Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Kötü olmuş benim annem küçükken öldü bırakın varken annesi sevsin yaaaa pamuk elleriyle okşasin evladını ne güzel sevgi evlatttt inanın kıyamıyorsun canı yanmasın tek ben yanayım diyorsun

Yorumlar karşısında şoktayım.çok tuhaf...40 yaşında sünepe hareketler gösteren bir koca .......buna alkış tutan kadınlar
Bizlik bir şey yok, sünepe olduğunu düşündüğünüz adamla yıllardır evli olan sizsiniz birde çocuk yapmışsınız.
Kimse ooo kocan yatsın anası hizmet etsin demiyor .Bir vicks sürme olayını alıp nerelere getirmişsiniz.kv ve eşiniz sürekli sizin ,anne sevgisi eksikliği üzerinizden bu tarz incitici haraketler yapıyorsa açıkça yazın o zaman Bir olay üzerinden kimse karakter analizi yapamaz.Hayatiniz böyle geçiyorsa ya boşanır,ya yüzleşir ya da devam edersiniz. Anlattığınız kadarıyla art niyetli görünüyorsunuz......

Yorumlar karşısında şoktayım.çok tuhaf...40 yaşında sünepe hareketler gösteren bir koca .......buna alkış tutan kadınlar
Sünepe olarak gördüğün adamla evlenip çocuk yapan sensin biz değiliz. Sünepe diye tanımlayacak durumdaysan boşan zaten.Alt tarafı viks sürülmüş ister grip olur ister başı ağrır. Konuyu nerden alıp nereye getirmişsin. Sevgisizliğin konudan taşıyor belli oluyor, istiyorsun ki herkes senin gibi olsun. Ama öyle değil işte. Allah vicdan versin

Sizin anne sevgisizliğinizle kadının kendi oğluna bakması arasındaki bağı çözemedim. Benim babam vefat edeli 12 sene oldu, kayınpederim eşime oğluşumm dediğinde yüzüm güler ne güzel seviyor diye. Çocuk olsanız ben sevilmedim o da sevilmesin bakış açınızı anlayabilirim ama sizin de çocuğunuz varmış, artık fesatlığa giriyor bu da.

Ben surmiyim o viksi sürsün annesi yani gereksiz yere bir kavga boşverin birikim olmuş olmalı sizde .....yani ne bileyim eşimin annesi ile çok sorunlu bir ilişkisi olduysa çok canı yanıyorsa bu konuda gözüne sokmam ....annemin evine giderim orada sürsün .....hani anneler gününde annesi olmayanları da anlayarak bu günü kutlamayan insanlar var ....bizim için önemli sevdiğimiz insanların hassas olduğu konularda taviz verebiliriz ....benim fikrimde bu

Naçizane eşinizle kavganın yönünü buraya göre ayarlamayin 😂 kayınvalidesini günahı kadar sevmeyen de çok ....bakmayın yani her söze ....samimi olmak gerekirse uzatmayın gitsin .

hani anneler gününde annesi olmayanları da anlayarak bu günü kutlamayan insanlar var
Şu fazla bencil bi hareket değil mi? Benim annem yok kimse mutlu olmasın, kimse kutlamasın, kimse eğlenmesin gibi. Aksine mutlu olsunlar istiyorum ben babalar gününde falan, vakitleri varken eğlensinler gülsünler kutlasınlar. İlginç

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Gereksiz tepki 😁 üzgünüm

Şu fazla bencil bi hareket değil mi? Benim annem yok kimse mutlu olmasın, kimse kutlamasın, kimse eğlenmesin gibi. Aksine mutlu olsunlar istiyorum ben babalar gününde falan, vakitleri varken eğlensinler gülsünler kutlasınlar. İlginç
Valla var öyle insanlar onlarda sizin gibi düşünenlerin bencil olduğunu anne babasını hiç tanımamış insanların o günlerde çok üzüldüğünü ve bu günlerin aslında sadece ticari amaçlı olduğunu düşünüyor .Ben bir paylaşım yapmıştım bende ona gelen yorumlardan bu insanların sayısının bir hayli olduğunu fatkettim ben ortadayim bilemiyorum saygı duyarım görüşlere ama ne bileyim duyarlı olmak gerekiyorsa anne hep sevilir kutlanır zaten hediye alınır niye illa bı gün olsunki ......zaten suyu çıktı kızkardeşler günü kız çocukları günü yerli mallar haftası yok babalar günü yok sevgililer günü yakında su günü güneş günü .....bence anlamını yitirdi ticaret hepsi ....seven sevdiğine her gün söylesin kagadindayim ben

Aynen öyle bunlar birikimin son damlası oldu.bunun buradaki kadınlara annesindne ayrisamamis bir erkeği ifade edeceğini ummustum.oyle olmadı .buradaki yorumlarda da beyefendi zaten benim cekilmez kıskanç olduğum.kanisina vardı ve boşanmaya karar verdi
Boşanmaya bahane bulmuş. Kocanız okuyorsa duyrulur. Kendisi beş para etmez.

Siz de konunuzu daha açıkça yazsaydınız. Kendinizi düzgün ifade etmediğiniz için kabak başınıza patladı. Gereksiz kocanıza da gün doğdu.

Onlarsız daha mutlu olursunuz, emin olun.

Ben goygoyuna oturdunuz da başlık açtınız sanıyorum ciddi ciddi burdan okuduklarınızla boşanma muhabbeti yapıyorsanız kocanıza bahane gerekmiş de buldumcuk olmuş demek.

Her erkek annesinin yanında nazlanir. Belli ki nazlanmis.. çok takılacak birşey değil. Ama sizin annenizle sorununuz ile bu konunun alakası ne? O zaman keşke sizde annesi ile sorunlu bir eş secseydiniz. Durum esitlenirdi😁

Ayak altı vicks için mucize diyebilirim 😄 hamileyken corona oldum cok fena , ayak altına vicks sürüp kalın çorap giyince iyileştim çok iyi gelmişti

Oğullarım ve kızım kaç yaşında olurlarsa olsunlar eğer yanımdalarsa hastalarsa tüm her şeyi de yapar dinlendiririm. Yanımda değillerse arar manevi destek olurum. Ya biz bu çocukları ne emeklerle büyütüyoruz. Elimizi eteğimizi çekmemizi istemeyin sakın. Gelecekteki gelinlerime ve damadıma söylüyorum 😝 Onlar benim her şeyim oy gözümüzde hep çocuklar anneler bilir. Ben 34 yaşıma geldim ve annem beni hala bebek gibi sever , gözümde hiç büyümedin der mesela.

X