Eşimle kavgamız ..

Orkide34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
1.968
1.442
Eşimin dayısı rahatsız olduğu için İzmire gitmemiz gerekti. Hayatım kardeşim gelemiyor sen gelir misin dedi gelirim yanında olurum sorun değil dedim ama haftasonu yasak var kısmı fln dedim. Neyse kızkardeşim izin çıkaracak dedi kv ile kp götüreceğiz kp yalnız kalmayacağı için kv bırakmadı 1 ay kalacaklar İzmir de. Dayıyı kanser teşhisi için hastaneye yatırmışlar. Cuma günü izin aldım erken çıktım dedim kalırız belki çanta hazırladım duş aldım fln. Sen de bak e devletten istersen dedim izin için bi anda tersledi kızkardeşi bakıyormuş işte daha ne uzatıyor mşm hep böyle yapıyor mşm sustum üzgün diye ses etmedim. Baktım hala söyleniyor dayanamadım bende bağırdım çağırdım iyi dedim gitmiyorum oo çok bilmiş kızkardeşin gitsin dedim bi anda dellendi adam sen bana niye böyle yapıyorsun nr yapıyorum fln çok sinirlendi bi an elini kaldırdı vuracakmısın dedim hadi vur sen dedim bana yeltenemezsin kim oluyorsun dedim sinirden kendi telefonunu yere attı snra sarıldı fln ama İzmire gittik ben ailesi var diye bozmadım ama içimde kaldı o elini kaldırdığı an . Söyledim tekrardan bir daha bana elini kaldır yelten yeminle soluğu karakolda alırsın dedim öptü üzgün suratla . Aradan 2 gün geçti ama ben hala ne biliyim soğukluk değilde böyle üzgünüm oda normal davranmaya çalışıyor ama belli bir şey var benden yana sessizleştim ne derse tamam diyip susuyorum . Böyle bu durumu hazmedemediğim için gizli gizli ağlıyorum şuan :KK43: bu saatten snra nasıl davranacağımı unuttum .. şu uygulama var ya indirsem mi telefonuma:KK43:(

Garip bir konu. Madem gitmekten vazgeçtiniz neden onca olaydan sonra peşine takılıp gittiniz? Madem her halükarda gidecektiniz o zaman neden gelmiyorum seninle dediniz? Kızkardeşine niye laf ettiniz durup dururken anlamadım zaten orasını hiç. Yoktan yere mesele büyüdükçe büyümüş. Eşinizin daha önce böyle teşebbüsleri oldu mu, bu ilk sefer miydi? Genel yapısı nasıldır?

Keşke izmire girmeseydiniz
Ben İzmire onun için değil kv yalnız kalmasın diye gittim belki o bnu rahatlık olarak algıladı ama bilmiyorum belki hata yaptım.. Ben nasıl bi yok izlemeyelim şimdi bilmiyorum

Garip bir konu. Madem gitmekten vazgeçtiniz neden onca olaydan sonra peşine takılıp gittiniz? Madem her halükarda gidecektiniz o zaman neden gelmiyorum seninle dediniz? Kızkardeşine niye laf ettiniz durup dururken anlamadım zaten orasını hiç. Yoktan yere mesele büyüdükçe büyümüş. Eşinizin daha önce böyle teşebbüsleri oldu mu, bu ilk sefer miydi? Genel yapısı nasıldır?
Hayır ilk defa böyle bir şey oluyor. Genel yapısı iyidir sakindir aslında yani yardımseverdir ev işlerinde fln ilgilidir . O da pişman oldu ama şuan içimde acayip bi sinir var kaldırıp 2 tokat vurmak gibi . Mesela ben ona bağırırım çağırırım ses etmez yada kalkayım vurayım bana vurmaz. İlk defa böyle olunca çok şaşırdım

Ben İzmire onun için değil kv yalnız kalmasın diye gittim belki o bnu rahatlık olarak algıladı ama bilmiyorum belki hata yaptım.. Ben nasıl bi yok izlemeyelim şimdi bilmiyorum
Onun için veya değil, keşke tepkinizi o an gitmeyerek gösterseydiniz.
Işinizi sakin bırakmayın, bu adama ev fln almayın

Gorumcenden hoslanmiyormusun? Ciddi bir olay var mı arada? Eşin biliyor mu?

Hayır ilk defa böyle bir şey oluyor. Genel yapısı iyidir sakindir aslında yani yardımseverdir ev işlerinde fln ilgilidir . O da pişman oldu ama şuan içimde acayip bi sinir var kaldırıp 2 tokat vurmak gibi . Mesela ben ona bağırırım çağırırım ses etmez yada kalkayım vurayım bana vurmaz. İlk defa böyle olunca çok şaşırdım

Valla ne güzel evliliğiniz var tokat atmak istemek falan. Mesela siz vurunca vurmaması falan. Adamın ev maceraları... Baya mutlu bir evlilikmis. 2 tokat atin geçer. sonra o elini kaldırır vurmaz falan çozersiniz yani. En son sen benim babam atam,yığıdimsin dersiniz oldu bitti.

Güçlü durun. Yanında sakın ağlamayın. O korkuyu almış, pişmanda olmuş belli
Yanında ağlamıyorum zaten şuan ne desem yapıyo evi süpürdü portakal sıktı . Pişmanm demedi ama dün aksam da dedim yat uyu vicdanın rahat bıraktığı kadr dedim İzmir de markette de tlfnmda gitti dedi umurumda değil dedim kırmasaydın tlfn fln alamam dedim eğer bi daha bana yeltenirsen dedim soluğu karakolda alırsın dedim sustu..

Yanında ağlamıyorum zaten şuan ne desem yapıyo evi süpürdü portakal sıktı . Pişmanm demedi ama dün aksam da dedim yat uyu vicdanın rahat bıraktığı kadr dedim İzmir de markette de tlfnmda gitti dedi umurumda değil dedim kırmasaydın tlfn fln alamam dedim eğer bi daha bana yeltenirsen dedim soluğu karakolda alırsın dedim sustu..
Telefon niye kırıldı ?

Bu konuyu bas basayken konuşun kirgin olduğunuzu ve telafi etmedigi sürece kendisine normal.davranamayacaginizi söyleyin ve gerçekten de telafi ettigini hissedene kadar da birakin uğraşsın ama ben olsam gitmem dediysem gitmezdim sözünün arkasinda durmak gerekir yoksa ciddiyeti kalmaz

Gorumcenden hoslanmiyormusun? Ciddi bir olay var mı arada? Eşin biliyor mu?
Görümcemle bi sıkıntım yok yani nişanlıyken davranışları bi garipti sonra çözüldü ama öyle aman aman ciddi bi problem yok bi sorunum da yok . Neden ki

O da vurur artık. Bir taraf bağırıp çağırıyor, vuruyorsa bu tür olaylara davetiye çıkarıyordur.

Siz biraz tripli takiliyorsunuz gibi geldi neden açıkça kırıldım ya da özür bekliyorum diyemiyorsunuz? Onun anlamasini bekleyip böyle pasif agresif tavirlarla aranizdaki iletişim duzelmez

X