esin gay oldugunu ögrenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
görürsün yakinda insallah karnindakini kaybettiginde yada saglam dogmadiginda AMIN

benim icin rahat dogruyu söylüyorum sen haksizlik yapiyorsun bedelinide allah elbet ödetir
siz gerçekten çok kötü çok çok daha şey söylerdim de banlanmama değmezsiniz.

Allah sizi islah eylesin!

Bunun g*tü yemez bunları yüzümüze söylemeye anca klavye delikanlılığı. Bana da beddua combo yaptı. Allahın meczubu işte. Benim yavrumun adını bile ağzına alırken bismillah çekmeli. Ne canımı sıkıcam bu haspa için. Belli ki canı sıkılmış millete sarası gelmiş.
Ya gerçekten nasıl bir kalp nasıl bir beyin taşıyor anlamıyorum hâlâ büyük harflerle yazmaya devam ediyor. Sinirlerime hakim olamıyorum ban yicem onun yüzünden

Bunun g*tü yemez bunları yüzümüze söylemeye anca klavye delikanlılığı. Bana da beddua combo yaptı. Allahın meczubu işte. Benim yavrumun adını bile ağzına alırken bismillah çekmeli. Ne canımı sıkıcam bu haspa için. Belli ki canı sıkılmış millete sarası gelmiş.
sizin gibi terbiyesiz cahil kisminin seviyesine inmem ama cok istiyosan cik karsima haddini bildireyim !!

abla bi dur artık, yorulmadın mı bedduadan ya? sürekli forum sayfasında bu konuyu ve hemen akabinde senin bedduanı görmekten yıldım ya. dur yani. DUR.
iftira atanlara ediyorum iftira kesilirse bende bise demem baslatan ben degilim bana iftira attilar alay ettiler derdimle

hakkim var benimda alay ederek iftira ederek hakkima girdiler beddualarimda üzerlerinde cöksün
Yaa
HAKETTI BEDDUAYI !!! BANA IFTIRA ATMASAYDIN ACIMLA DALGA GECMESEYDIN AYRICA HAKLI OLDUGUNU DÜSÜNÜYORSAN NIYE KORKUYORSUN ?? BASINA GELECEK BELALARI SENDE BILIYORSUN SADECE UNUTMA BANA YAPTIGIN HAKSIZLIGI HAKKIM HARAM OLSUN !!! BEDELINI EN YAKIN ZAMANDA EN DEGERLINLE ÖDEEEE
hastasın sen he normal değilsin

Ağzınız hep negatif.. Bu nedenle biraz zor huzur bulursunuz.
Burada dert anlatırken bile ah alabilme kabiliyetine sahipsiniz hemde günahsız bir bebekten ve hamile bir kadından..
Kimse uğraşsa başaramaz valla... Helal(!)
ağız negatifliği kalp negatifliğinden geliyor

vidyoya bakmadim resimde imam görünüyo dini bise ve dinle alay ediyorsunuz burda
Yavrucum sen uzayda mi yaşıyorsun bu ülke neler atlattı haberin var mi?
O imam filan değil o bir şebek...
Neyse konuya dönelim beddua etme sana uğrar konunun dogruysa da BOŞAN.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X