki dakikada sizi satiyorsa bu adam sevmiyordur bence.
Çocuğu yapmış bile 🤷🏻‍♀️

Eşinizi hic sevmedim. Ve hiç gözüm tutmadı.

Onun da sizi çok sevdiğini asla sanmıyorum.

Kötü bir adam mı? Burdan gördüğüm kadarıyla hayır.

Ama tam olarak aklî başında ağır buğur beyefendi değil.

Yani eşimin hayatta önemseyecegi son şeydir benim topuklu ayakkabim. Bunu değil söz konusu yapmak uzerine bile düşünmez.

Erkekler genel manada böyle şeylere kafa yormazlar.

Eğer bunun üstüne düşünüp ortamlarda bunu komusuyorsa bana göre çapsızdir.

Diğer mesele de şu: evlenmeden önce her şeye tek başınıza göğüs germeniz de size yeteri kadar değer vermediğini hissettirdi.

Neden heP kadınlar idare ediyor, neden alttan alıyor. Bunu çok merak ediyorum. Kız evi naz evi derlerdi ama yanlış bence. Bal gibi erkek naz yapıyor artık. Nasıl bi korkumuz varsa adamlar bizi terk edecek diye etraflarında pervane oluyoruz.

Yüzük istemişmiş. Yani anlamadım ki 2 tane yüzüğü ne yapacaksın? Tek tas istese daha mantıklı en azından olmayan bi şey istemiş olurdu. Hayret ya.

Biz eşimle alyans almamıştık. Çünkü takmayacak olduğumuz şeye bi avuc para vermeye gerek yoktu.

Sadece eşim evlenme teklifi ederken tek taş almıştı. Onu da takmıyorum. Dolap bekliyor içerde.

Ha yok illa ki isterim dediyse de alırım. Ama o 2 yüzüğü de bir an dahi cikarmasina izin vermem. 2 tane istedin 2 tane aldik ikisini de takacaksin ruh hastasi görmemiş.
İyi bişey söyleyeyim derken sıvamışsın. Hayır ayakkabıyla, kıyafetle ilgilenen adamlar çapsız değildir, tıpkı bunlarla ilgilenen kadınların çapsız olmadığı gibi. Erkekler de takı sevebilir, birkaç farklı yüzük, küpe, saat vs isteyebilir, tıpkı bunları isteyen kadınlar gibi. İnsanları cinsiyetlerine göre kategorize etmeyin artık gözünüzü seveyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X