Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Giydiriyorum demedim ki zaten. Giyinsin diye söyleniyorum. Ama gerekirse giydiririm de. Zatürreden geberir vaziyette yarı baygın yatarken gecede 10 kere baştan aşağı üstümü değiştirmişti adam günler boyunca. Bu yapılır zaten diyeceksin de yapmayan yapmıyor. O yüzden kıymetlidir benim beyim. Bir de yazmışlar yukarıda herkesin sevgi dili farklı. Biz seviyoruz birbirimizi nazlamayı.
Benim de beyim kıymetlidir. Giydiriyorum diyenlere bu annelik yapmak demiştim ben de. Hani annenin yapması gereken şeyleri yapmıyoruz diye birbirimizi nazlamıyoruz, sevgi ve ilgi göstermiyoruz düşüncesinin oluşmasını garipsedim. Herkesin sevgi dili farklı diyerek benim dilime laf etmeyin demek istiyorsunuz ama bir taraftan da sevgi dili sizinkinden farklı olan insanlara korkmayın dişiliğiniz düşmez diyorsunuz.

Benim de beyim kıymetlidir. Giydiriyorum diyenlere bu annelik yapmak demiştim ben de. Hani annenin yapması gereken şeyleri yapmıyoruz diye birbirimizi nazlamıyoruz, sevgi ve ilgi göstermiyoruz düşüncesinin oluşmasını garipsedim. Herkesin sevgi dili farklı diyerek benim dilime laf etmeyin demek istiyorsunuz ama bir taraftan da sevgi dili sizinkinden farklı olan insanlara korkmayın dişiliğiniz düşmez diyorsunuz.
O kadar çok annesi olmayın annesi olamam annesi gibi olursanız adam sizi karısı olarak görmez denmiş ki o yüzden dedim onu. Yoksa bana ne kim kimi nasıl sevmiş. Dişiliğimiz düşecek diye sürekli taktik yapan, içinden geleni bile yapmaya korkan, olmadığı biri gibi davranan kadın dolu ortalık son yıllarda. Dişiliğin, kadın olmanın, erkeğin bir kadın olarak ilgisini çekmenin ya da etkilemenin bunlarla ilgisi olmadığını söylüyorum sadece. Kavanoz kapağı açamıyorsunuz diye hiç bir erkek sizden etkilenmez ya da araba lastiği değiştirince asker arkadaşına dönmezsiniz.

O kadar çok annesi olmayın annesi olamam annesi gibi olursanız adam sizi karısı olarak görmez denmiş ki o yüzden dedim onu. Yoksa bana ne kim kimi nasıl sevmiş. Dişiliğimiz düşecek diye sürekli taktik yapan, içinden geleni bile yapmaya korkan, olmadığı biri gibi davranan kadın dolu ortalık son yıllarda. Dişiliğin, kadın olmanın, erkeğin bir kadın olarak ilgisini çekmenin ya da etkilemenin bunlarla ilgisi olmadığını söylüyorum sadece. Kavanoz kapağı açamıyorsunuz diye hiç bir erkek sizden etkilenmez ya da araba lastiği değiştirince asker arkadaşına dönmezsiniz.
Taktiklerle yaşayacak durumda değiliz zaten. Yaratılışımız bu.

sizin annenizle araniz bozuk diye eşinizdemi annesiyle arasini bozsun yani derdiniz ne anlamadım ki.
biraz fazla bencil geldiniz bana

BU ne kıaaaz dua grubu listesi gibi
Valla benim de aklıma o geldi. Bir anda çok sahiplenmiş konuyu. Konu sahibi eşinin boşanma kararı aldığını söylemişti, onu başka bir üyeye söyledim diye beğenmedim atmış sanki ben kararı verdirdim. O yüzden beni de etiket yapmamış. 😂 Koca boşatan arti. Pis.

Evet canım.zaten.kendisi.suan.bosanma.teklifinde.bulundu zaten belli araştırmış.simdi konu sığ gibi duruyor ama olay bu kadınla.cocugunun sürekli mesafesiz ve mic mic oluşu ve adamın bu mesafeyi ayarlayamayisi ...
insan hic bir sorunu olmayan annesiyle neden arasına mesafe koysun ki?
hanımefendi bizler sadece hayat arkadaşıyız bugün boşansak hepimizin yaninda sadece ailelerim kalacak,yillarca evli oldugumuz insanlarda maziye gömülecek evlenince insanların aileleriyle aralarına gereğinden fazla mesafe koymalarını beklemek saçmalık bence.

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Ne biliyim yani annesi yapmak istemiş yapmış. Çok takılacak bi durum değil. Benim eşiminde boğazı şişince annesi karışım yapıp yediriyo hiç takılmadım.

Evet canım.zaten.kendisi.suan.bosanma.teklifinde.bulundu zaten belli araştırmış.simdi konu sığ gibi duruyor ama olay bu kadınla.cocugunun sürekli mesafesiz ve mic mic oluşu ve adamın bu mesafeyi ayarlayamayisi ...
Tam olarak neler yaşandığını anlatma şansınız olmadı sanırım, eşle birlikte buraya yazınca çekinmiş olabilirsiniz. Çünkü gripte krem sürmekle işin buraya geldiğini sanmıyorum buzdağının görünen kısmı bu gibi geldi bana..

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
SALAK MISIN CEMİLE ? diye bir replik var. Aşk-ı memnu. Bir açıp izlemenizi öneririm o sahneyi. Ama şöyle 15-20 kez başa sarın lütfen

Neye sinirlendiğinizi tam anlayamadım. Sizin ananız sevgisiz diye kaynananız da kendi çocuğuna sevgi ve ilgi göstermek için sizden izin mi alacak?

Tam olarak neler yaşandığını anlatma şansınız olmadı sanırım, eşle birlikte buraya yazınca çekinmiş olabilirsiniz. Çünkü gripte krem sürmekle işin buraya geldiğini sanmıyorum buzdağının görünen kısmı bu gibi geldi bana..
Aynen öyle bunlar birikimin son damlası oldu.bunun buradaki kadınlara annesindne ayrisamamis bir erkeği ifade edeceğini ummustum.oyle olmadı .buradaki yorumlarda da beyefendi zaten benim cekilmez kıskanç olduğum.kanisina vardı ve boşanmaya karar verdi

Neye sinirlendiğinizi tam anlayamadım. Sizin ananız sevgisiz diye kaynananız da kendi çocuğuna sevgi ve ilgi göstermek için sizden izin mi alacak?
Tabiki hayır ben sevmesin demedim.
Düşünün diyelim ki çocuk sahibi olamayan bir kadın var ve sizin onun önünde devamlı devamli anneler gününü kutluyorsunuz.empati yapabiliyor musunuz? Bu bana degersiz görüldüğümu ve nispeten yapıldığını gosteriyor

Örneğin ben adama.bin çeşit yemek yapıyorum.ama.adam.annesinin yaptığı bir kuru fasulyeyi öve öve bitiremiyor.ve bir keresinde benim babam eşimi annesine övüyordu.damadim çok iyi ama kızım da iyidir diye.kayinvalidem.bilmem.ben tanımıyorum onu dedi.belki.bana bunlardan batiyordur artik

X