eşiniz 10 günlük yurtdışına gitmek isterse

elsunn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
47
0
eşim proje için ünüversiteyle yurtdışına gitcek ilk önce bana sordu gideyimmi diye bende hep böyle fırsatlar çıkıyodu hayır diyodum bu sefer git dedim çünkü sonra senin yüzünden gidemiyorum demesin diye.....şimdi gidecek ama benim içim içimi yiyor orda gezcek ya kızlarla takılırsa diye taaaa benden uzaklarda her fırsatta telle konuşamayızda uffffffff yaaaa siz olsanız napardınız?

Gezmeye gitmiyor ki...Hadi gezmeye gitse ,sizi almasa anlarım da ,bu farklı bir durum.Yurtdışına gitmesi gerekmez ki ,kız mız için ...İçinizi rahat tutun,yapacak adam her yerde yapar.yerimseniben

eşine neden güvenmiyosun ki.ben evleneli nerdeyse birbuçuk yıl olacak.eşim evlendiğimizden beri en az on kez yurtdısına gitti iş dolayısıyla.o giderken hiç bu tarz seyler düşünmüyorum.

Benim eşimde iş için sık sık yurt dışına gidiyo..Arkadaşın dediği gibi yapacak olan erkeğin yurt dışına çıkmasına gerek yok senin burnunun dibindede yapar isterse..Bunları düşünüp hayatı zehir etme kendine:teselli:

kendi adıma,gezmek için gitmedikçe inan nefes alacak vakit bulamayabilir.
çok yoğun geçiyor ve o yorgunlukla insanın birşey yapası gelmiyor.ki ben 2 hafta kaldım,kendi özel şeylerime vakit bulamadım.o hiç bulamaz.
korkmana gerek yok yani

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten alti ustu 10 gunmus,yillarca esinden ayri kalanlar var.Bence akliniza kotu seyler getirmeyin.
Donup donup tekrar baktim ben mi yanlis okuyorum gercekten 10 gunu mu kafasina takiyor diye bilmiyorumkismile
Ben olsam ,daha ilk sordugu zaman gitmesini isterdim.Siz daha oncesinde izin vermemissiniz sanirim

burada aylarca evinden uzak insanlar 10 gun ne ki?icini rahat tut..yapmak istese gozunun onunde yapar yine de ruhun duymaz..bilmiyorumkismile

eşim proje için ünüversiteyle yurtdışına gitcek ilk önce bana sordu gideyimmi diye bende hep böyle fırsatlar çıkıyodu hayır diyodum bu sefer git dedim çünkü sonra senin yüzünden gidemiyorum demesin diye.....şimdi gidecek ama benim içim içimi yiyor orda gezcek ya kızlarla takılırsa diye taaaa benden uzaklarda her fırsatta telle konuşamayızda uffffffff yaaaa siz olsanız napardınız?

aynı şeyi eşiniz düşünürmüydü?

gidiyorum ama karım 10 gün yalnız kalacak.. aman allahım acaba ben yokum diye gezer tozarmı? eve geç gelirmi? kız arkadaşlarıyla orda burda takılırmı? diye..

cevabınız hayır ise ; siz eşinize tam bir güven vermişsiniz..

peki; eşiniz size tam güven vermedimi? yada kendi kıskançlığınız mı?

ayrıca bırakın telde konuşmayı her fırsatta.. biraz özlem olsun arada.. evinin, yuvasının sıcaklığını arasın.. adamı sakın sık boğaz etmeyin..tabiri caizse ipi bırakılmış gibi hissettirmeyin kendisini..

karşıdaki insana güvenin ama, asıl güveniniz kendinize olsun.. "ben yokken oralarda yapar mı" diye düşünmekten ziyade" ben yokken yaparsa sonuçlarınada katlanır" diye düşünün..

ya doğru söylüyorsunuz aslında yapan burda da yapar ama ben ilk defa bu kadar ayrı kalcam bide her an konuşma imkanımızda olmayabilir telefonla zırt pırt..sonuçta çok yoğun olmayacak sadece orda okula bi proje sunacaklar geri kalan zamanlarda gezcekler ne bilim hani filmlerde oluyor ya akşam bara gidiyorlar eğlenmeye sonra kızlar takılıyor yani yabancı kızlar daha farklı daha rahatlar....ya aklını çelerlerse diye düşünüyorum güveniyorum ama aklıma bunlarda gelmiyor değil

ya doğru söylüyorsunuz aslında yapan burda da yapar ama ben ilk defa bu kadar ayrı kalcam bide her an konuşma imkanımızda olmayabilir telefonla zırt pırt..sonuçta çok yoğun olmayacak sadece orda okula bi proje sunacaklar geri kalan zamanlarda gezcekler ne bilim hani filmlerde oluyor ya akşam bara gidiyorlar eğlenmeye sonra kızlar takılıyor yani yabancı kızlar daha farklı daha rahatlar....ya aklını çelerlerse diye düşünüyorum güveniyorum ama aklıma bunlarda gelmiyor değil

Aklini celidirmek istemeyenin kimse aklini celemez arkadasim....:nazar:

Disardaki kadinlarin ne yaptiklari ne dedikleri önemli degil esinin tavri önemli...Sen esine güveniyormusun? Evet.....

Tamam oldu bitti....hicte böyle düsüncelerle aklini bulandirma....sürekli telefon elinde zirt pirt arayip esini bunaltma....senin böyle bir durumun olsa ve esin seni takip eder gibi durmadan arasa yahu sen bana hicmi güvenmiyorsun demezmisin?:nazar:

Sayilli gün cabuk gecer takma kafana:1hug:

bizmki de bazen gidiyor 1 haftalığına falan..

hiiç aklıma gelmedi böyle şeyler..:kahve:

güvendikten inandıktan sonra bukadar evham yapmanın gereği yok:umursamaz:

o sizin için aynı şeyler düşünseydi=?CADIARZU

kendinizi boşu boşuna üzmeyin tabi eşinize güveniyorsanız:1ninca:

esin o tarz seyleri yapacak kapasiteye sahip ise bence uzaktayken degil yakinindaykende yapar (cogu zaman ruhun da duymaz). sen guvendigin surece gonlunu ferah tut canim biliyorum bazen biz bayanlar fazla detayli dusundugumuzden herseyin en kotusunu hayal edebiliyoruz. birak bakalim gitsin aklini celecek biri varsa o da sadece sensin merak etme...

bence eşinize güveniyorsanız ki bu pek belli olmuyor ,işinde ilerleme konusunda ona engel olmayın,böyle bir sorumluluk almayın üstünüze...karsısına daha önce böyle fırsatların cıkmış olması,bunun son olmayacağını göstermez...

benim eşim sürekli dışarda ve toplasan ancak senenin dörtte birinde yanımda bulunabiliyor ancak. anlatmak istediğim, bu sadece on günlük bir iş seyahati canım. sonuçta bitecek ve geri dönecek, devamı olmayacak. kıskançlık ve güvensizlik sadece sahibini yıpratır ve değmez. sen de bu on günü en güzel şekilde değerlendirmeye bak. opuyorumnanaktan

ya kızlar bende eşime güveniyorum ama bende çok rahatt değilim bu konuda..
annemlere bile gitmek istemiyorum annemler şehir dışında 1,5yıllık evliyim daha hiç yalnız gidip kalmadımm ne bileyim onu yalnız bırakamam gibi..
ve iş içinde bi yere gitcek olsa aklım onda kalırdı herhalde rahat edemem sankii ufffffff sevmiyorum bu huyumu geniş olmak istiyorummmm...

bence sizin güven sorununuz var. madem aldatacağından şüphe duyuyosunuz neden evlendiniz. ayrıca eşiniz aldatmak istese bu işin yeri yurdu yok heryerde yapar.
benim ablam tam bir ay italyaya gitti eşi destekledi gitmesi için.hergün telefonlaştılar ablamı o motive etti.bence sizde sorun var......

Valla biz toplasan yılın yarısı biraradayız, yarısı ayrıyız...
Kah o seyahattedir, kah ben...
Hiç aklıma gelmez aman seyahatte ya kızlar musallat olursa diye...
Çünkü ben de suık sık seyahatlere giderim, musallat olan olmadı mı.. Hiç müsade etmedim. Mesafemi hep korudum..
Haa yeltnen olmadı mı, oldu cevaplarını da aldılar...
Önemli olan eşine ne kadar güvendiğin.. Musallat olanın peşine takılabilir diye şüphelerin varsa zaten yurt dışına çıkmaya gerek yok heryerde yapar yapacağını...

pekiii kızlar eşiniz sizin yanınızda dışarda falan kızlara bakıyormu?benimki bazen bakıyor bende kıskanıyorum napiiiim belki ondandır

Bazen bayanları anlamakta güçlük çekiyorum. Adam iş için gidiyor, üstelik izin istiyor ama sizin içiniz içinizi yiyor.
Açıkcası bende bazen şehir dışına iş için çıkarım ve asla eşimden izin almam. Bu benim işim ve işimin gereğini yapmam lazım. Bunun için izin almam, sizin eşiniz üstelik izin de almış.
Eşinizi neden potansiyel çapkın olarak görüyorsunuz ki, eşinden ayrı kalan herkes eşini aldatacak diye bir kural yok. Eşinizin önünü kesmeyin, bırakın gitsin, eşiniz o kadar iyiniyetli ki size gideyim mi diye sormuş üstelik.
Çalışıyorsa, bu işten ekmek yiyorsa hakkını verecek. Öyleyse sizde kuruntularınızı bir kenara bırakın, unutmayın ki, aldatmak isteyen her yerde aldatır.

X