eşimin şüphe çeken davranışları

Neden korkuyorsunuz yakalanma ihtimalinizden? Sizi bu kadar şüpheye düşüren o. Suçsuz bir erkek böyle bir şey yaptığınızı görünce zannettiğiniz kadar tepki vermez, size o duyguyu yaşattığı için üzülür hatta ama suçu varsa bastırmak için üste çıkar. O kadar uzun süre ısrarla aramanıza rağmen eşin telefonunu açmamak normal değil. Öyle sandığınız kadar profesyonel de davranmıyor bence daha basit bir yolla iz bırakmamıştir bence. az önce de yazmıştım belki ikinci bir telefon. Bir de tek gecelik bir şey olması durumu değiştirmez elbette ama uzun süre size cevap vermemesi bana sizden çok yanındaki kişiden çekinmiş olduğunu düşündürdü. Tek gecelik biri olsa ne yapar eder sizin telefonunuzu açardı
Ya hiç bu açıdan düşünmemiştim. Doğru açardı telefonumu. Şimdi kafam daha da karıştı ama çok mantıklı bir noktaya değindiniz

Ya hiç bu açıdan düşünmemiştim. Doğru açardı telefonumu. Şimdi kafam daha da karıştı ama çok mantıklı bir noktaya değindiniz
Karda yürüyüp iz bırakmayacak kadar profesyonel davranacak birinin o kadar zaman karısının telefonunu açmaması normal değil. Çünkü en başından telefona cevap verse zaten geri kalan şeylere gerek kalmayacaktı. Bir de bahanesi çok amatörce. O kadar sessiz bir ortamda arkadaşlarlayım demek yerine evdeyim uyukluyorum dese bile dikkatinizi çekmezdi belki. Gafil avlanmış bence plansız bir görüşme olabilir o an aklına gelen yalanı söylemiş gibi. Ama yanılmayı çok isterim gerçekten 🙏🏻

Karda yürüyüp iz bırakmayacak kadar profesyonel davranacak birinin o kadar zaman karısının telefonunu açmaması normal değil. Çünkü en başından telefona cevap verse zaten geri kalan şeylere gerek kalmayacaktı. Bir de bahanesi çok amatörce. O kadar sessiz bir ortamda arkadaşlarlayım demek yerine evdeyim uyukluyorum dese bile dikkatinizi çekmezdi belki. Gafil avlanmış bence plansız bir görüşme olabilir o an aklına gelen yalanı söylemiş gibi. Ama yanılmayı çok isterim gerçekten 🙏🏻
O arkadaşlarımlayım demesi o saatte çalıştığını bildiğim için demiş olabilir ama dediğiniz gibi profesyonelce bir davranış değil telefonu ilk açıp arkadaşımlayım deyip sonra açmaması bu kesin başka telefon kullanıyor veya yapmışsa er veya geç bir kez daha yapacak ve yakalanacak

Baktım ona ama kullanıyorsa hat kendi adına değildir ama ikinci telefon ciddi ciddi kafamı kurcalıyor son bir aydır çünkü adam bildiğin hayalet gibi yapmış yapmışss da
Evet o da alabilir başkalarının üzerine kayıtlı hatlar da var. Ses kayıt cihazı ya da kamera gibi şeyleri düşünün bence, imkanınız varsa gizlice takip de edebilirsiniz ama biriyle görüşüyorsa ve bu kişi ara sıra bir araya geldiği şehir dışında yaşayan biri de olabilir. En kısa yoldan öğrenmek için ses kayıt cihazı işinizi görür

Evet o da alabilir başkalarının üzerine kayıtlı hatlar da var. Ses kayıt cihazı ya da kamera gibi şeyleri düşünün bence, imkanınız varsa gizlice takip de edebilirsiniz ama biriyle görüşüyorsa ve bu kişi ara sıra bir araya geldiği şehir dışında yaşayan biri de olabilir. En kısa yoldan öğrenmek için ses kayıt cihazı işinizi görür
En kısa sürede sipariş vereceğim cihazı asla gelen kargolarıma ben yoksam bile dokunmaz açmaz

O arkadaşlarımlayım demesi o saatte çalıştığını bildiğim için demiş olabilir ama dediğiniz gibi profesyonelce bir davranış değil telefonu ilk açıp arkadaşımlayım deyip sonra açmaması bu kesin başka telefon kullanıyor veya yapmışsa er veya geç bir kez daha yapacak ve yakalanacak
Kesinlikle başka telefonu olduğunu düşünüyorum ben de, telefonun peşine düşün arkası gelir zaten

İnanın bugün aracı didik didik aradım başka nereye koyabilir adamın ofisi yok evde asla saklayamaz aşırı düzen düşkünü bir kadınım yakalarım

Eğer kullandığı hat tur... l ise(firma adı yazmak serbestmi bilemedim🙄uyurken o alın telefonu uygulamasını indirin.fatura detayları bölümü var oraya girin aylardan seçim yapın kasımdamı oldu olay ne zaman olduysa o tarihe kadar gidip arama ve mesaj kaydına girebiliyorsunuz.yalnız numaraların ilk 6 hanesi çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.o gün bi gün öncesi ve sonrası kayıtlara bakın aynı ve sizin tanımadığınız yabancı bir numaraya ile olağan dışı görüşmeleri varmı varsa ekran resmi alıp kendinize atın kalsın.sonra uygulamayı silin telefona fatura detaylarına giriş yaptığın için mesaj gelecek onuda silin

Eğer kullandığı hat tur... l ise(firma adı yazmak serbestmi bilemedim🙄uyurken o alın telefonu uygulamasını indirin.fatura detayları bölümü var oraya girin aylardan seçim yapın kasımdamı oldu olay ne zaman olduysa o tarihe kadar gidip arama ve mesaj kaydına girebiliyorsunuz.yalnız numaraların ilk 6 hanesi çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.o gün bi gün öncesi ve sonrası kayıtlara bakın aynı ve sizin tanımadığınız yabancı bir numaraya ile olağan dışı görüşmeleri varmı varsa ekran resmi alıp kendinize atın kalsın.sonra uygulamayı silin telefona fatura detaylarına giriş yaptığın için mesaj gelecek onuda silin
Buna baktım arkadaşım. hiç şüpheli arama yok sadece bbirlikteyim dediği arkadaşını beni aradıktan sonra aramış 12 sn konuşıp kapatmış. Ve olay olduğu öğlen de o ve diğer arkadaşıyla konferans görüşmesi var başka da hiçbir şey yok.

. TeldonEn kısa sürede sipariş vereceğim cihazı asla gelen kargolarıma ben yoksam bile dokunmaz açmaz
Çok dikkat edin nereden aldığınıza da abuk subuk yerlerde satıyorlar bilindik bir yerden alın küçük olanlardan.

Vallahi şu an sizinle empati yapıp düşünüyorum ben olsam ne yapardım diye telefonu bulmak için aklıma bir şey geldiği gibi yazicam. Burada daha önce bir konu okumuştum titreşim sesi geliyordu evden bir yerlerden ikinci telefonu öyle yakalamıştı biri. Adam evde saklıyormuş.

Yazarken aklıma geldi. Benim telefonumda ikinci alan diye bir bölüm var. Aynı telefonu iki telefon gibi kullanma imkanı veriyor size ve diğer alana sifresiz girilmiyor. Orada farklı bir Whatsapp farklı bir Instagram hesabı ya da galeri gibi her şeyi ayrı şekilde kullanabiliyorsunuz telefonunda bu özellik var mı bir bakın. Telefon modeline internetten de bakabilirsiniz ozelliklerine

Başka bir hat satın alıp eşinize başka bir kadınmış gibi yaklaşsanız biliyorum hoş bir cümle olmadı. Ama bakalım o kadına nasıl davranacak. Misal geçen gece çok güzeldi beni hatırlamadın mı gibi? Belki boş bulunur isim verir sen misin der?

merhaba arkadaşlar. ben ara ara forumu takip eden ama hesabı olmayan bir kadındım. iki aydır kafamı kurcalayan bir sorunum olduğu için sizlerden fikir almak istedim. ben iki yıldır evliyim. eşimle kişisel anlamda aşılamayacak problemlerimiz olmadı hiç. fakat iki ay önce o gece evde olmayacağım bir gün akşam eşimi aradığımda arkadaşlarımlayım dedi. ama çok sessiz bir ortamdaydı.içime kurt düştü,bir saat içinde üç veya dört kez aradım cevap vermedi 'oradan çıkınca beni arar mısın?' diye mesaj gönderdim. tam bir saat sonra aradı. şüphelensem de belli etmedim ve ertesi gün evime döndüğümde o gün giydiği tüm kıyafetlreini makinede yıkamıştı.ve google haritalarda o güne ait tüm konum kayıtlarını silmişti.telefon kayıtlarına baktığımda şüphe çekici yabancı bir arama görmedim. içimdeki kurt beni salmadığı için bir kaç kez sordum. birbiriyle çelişkili açıklamnalar verdiği için tatmin olamadım. bu arada eşim işi gereği hep dışarıdadır. sizlere sormak istediğim tek gecelik dedikleri bir aldatılma yaşamış olabilir miyim? olsa dahi nasıl kanıtlarım? deneyimli veya bir fikri olan arkadaşlardan dönüş beklerim.hepinize sevgiler...dosya
dosyalarımdan silinmiş resim varsa bulabilirsiniz

Başka bir hat satın alıp eşinize başka bir kadınmış gibi yaklaşsanız biliyorum hoş bir cümle olmadı. Ama bakalım o kadına nasıl davranacak. Misal geçen gece çok güzeldi beni hatırlamadın mı gibi? Belki boş bulunur isim verir sen misin der?
Ya kusura bakmayın ama ben biraz güldüm. Kız kızılcık şerbo yeni bölüm fragmanından mı bu :spor:

X