Eşinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz huylar, davranışlar

En sevdiğim huyu ailesinden uzak duruyor bir de çok dürüst daha ne isteyim gerisi boş.

Telefonla aradığı zaman duymak istediğim onlarca cümle varken eşimin "ne yemek yaptın" diye sorması saçlarımı diken diken ediyor :) Kendimi lokanta veya otel işletiyormuş gibi hissediyorum. Hele bir de geç gelmişse diyorum ki bu adam evli olduğunun farkında değil karnı acıktığı için eve gelmiş.

Telefonla aradığı zaman duymak istediğim onlarca cümle varken eşimin "ne yemek yaptın" diye sorması saçlarımı diken diken ediyor :) Kendimi lokanta veya otel işletiyormuş gibi hissediyorum. Hele bir de geç gelmişse diyorum ki bu adam evli olduğunun farkında değil karnı acıktığı için eve gelmiş.

haftasonu misafirlerimi ağırladıktan sonra eşim eve geldi ne yicez açım dedi bende ne istersen yaparım dedim adamın cevabı ise : lokanta mı burası gider dışarda yerim ne yiyeceğimi sorsalar !!!!

sevmedigim yonleri
- tv sadece maç ve haber için kullanmasi
- cok kiskanc olması
- bazen beni çocuk gibi görüp asiri koruyucu olmasi
sevdiğim yönleri
- çok kibar olmasi
- beni hic üzmek istememesi
- her zaman alttan alanin o olmasi
- her zaman olmasa da ev islerinde bana yardım etmesi hatta bazen yemek yapmasi
- cok kültürlu olmasi
- yapacagi herseyde benim fikrimi alması
- ailesine göre her zaman beni üstte tutmasi
- cok guzel gülmesi
- yemek ayırt etmemesi
- çok temiz olmasi
- sorumluluk sahibi olmasi
- çok zeki olmasi
- bana cok deger vermesi
- özel günleri hic unutmaz
- istedigim herseyi yapmaya çalışır
- su an a kadar hic kavga etmemesi
- hic bagirdigini duymadim
- haksiz olsamda beni dogru olana ikna etmek için çaba harcamasi
- sürekli kitap okumasi
- gereksiz yere internet sosyal medya tv(mac haric) zaman harcamamasi
- gün içinde bulduğu bütün vakitlerde beni aramasi
- benimle sürekli ilgilenmesi her zaman güzel sözler soylemesi
- bilerek aksilik yaptığımda beni mutlu etmeye çalışması
ayy ne cok oldu daha cok var ya ben bu adamı çok seviyorum yaa

sevmedigim yonleri
- tv sadece maç ve haber için kullanmasi
- cok kiskanc olması
- bazen beni çocuk gibi görüp asiri koruyucu olmasi
sevdiğim yönleri
- çok kibar olmasi
- beni hic üzmek istememesi
- her zaman alttan alanin o olmasi
- her zaman olmasa da ev islerinde bana yardım etmesi hatta bazen yemek yapmasi
- cok kültürlu olmasi
- yapacagi herseyde benim fikrimi alması
- ailesine göre her zaman beni üstte tutmasi
- cok guzel gülmesi
- yemek ayırt etmemesi
- çok temiz olmasi
- sorumluluk sahibi olmasi
- çok zeki olmasi
- bana cok deger vermesi
- özel günleri hic unutmaz
- istedigim herseyi yapmaya çalışır
- su an a kadar hic kavga etmemesi
- hic bagirdigini duymadim
- haksiz olsamda beni dogru olana ikna etmek için çaba harcamasi
- sürekli kitap okumasi
- gereksiz yere internet sosyal medya tv(mac haric) zaman harcamamasi
- gün içinde bulduğu bütün vakitlerde beni aramasi
- benimle sürekli ilgilenmesi her zaman güzel sözler soylemesi
- bilerek aksilik yaptığımda beni mutlu etmeye çalışması
ayy ne cok oldu daha cok var ya ben bu adamı çok seviyorum yaa
Burcu ne kocanızın çok merak ettim..Allah mutluluğunuzu daim etsin bu arada maşallah :)

kararsiiiizzz olması.
Kararsızlık en nefret ettiğim şey ve eşimde babasında ablalarında hepsinde var :KK43:

en sevmediğim huyu: bazen kendi istekleri uğruna benim durumumu göz ardı etmesi
en sevdiğim huyu : çok güzel bakıyor oluşu:)

ben ciddi bir konu hakkında konuşurken beni dinliyormuş gibi görünüp bir anda saçma sapan bir şey sorarak konuyla hiç alakasız şeylere dikkatini vermesi ve beni dinlememesi, çocuk gibi ciddiyetsiz davranması,gece sürekli yorganı üzerinden atıp benide dondurması, çevresindeki insanlara mesafe koyamaması (gereğinden fazla yakınlık gösteriyor arkadaşlarına, aileside bizim evimize kararlarımıza müdahale etmeye çelişiyor herşeye yorum yapıyor)...

Yaklasik 10 gundur dusunuyorum buraya yazmak icin acaba neleri seviyorum neleri sevmiyorum diye...ve karar verdim iyisiyle kotusuyle iyiki var kocam... iyi huyu ona aitse kisiliginin parcasiysa kotu huyuda ona ait asla ayirt edemem...onu cok seviyorum iyiki var acisiyla tatlisiyla benim Reisim...

Sevdigim yönleri:Guleryuzlu,anlayisli,yardimsever evde yemek yoksa disaridan soyleyelim der ki bu huyuna her defasinda sukrederim,tutumlu
Sevmedigim yönleri coraplarini inatla kapi ve koltuk koselerine birakmasi,mutfaga asla ben yardima cagirmasam ugramamasi,bazen fazla gelen takilma ve dalga gecme halleri☺
Her hali ile de cok seviyorum
:)) :) corap.dedigin gunluk degistirilir degilmi.meymis iki uc gun daha giyecekmis.benimkide alor giyernkapinin kenarina koyar atsana kirli sepetine :)

benimki ikizler burcu birgün melek birgün şeytan anlayamıyorum.en sevdiğim huyları çevresine karşı duyarlı beni hiç bir konuda sık boğaz etmez sevmediğim huyları sabah alarmı üç beş kez farklı zamanlara kurup yinede ben uyandırana kadar kalkmaması birşeyle meşgulken başka bir şey istemesi bazen de aşırı tembel

Sevmediğim huylar : inadı, evde yardımcı olmaması, çoraplarını yere atması, kahveye arkadaşlarının yanına gitmesi, hafta sonlarını arkadaşlarıyla geçirmesi , tartışmaları aylarca uzatması, üzerimde diktatörlük kurmaya çalışması, sürekli çalışması eve vakit ayırmaması, ilgisizliği , annesine aşırı bağımlılığı
Sevdiğim huyları : iyi bir baba adayı olduğunu düşünüyorum. Bana olan bağlılığı, evinin geçimini sağlaması, alkol,sigara vs gibi şeyler kullanmaması, imanlı olması onun varlığını seviyorum yanımda nefes almasından mutlu oluyorum çok :)

Çok anlayışlı, çok naif ancak çok düşüncesiz bir adam maalesef...

yazmasamolmazki. blogspot. com. tr

kbrsbldsk

X