eşimin şüphe çeken davranışları

Burda herkes fikirlerini yazıyor ama bazen bazı yorumlar çok ağır oluyor bence. Kelimelere dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum. Kimse kimsenin ne yaşadığını ne hissettiğini bilmeden yargılamada bulunmamalı.

Çünkü tüm sosyal medya ıvır zıvır her şey o maile geliyor bildirim olarak veya siz instasını falan patlatırsanız yeni şifre maile yollanacak bunu bildiği için değiştirmiştir. Eşiniz sizin şüphelendiğinizi biliyor dikkat edin. Siz hiç bir şeyden haberi yok sanmayın her şeyin farkında
Uyanık bir tip.Ama aslında bunu yaparak basbas bağırıyor ben yiyorum bir haltlar diye.Rahat olan adam böyle şeylerle uğraşmaz.

Başka bir banka hesabı yok, kullandığı bankanın hesap hareketlerinde şüpheli harcama yok, sosyal medyası yok, telefon kayıtları şüpheli değil. vallahi şaştım kaldım hiçbir iz yok

merhaba arkadaşlar. ben ara ara forumu takip eden ama hesabı olmayan bir kadındım. iki aydır kafamı kurcalayan bir sorunum olduğu için sizlerden fikir almak istedim. ben iki yıldır evliyim. eşimle kişisel anlamda aşılamayacak problemlerimiz olmadı hiç. fakat iki ay önce o gece evde olmayacağım bir gün akşam eşimi aradığımda arkadaşlarımlayım dedi. ama çok sessiz bir ortamdaydı.içime kurt düştü,bir saat içinde üç veya dört kez aradım cevap vermedi 'oradan çıkınca beni arar mısın?' diye mesaj gönderdim. tam bir saat sonra aradı. şüphelensem de belli etmedim ve ertesi gün evime döndüğümde o gün giydiği tüm kıyafetlreini makinede yıkamıştı.ve google haritalarda o güne ait tüm konum kayıtlarını silmişti.telefon kayıtlarına baktığımda şüphe çekici yabancı bir arama görmedim. içimdeki kurt beni salmadığı için bir kaç kez sordum. birbiriyle çelişkili açıklamnalar verdiği için tatmin olamadım. bu arada eşim işi gereği hep dışarıdadır. sizlere sormak istediğim tek gecelik dedikleri bir aldatılma yaşamış olabilir miyim? olsa dahi nasıl kanıtlarım? deneyimli veya bir fikri olan arkadaşlardan dönüş beklerim.hepinize sevgiler...
Peki kanıtlarsan boşanacak mısın? Boşanırım diyorsan peşine düş şüphenin ama boşanmayacaklar hiç kurcalama.

Dinleme cihazını arabaya da koy bence. Bi kadın bir şeyden şüphe ediyorsa genelde doğrudur. Allah yardımcınız olsun.
Ay bi tanıdığımın dili tutulmuştu kocasının başka kadınla arabada öpüşüp koklaştığını duyunca şoka girmişti. Sonra dil terapisi falan gördü ve sonuç; boşanmadılar.

merhaba arkadaşlar. ben ara ara forumu takip eden ama hesabı olmayan bir kadındım. iki aydır kafamı kurcalayan bir sorunum olduğu için sizlerden fikir almak istedim. ben iki yıldır evliyim. eşimle kişisel anlamda aşılamayacak problemlerimiz olmadı hiç. fakat iki ay önce o gece evde olmayacağım bir gün akşam eşimi aradığımda arkadaşlarımlayım dedi. ama çok sessiz bir ortamdaydı.içime kurt düştü,bir saat içinde üç veya dört kez aradım cevap vermedi 'oradan çıkınca beni arar mısın?' diye mesaj gönderdim. tam bir saat sonra aradı. şüphelensem de belli etmedim ve ertesi gün evime döndüğümde o gün giydiği tüm kıyafetlreini makinede yıkamıştı.ve google haritalarda o güne ait tüm konum kayıtlarını silmişti.telefon kayıtlarına baktığımda şüphe çekici yabancı bir arama görmedim. içimdeki kurt beni salmadığı için bir kaç kez sordum. birbiriyle çelişkili açıklamnalar verdiği için tatmin olamadım. bu arada eşim işi gereği hep dışarıdadır. sizlere sormak istediğim tek gecelik dedikleri bir aldatılma yaşamış olabilir miyim? olsa dahi nasıl kanıtlarım? deneyimli veya bir fikri olan arkadaşlardan dönüş beklerim.hepinize sevgiler...

Birşeyi öğrenmek istiyorsan şüphelendiğini belli etmeyeceksin.

Ay bi tanıdığımın dili tutulmuştu kocasının başka kadınla arabada öpüşüp koklaştığını duyunca şoka girmişti. Sonra dil terapisi falan gördü ve sonuç; boşanmadılar.
İnanamıyorum ya kınamak gibi olmasın ama yok bırak öpüşmeyi konuşma ihtimali bile ayrılığı düşündürüyorken.. Bence kadınınki sevgi değil obsesif sanki.yine de bilemeyiz

Ben pire için yorgan yakarım. Bu kadar şüpheli hareket arka arkaya benim için başka bir bilgi edinmemi gerektirmeyecek kadar net.

Eşinizin arabasına ses kayıt cihazı koyun ve bir süre takip edin çaktırmadan. Bulur hemen falan yazmışsınız ama bulamaz minicik bir şey bütün sitelerde satılıyor. Arkadaşlarıyla falan yolda gidip gelirken konuşuyorsa bu konular da açılacaktır. Ya da bir kadın varsa ..

Eşinizin arabasına ses kayıt cihazı koyun ve bir süre takip edin çaktırmadan. Bulur hemen falan yazmışsınız ama bulamaz minicik bir şey bütün sitelerde satılıyor. Arkadaşlarıyla falan yolda gidip gelirken konuşuyorsa bu konular da açılacaktır. Ya da bir kadın varsa ..
Doğru aslında telefon konuşmalarını da dinlemiş olurum. Dediğiniz gibi illa ki birileriyle konuşacak. Ama yakalanma ihtimalimi düşünmek bile istemiyorum.

Yarın söyleyeceğim arkadaşlar, bir hafta veya ön gün sonra annemde kalacağım diyip kalmayacağım, ve o güne kadar da herşey normalmiş gibi davranacağım. bana bu fikri veren arkadaşıma ve yorum yapıp beni yalnız bırakmayan güzel kadınlara teşekkür ederim

Doğru aslında telefon konuşmalarını da dinlemiş olurum. Dediğiniz gibi illa ki birileriyle konuşacak. Ama yakalanma ihtimalimi düşünmek bile istemiyorum.
Neden korkuyorsunuz yakalanma ihtimalinizden? Sizi bu kadar şüpheye düşüren o. Suçsuz bir erkek böyle bir şey yaptığınızı görünce zannettiğiniz kadar tepki vermez, size o duyguyu yaşattığı için üzülür hatta ama suçu varsa bastırmak için üste çıkar. O kadar uzun süre ısrarla aramanıza rağmen eşin telefonunu açmamak normal değil. Öyle sandığınız kadar profesyonel de davranmıyor bence daha basit bir yolla iz bırakmamıştir. az önce de yazmıştım belki ikinci bir telefon. Bir de tek gecelik bir şey olması durumu değiştirmez elbette ama uzun süre size cevap vermemesi bana sizden çok yanındaki kişiden çekinmiş olduğunu düşündürdü. Tek gecelik biri olsa ne yapar eder sizin telefonunuzu açardı

X