Eşimle bitmeyen cinsel sorunlarimiz

Zaten her zaman benden önce boşalır ve içinden çıkmadan devam eder edisyonunu tamamen kaybetmiyor boşalınca o sebeple devam ediyor ama ilk haliyle aynı olmadığı için ben çok geç boşalıyorum ve oda çok yoruluyor tabiki bundan dolayı mi isteksiz acaba diyorum bazenq

Doğrusu erken boşalmayı daha önce hiç gündeme getirmedik eşim böyle bir şey demedi bende benim geç odaklandığını düşündüm hep 2 3 dk nin az olduğunu bilemiyordum çünkü kıyas yapacağım bir ilişkim olmadı daha önce de
Cevap veriyorum kısa , kocanda ciddi bir erken boşalma sorunu var.

Başlarda bende eşimi bu konudan dolayı taktir ediyordum sonuçta benin eksikliğimdi ve çok anlayışlı idi derdim ama ilişkiye girdikten ve vajinismus olmadığımı eşimin yeterince uyarladığı ve cesaretlendirmedigu için en güzel zamanları kaçırdığını düşünce bir güzel pataklayasim geliyor eşimi
Pataklamak yerine hemen gidip çocuk yapman hata 🤦🏻‍♀️

Pataklamak yerine hemen gidip çocuk yapman hata 🤦🏻‍♀️
Çocuk yapmanın bu sonuçlarını tahmin edemedim çünkü hiç böyle bir durum görmedim ve duymadım bi formu keşfettikten sonra böyle bir durumun cinselliği etkilediğini öğrendim ama çocuğum olduğu için çok mutluyum her gün sukrettigim tek şey kızım benim

üstteysem müdahale hakkı tanımıyorum, ben misyonerde ona karışmıyorum çünkü. Herkesin hakim olmak istediği alanlar var mutlaka ben ona karışmıyorsam o da bana karışmasın
Benimki karışsın sorun değil hatta daha iyi,fazla yorulmamis oluyorum, avuçlarıni kalçama koyup destekliyor çoğu zaman, aslında eşim kontrolü ele almak için değil de ben çok yorulmayayim diye öyle yapıyor, aksi takdirde çabuk yoruluyorum çünkü 😊

Ciddi mısınız bana 10 dk bile çok fazla geldi bu 10 dk dediginiz şey birleşme anı değil mi
10 .15 dk ön sevisme ortalama 10 dk da ilişki olsa en azından yarım saate yakın bı ikiski yaşarsınız diyet türlü 2 dk ilişki için duşa girmeye degmez

Benimki karışsın sorun değil hatta daha iyi,fazla yorulmamis oluyorum, avuçlarıni kalçama koyup destekliyor çoğu zaman, aslında eşim kontrolü ele almak için değil de ben çok yorulmayayim diye öyle yapıyor, aksi takdirde çabuk yoruluyorum çünkü 😊
Ben yanlış yapıyorum galiba bu işi, hiç yorulmuyorum, kimden duysam yorucu diyor 🙄 neyse adam şikayetçi olmadığına göre sorgulamaya da gerek yok 😅

X