Eşimle kavgalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmeden önce böyle şeyler yapmıştır sizin haberiniz yoktur 1 kerede bu kadar çok batilmaz çok yakın tanıdığımda var ordan biliyorum annesi oğlunun evlenmesine sıcak bakmadı gelinle alakası yoktu "ben sana nasıl kefil olayım nasıl yuva kurayım sana elin kızının başını yakayım senin her gün bı iddia borcun çıkıyor " dedi ama gelin hanım ailesi destek olmadi diye düşünüyor tabı evlendikten sonra da aynı mevzular devam etti ama anlayana o yüzden eşinizin ailesi ona para vermekten bikmistir hiç onlara destek değiller vs diye bilenmeyin sorun esinizde gerekirse gitsin tedavi olsun bu da bir tür bağımlılık
Esime hicbir ZAMAN para vermediler cimriler kendileri istemeye gelirkende parasini esimden aldilar

Esime hicbir ZAMAN para vermediler cimriler kendileri istemeye gelirkende parasini esimden aldilar
Sizden öncesini bilemezsiniz bakın en yakın kız arkadaşım evlendi hepimiz erkek tarafının ilgisizliğine şaşırdık sonra kayınvalidesi bizim evde kasa var ver altınları koyalım diyince şaşırdık meğerse adam önceden para bulamayınca annesinden altın çalıp bozdurup iddia oynuyormuş aslında kadın iyilik yapmak istemiş
Bı önceki mesajdaki de çok yakın tanıdığımız başka bir ailenin oğlu biktirdilar artık ailelerini evlat da olsa artık kayıtsız kalıyorlar ister istemez

• Kullanıcı konuları ve mesajları asla silinmez.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.
Bu gece açtığınız konuyla birlikte toplam 11 konunuz var ve siz daha önce bu konulardan 9 tanesini silmişsiniz, içerikleri geri getirip içerik silme cezası vermişiz ve sildiğiniz bazı konularınızı yeniden silmeyin diye kapatmışız, bu gece yoruma açık olduğunu fark ettiğiniz 6 konunuzu tekrar silmişsiniz.
Bu hem yasak hem de konunuzu okuyup yorum yapmak için zaman size ayıranlara saygısızlıktır.

Sitemizin kuralları size uymuyorsa https://www.kadinlarkulubu.com/hesap_bilgileri/preferences linke tıklar “Üyelik İptal” seçeneğini işaretler üyeliğinizi iptal edersiniz, ben sitede devam edeceğim diyorsanız konularınızı mesajlarınızı silemezsiniz kurallara uymakla yükümlüsünüz.

Bu konunuzu da kapatıyorum zira akıbeti belli, yasak olmasına rağmen bunu da silersiniz, banınız açılır açılmaz sileceğiniz bir konu için insanların zamanı harcanmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X