Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Kimse kimseden kendi annesinin şefkatini beklemesin. Anneniz çok sevgi dolu olabilir, size olmaya da devam edebilir ancak partnere bak bana/çocuğuma karşı böyle ol demek yanlış. Konu sahibinin çocuğuna karşı şefkat eksikliği varsa da kayınvalidesini rol model alarak bunu giderebileceğini düşünmüyorum. Öz şefkat eksikliğini gidermek öyle kolay bir şey değil.
İnanın çocuğuma karşı inanılmaz sevkatli ve ilgiliyim. Tek bir fiskem yoktur 9 yıldır ya da psikolojik şiddetim

Tabiki hayır ben sevmesin demedim.
Düşünün diyelim ki çocuk sahibi olamayan bir kadın var ve sizin onun önünde devamlı devamli anneler gününü kutluyorsunuz.empati yapabiliyor musunuz? Bu bana degersiz görüldüğümu ve nispeten yapıldığını gosteriyor
Yapabiliyorum elbette.
Çocuk sahibi olamayan bir kadın var diye ortamda kimse anne-çocuk birbirine sevgi gösteremez mi yani size göre? Hayatın doğal akışına ters şeyler bekliyorsunuz bana göre. Gereksiz hassasiyetler.
Önümüzde anneler günü var,babalar günü var. Napalım,kimse kutlamasın mı? Veya bir kişinin kutlamaması sizin hayatınızda neyi değiştirecek? Saçma sapan işler çıkarmayın kendinize,hayat çok kısa. Kimse sizi değersiz görmüyordur,zaten anne olamadı diye hiçbir kadın değersiz olmaz. Veya anne olan her kadın değerli olmaz.

Benim annem bana göre yeryüzünün en değerli insanıdır. Kaynanam da lüzumsuzun biridir,her tanıyan söyler. Napsın şimdi eşim? Ben annemle görüşünce üzülsün mü?

Eşinizin annesi oğluna vicks sürdü diye siz niye tribe girdiniz ben onu anlamadım? Ay ne alaka bu insanların nasıl bu kadar boş vakti varda böyle saçma sapan şeylere takılıyorlar ya anlamıyorum😳gerçekten “bazı kadınlara” rahat batıyor ya!
Bundan rahatsız olmadim bu bana nispet olarak yapıldı biliyorum

Ben geleneksel düşünüyorum erkek dediğin vakur olur ya. Yeni nesil iyice çocuk adamlara döndü. Olgun düşünen mantıklı adam kalmadı piyasada. Anam gibi ol nedir yani 🙄 koca adam grip olmuş anası oğluşum da oğluşum abartılı vıcık vıcık hareketler 🙄 oğlus 5 yaşında değilse komik duruyor. Ben de direkt geline karşı bir kaynana şovu olduğunu düşündüm. Yapmayın ey kk ahalisi tipik gelin çıldırtma şovu çevirmiş. Gelin tongaya düşmüş. Adam bu hareket üzerinden ültimatom vermiş bir de boşanma kararı vermiş. Konu aç da kimmiş haklı diyen adama ben saygı falan duymam, sizi de çok pis manipüle ediyor bu tuzağa düşmeyin.

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Kayınvalide abartmış ama anne sevgisi işte sizde abartmışsınız😂

Bundan rahatsız olmadim bu bana nispet olarak yapıldı biliyorum
Şimdi benim eşim de çok nazlı bir erkektir.Hasta olmasa bile hasta gibş hissediyorum deyip yatar ayaklarının altına kekik yağı sürülsün viks sürülsün çok sever.İyi gelir gelmez bilemem ama ona kendini iyi hissettiriyor.Ben de bazen sürerim elime yapışacak değil ya.Maksat kendini iyi hissetsin.Kayınvalidem varken yapsa kayınvalidem sürse rahatsız olmam hatta annen sürrüversin falan derim.Siz fe madem nispet olduğunu düşünüyorsunuz ay iyi yaptın anne ne iyi oldu falan deyip öyle bir niyetle yapıyorsa tongaya düşmeyin.Gülüp geçince kimse manipüle edemiyor

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Eşinizin annesi çok abartmış eşiniz beş yaşında bebek değil. Ki ayrıca gözünüzun içine soka soka bunu yapmakta çok ayıp.

Niye gribe girdiniz onu anlamadım

Tam olarak neyine tepki verdiniz?? Yok yani kıskançlık yapacaktiniz madem, sizin gibi annesi ile arası çok kötü birisi ile olsaydınız.

Yorumlar karşısında şoktayım.çok tuhaf...40 yaşında sünepe hareketler gösteren bir koca .......buna alkış tutan kadınlar
Adamın annesiyle ilişkisine karışma hakkınız yok. Sanki annesi çorapları vicksi elinize verip hadi hizmet et oğluma demiş gibi davranıyorsunuz. Eşiniz sizin kolunuz, bacağınız gibi bir uzvunuz değil, bambaşka bir insan. O bambaşka insanın da annesiyle ilişkisi sadece onları bağlar. Ben annemle kötüysem herkesin arası en azından soğuk olsun istemek mi doğru olan?

Yüzde yüz haksızsınız. Size ne yahu?

X