Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

inşallah bir tane olsun bulunur döllenir ve bebişlrimiz olur allah verdikten sonra 1 tanede yeter kızlar ben yatıyorum size iyi geceler ben inanıyorum gün gelecek bizde anne olacağız inşallah aminnnnnnnnnnnnn

Ya ayni sorun benim arakdasimda da var onlarada birisi aktarda yapilan bir karisimdan bahsetti.Ama sonucu nasil olur bilmiyorum.İnsallah hayirlisi olur.

Merhaba kizlar.
Ben fransa Lyonda yasiyorum.
Aile doktorumuz bize spermogram testini yaptirdi ve sifir çikti.
Tekrar gittik simdide bizi ürologa yönlendirdi.
Dün randevu aldim 25 temmuzda, daha önce yer yokmus.
Beklicez baska sare yok.
Bugün esime kür baslatirdim.
Sabah ve aksam kesi boynuzu pekmez içicek ve eczaneden betaselen + maca + tribulus hapleri aldim onlari alicak.
Insallah randevuya kadar faydasini görüz.

Ya ayni sorun benim arakdasimda da var onlarada birisi aktarda yapilan bir karisimdan bahsetti.Ama sonucu nasil olur bilmiyorum.İnsallah hayirlisi olur.

canim bizde o karisimdan var ,yaptim balla katiyosun ,cok kotu kokuyo esim az yedi birakti
gerci doktor ameiyatyapmam yaparsam sperm bulamma diyince herseyi birakti bisey kullanmiyo simdi
arkadasina bi sor bakim sonuclari ne olmus canim

hadi canim ya insallah randovunuze kadar uyguladiklarin faydasi olur
bak bide nohut kuru uygula ben onuda yapmistim keci boynuzla sabah aksam iciriyodum
evet buralarda randovuleri gec veriyolar
bizde bugun pariste bi urologu aadik cikmadi tekrardan denicezde bizede baya gec verirler randovuyu
insallah sonumuz hayirli olur

ya kizlar bugun ruyamda bebegimi gordum allahim sabah oturdum agladim senağlama,

simdi banyodan cikarken bebekle cikiyorum kucagimda ,bebek bi gorseniz nasil guzel gozleri acik bana bakiyo ,diyorum ,bunun hic kivafeti yok diye,sonra havluya sarip ,esimin yanina koyuyorum da uyuyo oluyo ,sonra diyorum hemn uyandirimda gidip kiyafet aldin hic biseyi yok diye, sonra uyaniyorum:çok üzgünüm:yani bebegimi kaybediyorum uyanincasenağlama ,hala cok etkisindeyim
reglimde 1 hafta gecikti imkansiz hamile kalmam ama yinede bi umut iste:çok üzgünüm:
of valla gozumun onunden gitmiyo hic :a015:

sympathique kiz kuru nohut uygula dedinde anlayamadim.
Onu nasil yapmamiz lazim.
Detayli anlatirsan sevinirim.

ıbrahim saraçoğlu kısırlık ve azosperm için nohut kürü

Bazı erkeklerin testislerinde sperm üretimi yoktur.Buna azosperm denilir.Fakat bu kişilerin kök hücreleri bir miktar sperm üretebilmektedir.

Bu kişiler nohut kürünü uyguladıklarında başarı oranı %35-40 oranında artmaktadır.

Prof.Dr. ıbrahim Saraçoğlu'nun azosperme karşı nohut kürü :

Yarım litre su kaynatıldıktan sonra içine 6-7 kaşık nohut atılarak 10 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bırakılır. elde edilen suyun yarısı sabah kahvaltısından sonra,diğer yarısı da öğlen yemeğinden önce içilmelidir.

Bu küre en az 2 ay devam edilmelidir.Başarı oranı %35-40 olmaktadır.

Prof.Dr. ıbrahim Saraçoğlu bu kürün başarı oranını arttırmak için üzerinde çalışmalarına devam ettiğini açıkladı.

canim bak ben aynisini uyguladim sende oku oyle uygula tamam
insallah faydasi olur ,sonucta nohut istedigin yerde bulabilirsin
ben 10 kilo tukettim sonrada biraktim
ve haslanan nohutlriu buzluga koydum atmadim
sonra islayip yemek pisirdim atma yani ,

canım benim rüyan hayara çıksın inşallah bebek erkekemiydi canımya inşallah bir mucize olurda hazır adetin gecikmişken hamile kalırsın daha önce böle düzensiz olmuşmuydun

canim cinsiyetni falan bilmiyorum sadece kucagimda gozumun icine bakiyodu ama cok guzel bi bebekti
insallah hayirdir diyim hayir oldun ,etkisinde kaldim ama hamileyim diye umut etmedim
reglim normalde erken oluyo pek gec olmazdi , nadiren gec olmustur, oda hormon degerler yukseldigi zaman
ama bugun regl olcam gibi sanki hafif leke var

inşallah olmazsın canım hem olsan bile inşallah bu rüya sana tez zamanda bir bebek geleceğinin göstergesi

açtığın konuyu yeni gördüm tatlım merak ediyom seni inşlh hamilesindir yüce rabbim çok büyük
isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu

arkadaslar merhaba benim merak ettigim bazi sorular var umarim bana cevap verebilirsiniz dun doktora gittik esime testi biopsi operasyonu yapariz dedi bu ne anlama geliyor ve neden bole bisey yapma geregi duyuyor anlamadim ve bize direk tup bebek i onerdi ve biz su an 2 senelik evliyiz asilama yapilmadan tup bebek yapiliyor mu kafam karmakarisik yanitlarsaniz sevinirim

nohut tarifen için tesekür ederim.
Yarin türk markete gidip kuru nohut alcam yani haslanmamis. Biz simdiye kadar hep haslanmis nohut kulandik. önemli degil insallah bununda faydasini görcem.
Esim simdi der "bu eksikti". Bugün ona pemek içirdim, 3 çesit hap yuttu ve ona karisik meyve çektim mixer'de. Yarinda nohut alcam.
2 ay var ürologa gitmemiz için. O güne kadar mucizeler umut ediyorum.

canim bu konuda bilgim yok ama doktor sizi bilgilendrmedimi soyle boyle diye, yada siz sorsaydiniz
demkki esinde sorun varki ,dogrudan tup bebek dedi canim

biz genelde kuru nohut kullaniriz canim ,ucuz bisey istedgin yerde bulabilirsin sonucta
insallah esin bikmadan yer icer ,ben her icirmemde yinemi biktim su bu of puf ederdi ,
iyi simdi hic birini kullanmiyo
evde ozel karisim var aktardan alinan hemde baya var, aripoleni var, keci boynuzu var ama hic birini istemiyo ,
bakalim bzde ne zamana alcaz randovuyu
insallah canim hadi ozamana kadr yukselmis olur ameliyattan kurtulur

esimde keçi boynuz pekmezini sevmiyor ama kendiside biliyorki içmesi lazim. Ikimiz için bu çok önemli.
temmuzda seni haberdar ederim bir gelisme olursa.
Allahtan umut kesilmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…