Eşimle bayram seyahati

aliyainci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2024
1
1
26
Merhabalar, eşimle yurtdışında yaşıyoruz ve bayram için İstanbulu gezmek istiyoruz. Sultanahmette kalmak için birkaç otel gözüme kestirdim, aralarından en beğendiğim Amiral Palace diye bir otel oldu. Daha önce kalan var mıdır acaba gördüğüm kadarıyla yorumlar hep olumlu zaten. Butik olsun ama bütçeden kısıp da tatsız bi yere denk gelmek istemiyoruz.

549 tane Google yorumu var , en yeni olanlar fikir verebilir size

Bende yurtdişinda yaşiyorum. Sultan Ahmet tarafini önermem.
Akşamlari cok sıkıcı oluyor ve ayrica coğu taxici o tarafa girmek istemiyor.

Biz genelde Taksim Barcelo Hotelde kaliyoruz. Kardeş Hoteli (occidental) biraz daha uygun ama kalite acisindan cok iyi.

Mutlaka iyi bir oteldir yorumlara bakarak. Ama Sultanahmet ne yazık ki tam turist öpme yeri. Biraz daha uzaklaşıp daha uyguna daha iyi oteller bulunabilir 🤔

İstiklal'in tam arkasına düşen, ünlü Fransız Sokağının yanı başındaki eski opera binası olarak kullanılmış Cezayir Rooms' da kalmıştım. Ben hizmetlerinden de konumundan da çok memnun kalmıştım. Hemen alt katında yemekleriyle ünlü Hodan var. Dediğim gibi İstiklal Caddesi'ne yürüyerek beş dakika. Sultanahmet tarafına uzak olsa da yine de merkezi konumu ve ferah odaları için düşünülebilir.

X