Eşimle bitmeyen cinsel sorunlarimiz

Cesurdum da noldu gerçi şimdi el ele baş başa ahahahah kendi kendime kaldım.
ama zaten evliyken de böyleydi.
o yüzden umurumda değil. iyi yaptım oh.
Benim bir arkadasimda sizinle aynı nedenden kısa sürede boşandı . O da çok üzüldü ve psikolojik tedavi gördü . Biraz kendine zaman ayırdı , gezdi , tozdu. Sonra başka birisiyle tanıştı evlendi , şimdi iki oğlu var . Siz kendi enerjinizi yüksek tutun yeter.

Benim bir arkadasimda sizinle aynı nedenden kısa sürede boşandı . O da çok üzüldü ve psikolojik tedavi gördü . Biraz kendine zaman ayırdı , gezdi , tozdu. Sonra başka birisiyle tanıştı evlendi , şimdi iki oğlu var . Siz kendi enerjinizi yüksek tutun yeter.
Allah bağışlasın

Evlenirim bi gün yaa evlenmesine de
Adam korkup kaçacak...
Bu kadın beni çiğ çiğ yer anneeeeeee diye
ahahahahahhahahaha :KK71:

Merhabar hanımlar
3 yıllık evliyim 3 yili ozetlersem eviligimin ilk 2 yılı kendimi vajinismus sanarak geçti iki yıldan sonra benim ısrarim üzerine psikologa gidip 3 ilişki denemesinde ilişkiye girebilince anladimki sadece yoğun bir ilk gece korkusu imiş aslında.ilk zamanlarda sürtünme ile ilişki denemelerimiz olurdu eşim bir kaç kere gerçek ilişkiyi teklif etti fakat henüz hazır olmadigim için reddettim sonraki 2 yıl boyuncada eşim hep surtunme ile ilişkiye girdi tabi bunların çoğunda ben hiç bir şey hissetmiyordum. Beni iliski icin cesaretlendirmedi hic biraz israr ve destekle olabilirdi aslinda ama o surtunmeyle mutluydu.Sonra çocuk düşündüğümüz için tek seans terapiden sonra acısada dişimi sıktım ve gerçek ilişkiye girdik 4. 5. Denemede hemen hamile kaldım.hamilelik sürecinde yasak olmamasına ve bende zararının olmayacağını söylememe karşın eşim uzak durdu 9 ay boyuncada 4 5 kere olmuştur en fazla.sonra doğum için annemin yanına şehir dışına çıktım 3 ay sonra eve döndüm en sonki ilişkimizin üzerinden 6 ay geçmesine rağmen eşim 10gun boyunca yatakta bana sarılmadı bile duygusal olarakta yıprattı bu durum beni ve ilkkez eşime cinsellik konusunda yakındım ilişki niteligimizin ve niceligimizin eksikliğinden dem vurdum ön sevismeyide cok beceremez bende biraz kaba bir üslubla elestirdim cunku çok zoruma gitmişti artık ilgisiz tavırları.3ay boyunca sürekli bu konu ile ilgili ciddi tartışmalarımız oldu yine bir düzen oturtamadan ben tatil için tekrar memlekete gittim 2 ay sonra geri geldim.geldigim gün birlikteliğimiz oldu ama ben 2 ayın üstüne büyük bi özlemle üst üste bir iki gün birliktelik beklentisinde iken eşim 3 gün geçti yanaşmıyor.ben yanaşayım dedim yatağa cagirdim ama sözel bir şekilde değil ama tavırları ile reddetti beni bu kadar uzak kalmamızın ardından üst üste ilişki istemesini gerekmez mi ben mi abartıyorum yoksa yani bir düzen oturmak bu kadar zor mu ne yapmam gerekiyor lütfen bir akıl verin 🙏
Yani canım kızma ama ben anlamıyorum şu doğum icin eşlerini bırakıp annelerinin yanlarına gidenleri çook çok uzun bir süre bu ayrıca hep eşlerden gelmelerini bekliyorsunuz bu duygu his sadece onlara ait değil bu zevki sizde yasıyosunuz neden sahiplenmiyorsunuz anlamıyorum canın mı istedi git yapıs dudaklarna neden onun sarılmasını bekliyorsunuz yada size gelmeaini

Eşinizi nasıl bu kadar uzun süre bırakabiliyorsunuz cidden mantığım almıyor eşiniz tabi destekler adam bekar hayatı yaşıyor sizin sayenizde o kadar ay nasıl ayrı kalıyorsunuz insan özler en başta ailenizde demiyor mu kızım sen bu kadar zaman kocanı neden tek birakiyorsun diye doğum için gitmissiniz sanki tek sizin çocuğunuz neden eşiniz sizin yanınızda değildi sanki onun çocuğu değil keşke anneniz sizin yanınıza gelseydi durumları bilemem ama baya kendi kendinize evliliğinizi öğrenci hayatına cevirmissiniz yazık olmuş

Evet malesef tavırlara reddetti dün yatağa geçelim diyorum gidersem uyurum diyo uyumazsın merak etme diye mesaj veriyorum yatağa geçtik yattı gözünü kapattı neyse uyuma dedim öpmeye başladım öylece dürtüyor karşılık vermiyor nasıl oluşuyorsun diyorum sanada begendiremiyoruz diyo karşılık ver dedim o arada mesaj bekliyordu aldı telefona bakiyi nazlı bi sitem ettim tuttu sarıldı öpmemi engelliyor çok üzdü beni gerçekten
Birazını okudum yazdıklarınızın hata sizde büyük oranda evlenmeden önce nasıl cinsel bilgi edinmemişsiniz çok şaşırdım. Şu an sİin yazınızın altındaki yorumları bile okuyorum insanlar deneyimlerini yazdıkları için araştırıyorum ne nedir diye. Evli değilim ama araştırmalarım dan bir tanesine dayanarak şöyle birşey diyebilirim. YouTube da Bi Dr var. Onun mastürbasyon ile ilgili videosunda şöyle diyordu; kadınlar sürtünme ile zevk alır ama erkekler alamaz ıslak olması gerekir erkeklerin mastürbasyon yaptığı şeyin yoksa ileride çok büyük sıkıntı olur. Sanırım siz bunu yaşıyorsunuz. Bunu tersine döndürmek zamanla olan birşey öyle diyor videolarında cetvel falan oluşturuyorlar işte yeniden cinsellik öğretiliyor bir nevi. Diğer bir yanlışınız adama hadi sende tepki ver demek iyice istememesini sağlıyorsunuz. Karşısınızdaki bir insan ve siz onun zevk almasını engelleyip 2 yıl boyunca sanki bir makineymişte sadece size zevk vermeliymiş gibi davranıyorsunuz. Bence tavrınız yanlış resmen size katlanıyor gibi uzağa gitmenizi istemesi de nefes almasını sağlıyor gibi. Sakin ve sabırla itip kalkmadan istek duymasını sağlayın sanki yeniden başlıyormuş gibi onunda zevk aldığı şeylere bakın mesela boynundan öpmek tahrik ediyor mu? Daltelli giymekle çözülmez gibi çünkü. Bol şans🍀

Yani canım kızma ama ben anlamıyorum şu doğum icin eşlerini bırakıp annelerinin yanlarına gidenleri çook çok uzun bir süre bu ayrıca hep eşlerden gelmelerini bekliyorsunuz bu duygu his sadece onlara ait değil bu zevki sizde yasıyosunuz neden sahiplenmiyorsunuz anlamıyorum canın mı istedi git yapıs dudaklarna neden onun sarılmasını bekliyorsunuz yada size gelmeaini
Doğumda gitmemi eşimde destekledi oda kendine güvenemedi belki🤔benimde yaklaştığım zamanlar oluyor ama çok isteksiz davranıyor o şekildede pek bibzevki olmuyor zaten

Eşinizi nasıl bu kadar uzun süre bırakabiliyorsunuz cidden mantığım almıyor eşiniz tabi destekler adam bekar hayatı yaşıyor sizin sayenizde o kadar ay nasıl ayrı kalıyorsunuz insan özler en başta ailenizde demiyor mu kızım sen bu kadar zaman kocanı neden tek birakiyorsun diye doğum için gitmissiniz sanki tek sizin çocuğunuz neden eşiniz sizin yanınızda değildi sanki onun çocuğu değil keşke anneniz sizin yanınıza gelseydi durumları bilemem ama baya kendi kendinize evliliğinizi öğrenci hayatına cevirmissiniz yazık olmuş
Evet tecrübesizlik malesef bu denli etkilenecegini öngoremedim

Koca bu kadar tek başına yalnız bırakılmaz. Madem o gelmiyor siz gideceksiniz öpeceksiniz sırnaşacaksınız. Belki de o da bunu bekliyor. Karı koca bu kadar birbirine uzak olmamalı.
Kendisi geldiğinde daha istekli oluyor benim istediğim zaman ya reddeder yada çok isteksiz davranır benimde hevesimi kaçırır

Birazını okudum yazdıklarınızın hata sizde büyük oranda evlenmeden önce nasıl cinsel bilgi edinmemişsiniz çok şaşırdım. Şu an sİin yazınızın altındaki yorumları bile okuyorum insanlar deneyimlerini yazdıkları için araştırıyorum ne nedir diye. Evli değilim ama araştırmalarım dan bir tanesine dayanarak şöyle birşey diyebilirim. YouTube da Bi Dr var. Onun mastürbasyon ile ilgili videosunda şöyle diyordu; kadınlar sürtünme ile zevk alır ama erkekler alamaz ıslak olması gerekir erkeklerin mastürbasyon yaptığı şeyin yoksa ileride çok büyük sıkıntı olur. Sanırım siz bunu yaşıyorsunuz. Bunu tersine döndürmek zamanla olan birşey öyle diyor videolarında cetvel falan oluşturuyorlar işte yeniden cinsellik öğretiliyor bir nevi. Diğer bir yanlışınız adama hadi sende tepki ver demek iyice istememesini sağlıyorsunuz. Karşısınızdaki bir insan ve siz onun zevk almasını engelleyip 2 yıl boyunca sanki bir makineymişte sadece size zevk vermeliymiş gibi davranıyorsunuz. Bence tavrınız yanlış resmen size katlanıyor gibi uzağa gitmenizi istemesi de nefes almasını sağlıyor gibi. Sakin ve sabırla itip kalkmadan istek duymasını sağlayın sanki yeniden başlıyormuş gibi onunda zevk aldığı şeylere bakın mesela boynundan öpmek tahrik ediyor mu? Daltelli giymekle çözülmez gibi çünkü. Bol şans🍀
Dikkate alacagim teşekkürler

3 yl evlisin。 2 yil vajinussmus dusuncesi, 9 ay hamileleik benim esimde sorun olmamaisna ragmen yaklasmmadi。 erkeklerde normal sanirim bizim degil onlarin hormonlari sasiriyo。 bunu bende hic anlamadim。 5 ay evde yoksun e geriye bissey kalmadiki ne bekliyorsun🤔

3 yl evlisin。 2 yil vajinussmus dusuncesi, 9 ay hamileleik benim esimde sorun olmamaisna ragmen yaklasmmadi。 erkeklerde normal sanirim bizim degil onlarin hormonlari sasiriyo。 bunu bende hic anlamadim。 5 ay evde yoksun e geriye bissey kalmadiki ne bekliyorsun🤔
Evet bu konuda yanıldığımi kabul ediyorum ben vajinismus hamilelik derken yasayamadigimiz her şeyi dönünce yaşayacağımızı hayal ediyordum ama eşim daha farklı etkilenmiş sanirim nerden bilebilirdim

Evet bu konuda yanıldığımi kabul ediyorum ben vajinismus hamilelik derken yasayamadigimiz her şeyi dönünce yaşayacağımızı hayal ediyordum ama eşim daha farklı etkilenmiş sanirim nerden bilebilirdim
yokda hamile olan hormonlari tavan yapan biziz bunlara noluyo onu anlayamiyorum。hamilelik bitti biZde hala o sorun bitmedi

Erekegin başı boş bırakmaya asla gelmez cok seviyorum der arkasını döner başkasının kollarına atar kendini
Eşinizi nasıl bu kadar uzun süre bırakabiliyorsunuz cidden mantığım almıyor eşiniz tabi destekler adam bekar hayatı yaşıyor sizin sayenizde o kadar ay nasıl ayrı kalıyorsunuz insan özler en başta ailenizde demiyor mu kızım sen bu kadar zaman kocanı neden tek birakiyorsun diye doğum için gitmissiniz sanki tek sizin çocuğunuz neden eşiniz sizin yanınızda değildi sanki onun çocuğu değil keşke anneniz sizin yanınıza gelseydi durumları bilemem ama baya kendi kendinize evliliğinizi öğrenci hayatına cevirmissiniz yazık olmu

yokda hamile olan hormonlari tavan yapan biziz bunlara noluyo onu anlayamiyorum。hamilelik bitti biZde hala o
yokda hamile olan hormonlari tavan yapan biziz bunlara noluyo onu anlayamiyorum。hamilelik bitti biZde hala o sorun bitmedi

Evet 2.çocuk istemeyi bilirler ama hamilelik ve devamındaki tavırlarının yarattığı psikolojiden bihaberler malesef

Erekegin başı boş bırakmaya asla gelmez cok seviyorum der arkasını döner başkasının kollarına atar kendini
Başı bostan ziyade insan eşini özler ya ne bileyim evet uzakta yaşıyorsan elbette gidilir aile özlemi de ayrı bir şey ama aylarda değil yani en başta ailenin demesi lazım kızın senin kocan ne durumda sen neden hala donmedin evine diye

X