Eşimize ne kadar hesap sorabiliriz?

bana göre gayette hesap sorabilriz kk ya göre otobüsteki bir amcaya ne kadar karışabilirsen o kadar karışabilirsin. o yuzden yanlış yere yazdın şekerim linç is coming:olamaz:
ama sonuçta izin vermedim durumları değil ki. bu ikisi eş ve birbirlerine karşı sorumlulukları var.
bu adam hem eşinin hoşlanmadığı kişiyle takılıyor, hem işe diye çıkıyor nerde gezdiği belli değil, hem de konu sahibinin akşamdan akşama haberi oluyor.

ama sonuçta izin vermedim durumları değil ki. bu ikisi eş ve birbirlerine karşı sorumlulukları var.
bu adam hem eşinin hoşlanmadığı kişiyle takılıyor, hem işe diye çıkıyor nerde gezdiği belli değil, hem de konu sahibinin akşamdan akşama haberi oluyor.
Bana göre her koşulda birbirine hesap vermesi gerekir insanların zaten Mistik hanım iş yerinde müdüre hesap veriyoruzda aynı evi paylaştığımız hayatı paylaştığımız insana neden vermeyelim

Merhabalar. Eşimle iyi kötü devam eden bir evliliğimiz var. Çoğu konuda fikrimi sorar danışır ben de ona aynı şekilde. Ama birincisi para konularında hiç ağzımı açtırmıyor bir de son zamanlarda habersiz gezmelere gitmeye başladı. Para konusunda artık yoruldum sıkıldım da. Karışmamaya çalışıyorum. Benim maaşım bana onunki ona artık.
Gezme konusu son zamanlarda çok garibime gitmeye başladı. Çünkü evlendiğimizden beri en iyi anlaştığımız konu gezip tozmak. İşlerimizden bulduğumuz her vakti değerlendirmeye çalışırız. Günübirlik bile biryerlere kaçarız.
Ama bu kez başka. Kendi işyeri var. Sabah işe gidiyorum diye çıkıyor, gün içinde bir arıyorum ben şurdayım geziniyorum diyor. Bir oldu iki oldu artık bozulmaya başladım. Üstelik benim izinli olduğum gün bizim dolaştığımız caddelere gidip bana akşam söylemesine çok bozuluyorum.
Bu konuyu onunla çok konuşmaya çalıştım. Oldu bittiye getiriyor. Tamam bi dahakine seni de götürürüm diyor ama nafile. Takıldığı yerler üniversite öğrencilerinin gittiği popüler caddeler.

Bir tane de arkadaşı var 35 yaşında hala ünv okuyor hiç hoşlanmıyorum onunla takılıyor. İçimi bulandırmak istemiyorum ama bana garip geliyor.
Sizce çok mu evham yapıyorum? Özgürlüğüne müdahale ediliyor gibi konuşuyor. Haklı mıyım yoksa haksız mı?

iyi kötü devam eden evlilik olmaz. ya iyi gitmeli ya da gitmemeli..

Merhabalar. Eşimle iyi kötü devam eden bir evliliğimiz var. Çoğu konuda fikrimi sorar danışır ben de ona aynı şekilde. Ama birincisi para konularında hiç ağzımı açtırmıyor bir de son zamanlarda habersiz gezmelere gitmeye başladı. Para konusunda artık yoruldum sıkıldım da. Karışmamaya çalışıyorum. Benim maaşım bana onunki ona artık.
Gezme konusu son zamanlarda çok garibime gitmeye başladı. Çünkü evlendiğimizden beri en iyi anlaştığımız konu gezip tozmak. İşlerimizden bulduğumuz her vakti değerlendirmeye çalışırız. Günübirlik bile biryerlere kaçarız.
Ama bu kez başka. Kendi işyeri var. Sabah işe gidiyorum diye çıkıyor, gün içinde bir arıyorum ben şurdayım geziniyorum diyor. Bir oldu iki oldu artık bozulmaya başladım. Üstelik benim izinli olduğum gün bizim dolaştığımız caddelere gidip bana akşam söylemesine çok bozuluyorum.
Bu konuyu onunla çok konuşmaya çalıştım. Oldu bittiye getiriyor. Tamam bi dahakine seni de götürürüm diyor ama nafile. Takıldığı yerler üniversite öğrencilerinin gittiği popüler caddeler.

Bir tane de arkadaşı var 35 yaşında hala ünv okuyor hiç hoşlanmıyorum onunla takılıyor. İçimi bulandırmak istemiyorum ama bana garip geliyor.
Sizce çok mu evham yapıyorum? Özgürlüğüne müdahale ediliyor gibi konuşuyor. Haklı mıyım yoksa haksız mı?
Her konu danişilmali bunaltmadan. Para, gezip tozma konulari her zaman soylenmeli. Kendi kafasiyla hareket etmek istiyorsa neden evlendi. Bekar bekar gezerdi keyfi istediği kadar. Gozlemle derim.

Evlilikte sen ben olmamalı öncelikle bunu çözmeniz lazım onun dışında o yas grubunun o tarz yerlerde ne işi var acaba öğrenci mekanları onlara göre mi o arkadaş da bı migdemi bulandirmadi değil

Kadinlar hep eşlerinin arkadaslarini kotuler ama ben insanlarin kendi nasilsa arkadaşlarinin da benzer olacagini dusunuyorum.
Oturup devamli arkadasimin seks hayatini dinlemek istemem ben mesela? Hatta devamli platonik aşkini anlatan kiz arkadaslarimi bir sure sonra dinlemek bile istemiyordum. Arkadas kaliyordum elbet ama az gorusuyordum ya da gorusmuyordum.

İnsan en çok kiminle benzerse, kiminle ayni sohbetlerden hoşlanip konusuyorsa onunla takilir. Yok oyle benim kocam cok iyi arkadaşi kotu, oyle bir şey yok. Kocaniz da oyle muhabbetler ediyordur.
İlkokul arkadaşı. Uzun zamandır görüşemiyorlardı yurt dışına sık sık gider gelir o okuduğu bölümle alakalı. Zaten evlilik çoluk çocuk derken senede bir ancak buluşurlardı. Eve gelip "bu çocuk adam olmaz yine böyle böyle şeyler anlattı" derdi. Ben de görüşme o zaman diyordum. Bu sıralar çok sıklaştı görüşmeleri. Midemi bulandıran kısım da burda başlıyor.

Arkadaşı çalışmıyor mu?yani 35 yaşında da hiç çalışmadan üniv okunmaz..eşiniz ne iş yapıyor ki gündüz vakti dükkanı kapatıp gidiyor ilginç...masraflariniz arttı ise oradaki üniv öğrencilerine para yediriyor olabilir. .büyük ihtimalle birşeyler ismarliyordur...esinizi yolunacak kaz olarak gören birisi illa çıkar..karismazsaniz hata olur

Yok işe gidiyorum diye evden çıkıp bazen sabah gidiyor. Bazen öğlen dükkanı kapatıp gidiyor. Saatleri çok değişik. Ben öğretmenim dersim olmadığı günler takip ediyim diyorum ama saatlerce çıkacak diye bekleyecekmiyim ya hiç gitmezse o gün.
Bi ara takip programı yüklemiştim onun da haberi olarak. Şarjını çok tüketiyordu kaldırdı. Şimdi habersiz yüklesem şarjından kesin anlar.
Çok merak ettim öğlen dükkanı kapatıp gidiyor demişsiniz ne iş yapıyor da öğlen dükkanı kapatabiliyor gezmek için? Hiç normal gelmedi bana gezmek için dükkan kapatmak.

Arkadaşı çalışmıyor mu?yani 35 yaşında da hiç çalışmadan üniv okunmaz..eşiniz ne iş yapıyor ki gündüz vakti dükkanı kapatıp gidiyor ilginç...masraflariniz arttı ise oradaki üniv öğrencilerine para yediriyor olabilir. .büyük ihtimalle birşeyler ismarliyordur...esinizi yolunacak kaz olarak gören birisi illa çıkar..karismazsaniz hata olur
Çalışmıyor bu yaşta hala anne babasına yük. Eşim esnaf kapatmaması gereken saatlerde kapatıyormuş iş yok diye maalesef..
Güzellikle söyledim olmadı tartıştım olmadı ben de ne yapacağımı şaşırdım

Çok merak ettim öğlen dükkanı kapatıp gidiyor demişsiniz ne iş yapıyor da öğlen dükkanı kapatabiliyor gezmek için? Hiç normal gelmedi bana gezmek için dükkan kapatmak.
İş yok diye kapatıyormuş bence de saçma ama akşam haberim oluyor. Ne desem kâr etmedi bir de burdan fikir alayım dedim. Büyütme diyor başka laf yok.

Kadin hisseder diyorum. Onceden sizinle bol gezerken bir anda kendi kendine gezinmeye basladiysa artik bir haltlar karistiriyor diye dusunmemek elde degil🤔

adam evlı oldugunu unutmus
bekar gıbı kafasına gore takılıyor ıse dıye cıkıp gezmeye gıtmek falan evı otel gıbı kullanmak ... ıyı bırseyler karıstırmadıgı bellı

İş yok diye kapatıyormuş bence de saçma ama akşam haberim oluyor. Ne desem kâr etmedi bir de burdan fikir alayım dedim. Büyütme diyor başka laf yok.
Ne ayıp ya iş yok diye dükkan mı kapatılır otursun beklesin olur iş. Siz çıkıp kendi kendinize, arkadaşlarınızla gezseniz akşam haberi olsa etkiler mi acaba? Yani konuşmaktan anlamıyorsa ne diyim bilemedim ama hareketleri hiç normal değil. Ben kocamın genel hatlarıyla nerede olduğunu bilmeliyim işse iş gezmeyse gezme. Allah korusun başına bir iş gelse ara ki bulasın.

Ay ne işi var üniversite öğrencilerinin olduğu kafelerde. Bi dr bekar bi arkadaş 🙄 ayyyy sinek pis değil mide bulandırır bacım. Sen haklısın . Bunun özgürlğkle alakası yok. Ben olsam müsade etmem

Başlığa istinaden sapına kadar diyorum 🙈🤭 eğer özgürlüğünün kısıtlandığını düşünüyor ve hesap veriyor gibi hissediyorsa kendini Allah yolunu açık etsin çok da şey etmem yani.

Google haritalardan esinizin gercek konumu size 24 saatlik yollayin. Ordan takip edin. Google haritalar konum bilgilerini komple kapatin. Bildirim gelmezse telefonuna konumunun acik oldugunu anlamasi icin haritalara girip konum bolumune bakmasi gerekir. Yani her gün bu durumu yenilemeniz gerekiyor tabi 24 saatlik cunku. Az da olsa isinize yarabilir belki. İnşallah sıkıntılarınızı aşarsınız.

Önce Google haritalardan zaman çizelgesinden takıldığı yerleri bul. Sonra da o civardaki üniversite öğrencisi genç bir kardeşimizden takibe alması için ücretini vererek yardım isteyebilirsin.

X