Eşimle Günlerdir Süren Tartışmamız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır ergen diycem de ergende değil 31 yaşında koca kadın. Aynı yaştayız.
Adam gitsin berbere ne olacak gözün mü çıkacaktı o gelene kadar. 10₺ icin de gereksiz kufurler vurmalar sen bu kafayla devam et olan bebeğine olacak. Çok sürmez evliliğiniz

Dediklerinizi erkekler böyle şeylerden hoşlanmıyor diye ayırmaya gerek yok aslında.

Erkek kadın farketmez, normal insanlar ufak şeylerden büyük sorunlar çıkarılmasindan, hırçın davranılmasindan hoşlanmaz. Çok temel şeyleri kadın, erkek diye ayırmaya çalışmak gereksiz geliyor bana yazmadan geçemedim.
Dogru dersiniz. Evlilikte kadinlari biraz daha karsi tarafi anlamaya caba gosterir halde gozlemliyorum, erkeklerde bu davranis cok daha az benim cevremde. Bunu da erkeklerin hic buyumeyen cocuk tarafina bagliyorum kendimce 😃

Hayır ergen diycem de ergende değil 31 yaşında koca kadın. Aynı yaştayız.
Adam gitsin berbere ne olacak gözün mü çıkacaktı o gelene kadar. 10₺ icin de gereksiz kufurler vurmalar sen bu kafayla devam et olan bebeğine olacak. Çok sürmez evliliğiniz
Evet evet sen çok iyi bilirsin bizim evliliğimizi komiksin yaa 😁

Berber konusu da abartı 10 tl konusu da. Çalışıyor zor vakit buluyodur sonuçta eğlenmeye gitmiyor toplasan bi saate dönecek adam abartmaya gerek yok. 10 tl kısmı zaten hepten saçma eşiniz de abartmış sizin de tepkileriniz ağır olmuş ikiniz de olgunlaşamamışsınız.
Evet sen aşırı olgunlaşmışsın 😁 çok düşünüyor musunuz bu yorumları yaparken hiç sanmıyorum düşünsem böyle yorum yapamazsın

Ben kavga çıkarmak için Felan uğraşmadım böyle bi şeyi hiç bi zaman yapmadım yapmam da. Tam da sanane denilecek bir şey o kadar paranın içinde ayırdığım 10 tl yi görüp laf etmesi normal benim sanane demem mi garip. Düşünmeden yorum yapmayın. Aynı şey sizin başınıza gelse ne yapardınız acaba 10 tl ye 2 ekmek bile alınmıyor bu ekonomide
Aynı şey başıma gelse sanane demezdim. Durumu izah etmeye çalışır onun bu tavrına kırıldığımı söylerdim.
10 TL ye ekmek bile zor alıyoruz, onu konu etmen beni kırdı çalışmıyorum biliyorsun zoruma gidiyor zaten para almak . sen bu konuları sorun etmezdin bir 10 TL nin peşine düşmezdin bir sorun mu var ? Sıkıntıda Mısın gibi bir şeyler söyleseydiniz eminim geridönüşü size çok daha iyi olacaktı.

Aynı şey başıma gelse sanane demezdim. Durumu izah etmeye çalışır onun bu tavrına kırıldığımı söylerdim.
10 TL ye ekmek bile zor alıyoruz, onu konu etmen beni kırdı çalışmıyorum biliyorsun zoruma gidiyor zaten para almak . sen bu konuları sorun etmezdin bir 10 TL nin peşine düşmezdin bir sorun mu var ? Sıkıntıda Mısın gibi bir şeyler söyleseydiniz eminim geridönüşü size çok daha iyi olacaktı.
Çok haklısın çok fevri davrandım sonrasında sakin konuşup özür diledim

Hareketlere, konuşmalara bak. İnsanlardan akıl isteyip beğenmediği cevaplar gelince çirkefleşmek de moda oldu. Kocana saldırmışsın yorum yapanlara saldırıyorsun. Yazık çocuğa üzüldüm.
Ben de snaa çok üzüldüm neyse ki dünya ve burası sizin gibi insanlarla dolu değil azınlıktasınız

Evet sen aşırı olgunlaşmışsın 😁 çok düşünüyor musunuz bu yorumları yaparken hiç sanmıyorum düşünsem böyle yorum yapamazsın
Cevaplarınızı okudum hayret içindeyim. 31 yaşındasınız kendinizi ifade etmeyi öğrenmelisiniz artık buraya konu açtıysanız yorumlara da açık olmalısınız kimse size hakaret etmemiş haksız olduğunuzu söylemiş buna bile tahammülünüz olmadığı gibi siz özel hayatınızda olduğı gibi burda bile savaş halinde ve saldırı halindesiniz.

Böyle benzetme yapmak istemezdim ama böyle çirkef mahallede ki sokak kavgası yapmaktan saç saça girmekten çekinmeyen , hanımefendilikten uzak bir karakter canlanıyor gözümde hiç haz etmem etrafımda da çok şükür olamaz bu kesimden kimse.
Tedavi olmanızı biraz kendinizi geliştirip komplekslerinizden kurtulmanızı tavsiye ederim. Bu tavsiyemde sizin için değil o günahsız melek evladınız için siz yetiştiriyorsunuz neticede.

Cevaplarınızı okudum hayret içindeyim. 31 yaşındasınız kendinizi ifade etmeyi öğrenmelisiniz artık buraya konu açtıysanız yorumlara da açık olmalısınız kimse size hakaret etmemiş haksız olduğunuzu söylemiş buna bile tahammülünüz olmadığı gibi siz özel hayatınızda olduğı gibi burda bile savaş halinde ve saldırı halindesiniz.
Lafı aynen iade ediyorum ne güzel çirkef diyeceksiniz Anneliğime laf edeceksiniz ben de susacam. Ben de senin yazdıklarına hayret içerisindeyim 😁

Doğru söyleyen üyeleri konunuzdan engellemeniz sizin sorunlarınızı çözmeyecek biliyorsunuz değil mi? Gözlerinizi sorunlarınıza kapatsanız da orda durmaya devam edecekler. Öfke probleminizden çocuğunuzun etkilenmemesi ve eşinizin sabrının sonuna gelmemesi için tedavi olmalısınız.

Kimlik yaşınız 31 akıl yaşınız 11 resmen.

Şimdi beni de engelleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X