Eşimle görüşemiyoruz

Konu sahibi eşinle umarım bir araya gelirsiniz anlamadığım şey madem senin maaşın çok iyi madem ikinizin de arabası var ev var adam mesleği bıraksın. Girsin sizin yaşadığınız yerde bir işe. Böyle ayrı gayrı olmaktansa birlikte olur çocuğunuzu da birlikte büyütürsünüz. Bekarken ne zaman asker talibim olsa kaçtım ben böyle bir hayata eyvallah diyemem çünkü. Siz sevmiş tamam demişsiniz ama yazık size de eşinize de.

Berbat bir akıl tutulmasi berbat ötesi berbat . Çocuk denilen şey bir anıt vazo değil ölmüş bir babayı hatirlatacak. Senin gibi kafaya düşen çocuğun haline çok acırım. Cahil değil zır cahilsin
Anonim bi hesap olarak burda sıkıntısını paylaşan bir kadını gelip de böyle zorbalayarak çok mutlu oldunuz mu? Başınız göğe erdi mi? İsminiz cisminiz yok diye istediğiniz hakareti edebileceğinizi mi sanıyorsunuz insanlara?

Normalde aklı başında bir insanın şöyle düşünmesi lazım. Babasız ben çocuk büyütürüm tamam da bakalım o çocuk bundan mutlu olacak mı? Ne hakkım var ona bunu yaşatmaya, sırf üremek istiyorum diye ona böyle bir hayat sunmak haksızlık değil mi?

Madem bu kadar bıçak sırtı bir mesleği var, şartlar iyileşene kadar, en azından yurda dönene kadar düşünmemeli bile çocuk işini. Resmen bencillik bu. kedisininbitanesi_ kedisininbitanesi_
Evet o konuda kesinlikle haklısınız fakat insanoğlu işte istiyor hayal ediyor.
Ben mesela çocuk sahibi olmayı çok istiyorum ve hep bi planlarım var şimdiden geleceğini düşünüyorum birikim yapıyorum onun için. Ama şöyle bir gerçekte var ki herkesin başına ölüm gelebiliyor en tehlikesiz işlerde çalışan babalar da bi hastalıktan bi durumdan ölebilirler çocuklar babasız da kalabilir Allah korusun hiç bir çocuk babasız kalmasın da hayat bazen iyi veya kötü sürprizlerle dolu maalesef. kul plan yapar kader gülermiş ya biraz o misal ya bilmiyorum her ne kadar tasvip etmesem de kızamadım konu sahibine :KK43:

Merhaba kızlar, benim eşim asker maalesef sürekli göreve gidiyor yaklaşık 3 yıldır evliyim ama toplamda ne kadar gördün diye sorarsanız belli sadece Bi kaç aya denk gelir. Düşünün bebek istiyoruz ama Bi türlü günleri değerlendirme imkanımız olmadi. Bu durum artık beni yormaya başladı, Bi kaç aydır hem hormonal hemde psikolojik sıkıntılar yaşıyorum. Eşim telefonla bana destek olmaya çalışıyor ama bu artık bana yeterli gelmiyor bende eşimin omzuna başımı koyup derdimi anlatmak istiyorum. Bazı geceler ağlıyorm, omu çok seviyorum ama daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Asker eşi olanlar bu durumla nasıl baş ediyorsunuz
Evlenmeden asker eşi olmanın getirdiği hayatı biliyordunuz keşke evlenme kararını biraz daha gözden geçirseydiniz.

Anonim bi hesap olarak burda sıkıntısını paylaşan bir kadını gelip de böyle zorbalayarak çok mutlu oldunuz mu? Başınız göğe erdi mi? İsminiz cisminiz yok diye istediğiniz hakareti edebileceğinizi mi sanıyorsunuz insanlara?
Evet. Size ne bundan? Biz anonimiz siz gayet açık hesap misiniz hanımefendi. Burda kimse kimseyi zorbalamiyor birşey yazmış fikir söylüyoruz . Ne yapacaktık sizi memnun etmek için hadi alkış mi diyecektik mesela öneriniz nedir ? Anı olsun diye çocuk dogurmanin nesi aklı basinda birşey de biz burda zorbalamis oluyoruz merak ettim .

X