eşimin şüphe çeken davranışları

Ayarlar, bildirimler, gelişmiş ayarlar, bildirim geçmişini aç. Bu ayar açık olunca telefına gelen tüm bildirimler burada duruyor. Mesela gelen wp mesajı silinse bile bildirimden asla silinmiyor. Telefonu bu şekilde kontrol edebilirsin.
Bordo bereli✋

Çok üzülüyorum böyle şeylere çokk eğer düşündüğümüz gibiyse adam iki kadını birden harcamış oluyor 😞
Ben üzülmüyorum kocam beni dünyanın en düşük fahişesile bile aldatmış olsa suçu kocamda ararım karşı tarafta değil. Çünkü sadakat borcu olan kocam.

En güzel öneriyi annemde kalacağım diyebilirsiniz diyen arkadaş vermiş bence. Gerçekten gideceksiniz annenize, evde durmayacaksınız gündüz eve gelme ihtimali olabilir diyorsunuz çünkü. Sonra da akşam 10-11 gibi eve döneceksiniz. Olur da evde olursa diye bir saat öncesinden onu arama tuşuna basıp çalmadan kapatacaksınız ki seni aradım ama çalmadı telefonun evde ütüyü fişte unuttum diye geldi aklıma hemen yola çıktım o telaşla dersiniz. Ütüyü evden çıkmadan prize yakın bir yerde bırakın gidin.

En güzel öneriyi annemde kalacağım diyebilirsiniz diyen arkadaş vermiş bence. Gerçekten gideceksiniz annenize, evde durmayacaksınız gündüz eve gelme ihtimali olabilir diyorsunuz çünkü. Sonra da akşam 10-11 gibi eve döneceksiniz. Olur da evde olursa diye bir saat öncesinden onu arama tuşuna basıp çalmadan kapatacaksınız ki seni aradım ama çalmadı telefonun evde ütüyü fişte unuttum diye geldi aklıma hemen yola çıktım o telaşla dersiniz. Ütüyü evden çıkmadan prize yakın bir yerde bırakın gidin.
Süper fikir ya hepinize çok teşekkür ederimmm

Rüyamda beni .... saçlı bi kadınla aldatıyordun diye anlatmaya başlayın. Akıllı saat kullanıyorsa o sıralarda nabız atışı kaç olmuş kontrol edin.
Kadının %100 emin olduğu şeyi bile erkekler gözünün içine baka baka sonuna kadar inkar eder.
Aynen Ferhunde bu taktikle Şevket'e bankayı dolandırdığını itiraf ettirmişti. :KK69:

ya bir ara aşırı üstüme düşmeye başlamıştı normalde de ilgilidir ama biraz fazla olmuştu ama ben şimdi şimdi parçaları birlştirdim
Bak canım o aldattigindan suphelendigin günün banka hesabi kayitlarina baksana mobil bankaciliktan. Tabi kullanıyorsa. Tek gecelikse eskort falan olabilir yüklü miktar para çekilmiş mi.
Sin altı aydaki kayıtlardan görebilirsin

Bak canım o aldattigindan suphelendigin günün banka hesabi kayitlarina baksana mobil bankaciliktan. Tabi kullanıyorsa. Tek gecelikse eskort falan olabilir yüklü miktar para çekilmiş mi.
Sin altı aydaki kayıtlardan görebilirsin
Baktım o günlere ait bir şey yok. Ama şüphelendik hatta burada soracaktım acaba gizli kullandığı başka banka hesabı varsa onu nasıl bulabilirim diye

Baktım o günlere ait bir şey yok. Ama şüphelendik hatta burada soracaktım acaba gizli kullandığı başka banka hesabı varsa onu nasıl bulabilirim diye
Ne diyeyim inşallah yapmamistir ama bir kez yapan yine yapar. Fırsatını bulunca tekrar edecektir gözünü açık tut. Buraya yazdıklarını görmesin geçmişi sil. İnşallah yanilmissindir Allah önüne çıkarsın

Ne diyeyim inşallah yapmamistir ama bir kez yapan yine yapar. Fırsatını bulunca tekrar edecektir gözünü açık tut. Buraya yazdıklarını görmesin geçmişi sil. İnşallah yanilmissindir Allah önüne çıkarsın
Amin bu kadar dilek dua allahım kabul edecek kalbimi hep temiz tuttum. Eğer yaptıysa Er yada geç yine yapacak bu adam

Telefonunu şüphe çekmeden elime geçirmeye çalışıyorum mail şifresini değiştirmiş..
Çünkü tüm sosyal medya ıvır zıvır her şey o maile geliyor bildirim olarak veya siz instasını falan patlatırsanız yeni şifre maile yollanacak bunu bildiği için değiştirmiştir. Eşiniz sizin şüphelendiğinizi biliyor dikkat edin. Siz hiç bir şeyden haberi yok sanmayın her şeyin farkında

Çünkü tüm sosyal medya ıvır zıvır her şey o maile geliyor bildirim olarak veya siz instasını falan patlatırsanız yeni şifre maile yollanacak bunu bildiği için değiştirmiştir. Eşiniz sizin şüphelendiğinizi biliyor dikkat edin. Siz hiç bir şeyden haberi yok sanmayın her şeyin farkında
Olabilir ben de böyle düşündüğüm için bugün laf arasında ona çok güvendiğimi benim için çok değerli olduğunu falan söyledim. :)

X