Eşinden İsmail Küçükkaya’ya şiddet suçlaması

O koydurmamış mahkeme koydurmuş muş.. zaten itibarı sarsıldı baya toparlanması için sağlam savunma gerekli onuda yapmıyor..
mesaj atsın Fatih'e.. o da ben gazeteciyim görevimi yaptım ve açıkladım der. sonra ismail biraz mahcup olmuş gibi yapar. Ben Fatih'i dostum sanmıştım falan diye.. Netice de ayak oyunları en iyi bildikleri şey :))

mesaj atsın Fatih'e.. o da ben gazeteciyim görevimi yaptım ve açıkladım der. sonra ismail biraz mahcup olmuş gibi yapar. Ben Fatih'i dostum sanmıştım falan diye.. Netice de ayak oyunları en iyi bildikleri şey :))
:)))) yani olabilir

Erkekler hemen işbirliği yapıp kadını suçlu bulma yöntemleri çok başarılıdır, şaşırmadım nedense, çözüm şiddet ve boşanma olmamalıydı, madem tanıştın konuştun emin olmadıysa evlenme be adam

Kendisi ahmet hakana telefonda açıklama yapmış yayın yasağı olduğu için söyleyemiyormuş.. ahmet hakan ısrarla bana anlattıklarını medyaya anlat diyordu o zaman haklı haksız belli olurmuş.. bilmiyorum erkek sonuçta bir kadın neden kendini böyle gündeme getirsin ki.. beklerim şahsen net delil olmadan..
Erkekler hemen işbirliği yapıp kadını suçlu bulma yöntemleri çok başarılıdır, şaşırmadım nedense, çözüm şiddet ve boşanma olmamalıydı, madem tanıştın konuştun emin olmadıysa evlenme be adam

X