Eşiniz size sürekli küsüyormu ??

Manga331

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
202
6
Arkadaşlar eşimin küsmesinden bıktım. En küçük birşeyi bahane edip günlerce küsüyor. Artık sinir hastası oldum. Bana ne tavsiye edersiniz. Sizdede böyle bir sorun varmı ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar eşimin küsmesinden bıktım. En küçük birşeyi bahane edip günlerce küsüyor. Artık sinir hastası oldum. Bana ne tavsiye edersiniz. Sizdede böyle bir sorun varmı ??

o küsünce sende üzerine düşme canım umrunda değilmiş gibi davran sen üzerine düştükçe iyice kendini ağırdan satar naza çeker bide o yokmuş gibi davran bakalım belki işe yarar

o küsünce sende üzerine düşme canım umrunda değilmiş gibi davran sen üzerine düştükçe iyice kendini ağırdan satar naza çeker bide o yokmuş gibi davran bakalım belki işe yarar

Katılıyorum..
Bence de önemsemeyin, boşa küstüğünü, işe yaramadığını düşünsün..

Yok bu sorun abimde vardı devamlı bana küser evde yokmuşum gibi davranırdı..bunun eş olması daha sinir bozucu tabii..nasıl asarsınız bilemiyorum bizimkiyle şehirleri ayırınca araya özlem girince düzeldik..eş nasıl düzelir bilemiyorum..sebep ne oluyor peki?? Niçin küsüyor ve nekadar sürüyor

İmza

Yok bu sorun abimde vardı devamlı bana küser evde yokmuşum gibi davranırdı..bunun eş olması daha sinir bozucu tabii..nasıl asarsınız bilemiyorum bizimkiyle şehirleri ayırınca araya özlem girince düzeldik..eş nasıl düzelir bilemiyorum..sebep ne oluyor peki?? Niçin küsüyor ve nekadar sürüyor

İmza

Ceviz kabuğunu doldurmayacak sebeplerden canım anlatsam gülersiniz ..

Artık bende öyle yapıyorum canım. Uzadıkça uzuyor küslük bıktım alttan almaktan

Ya benim eşim de küser ama küçük, saçma sebeplerden değil.
Ailesi yüzünden ya da saçma bir bakış açısı yüzünden tartışırız.

Küçük sebeplerle küsüyorsa işiniz zor valla.
Görmesen, umursamasan ne olur?
İnsan sorunu çözmedikçe kendisi huzursuz oluyor sonuçta:S
Bence ciddi ciddi konuşun bu böyle olmaz çocuksan çocuğum de yakışmıyor
evli koskoca adama yani.
Düşünüyorum da böylesine saygısı azalır insanın.

Ya benim eşim de küser ama küçük, saçma sebeplerden değil.
Ailesi yüzünden ya da saçma bir bakış açısı yüzünden tartışırız.

Küçük sebeplerle küsüyorsa işiniz zor valla.
Görmesen, umursamasan ne olur?
İnsan sorunu çözmedikçe kendisi huzursuz oluyor sonuçta:S
Bence ciddi ciddi konuşun bu böyle olmaz çocuksan çocuğum de yakışmıyor
evli koskoca adama yani.
Düşünüyorum da böylesine saygısı azalır insanın.

Artık bende öyle yapıyorum canım. Uzadıkça uzuyor küslük bıktım alttan almaktan

yada ona güzel bir dille onu çok sevdiğini ama evlilikte yaşanan her sorunun küs kalınacak kadar önemli olmadığını onun bu küslüğünün evliliğinizi yıprattığını felan anlatsan sorunları küserek değilde konulularak çözüme kavuşulacağını felan

Senelerdir konuşuyorum anlamıyor canım . Çocuklarım çok etkileniyor anne babam yinemi küs diye ama adam gene huyundan vazgeçmiyor.

yada ona güzel bir dille onu çok sevdiğini ama evlilikte yaşanan her sorunun küs kalınacak kadar önemli olmadığını onun bu küslüğünün evliliğinizi yıprattığını felan anlatsan sorunları küserek değilde konulularak çözüme kavuşulacağını felan

Anlayacak insan nerde sanki adet dönemi geldi gibi her ay bir hafta küser :KK43:

Anlayacak insan nerde sanki adet dönemi geldi gibi her ay bir hafta küser :KK43:

allah size sabır vede kolaylık versin güzelim işiniz hiç kolay değil bir evlilik danışmanına psikoloğa felan gitseniz davranış bozukluğu gibi bir problemi olabilir belkide bir uzmandan yardım alın bence başkada aklıma birsey gelmiyo ki canım

allah size sabır vede kolaylık versin güzelim işiniz hiç kolay değil bir evlilik danışmanına psikoloğa felan gitseniz davranış bozukluğu gibi bir problemi olabilir belkide bir uzmandan yardım alın bence başkada aklıma birsey gelmiyo ki canım

Çok Sağol canım. Aslında eşim tam pisikalokluk ama tipik Türk erkeği gitmez :KK43: benimle uğraşa devam

Çok Sağol canım. Aslında eşim tam pisikalokluk ama tipik Türk erkeği gitmez :KK43: benimle uğraşa devam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile

Aranızda bişey yokken herşey yolundayken sen küs bakalım nası oluyomuş alınmış çok kırılmış gibi yap..o napcak ozaman

İmza

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile

Aranızda bişey yokken herşey yolundayken sen küs bakalım nası oluyomuş alınmış çok kırılmış gibi yap..o napcak ozaman

İmza

X