esinizin eski sevgilisini taniyormusunuz

• Konu Sahibi silayda
Hayır ben merak etmiyorum asıl onlar beni çok merak ediyor...jeyyar

• Konu Sahibi silayda
evet tanıyorum nişanlıyken yine aramıza girmeye calışmıstı ..

• Konu Sahibi silayda
Evet tanıyorum aynı semtte karşılıklı apartmanlarda oturdukları için birkaç kez görmüşlüğüm var.
Ama bride'in dediği gibi o beni merak ediyor ben onu değil.
Kız hiç üşenmeden işyerime kadar gelmişti görebilmek için. jeyyar

• Konu Sahibi silayda
evet tanıyorum nişanlıyken yine aramıza girmeye calışmıstı ..

bizde nişanlıyken eskisi ayartmaya çalışmış
ve ve zafer benim muhatap olunmayacak bir tür yani sevimsiz
evvelinde bırakmasaymıştı fakir diye
şimdi biz olduğumuz yerdeyiz ya kıskançlığından çatlıyor
bir lafı kulagıma geldi
asıl benim yerimde o olmalıymış
nedemişler
armudun iyisini:icecream:ben yerim:roflol:

• Konu Sahibi silayda
hiç merak etmiyorum kafamı boş şeylerle yormam o konulara hiç girmem benden önce olabilir bu beni hiç ilgilendirmez bu saçamalıklarla ilişkimi yıpratmam...

• Konu Sahibi silayda
cok ciddi bir ilişkisi olmamış zaten kayda deger birisi yok yani

• Konu Sahibi silayda
çok güzeldi diye anlattığı bir kız vardı ,birde benden hemen önce bitmiş ciddi 2 . ilişkisi
en çok 2.yi merak ediyorum.ama görmek için bir reism bile bırakmamış ki:::........
fakat ben sordukça arada ağzından kaçırıdğı bu kelimer beni kısknaçlığa itiyor.hem ben soruyoprum hem ben kıskanıyorum.o da her zman teksin tek kalacaksın diyor ama kısknacım ne yapaım.
ama içimden bir his kıskanmamın saçma olduğunu söylüyor bana zaten.:)

• Konu Sahibi silayda
allah en sinir oldugum şey...ben evlendigime kadar bilmiyodum ayı apartmanda ve karşı dairede oturdugunu...ayyyyy ne sinir şeydiii anlatamam tam 2 sene onu görmek..takıtılı camdan hep bize bakıyodu dışarda felan sonra taşındıkta görmüyorum artık...ayyy bi görseniz popo dışarda böyle direk kafa yukarda kayınvalidem bile görünce iyiki seninle evlendi ben bununla napardım diyo...anemlerde yan apt de oturuyolardı...aman nerde geldi aklıma sinir

• Konu Sahibi silayda
nişanlımın ilkiyim sengözlerimebaksanab olsada merak etmezdim herhalde süprizzzzz

• Konu Sahibi silayda
Ben nişanlımın ilk sevgilisiyim 6 yıldır da birlikteyiz.
eğer olsaydı merak ederdim ama sormazdım,konuyu açmazdım.
Çünkü dinlemeye bile dayanamazdım sanırım.
İyi ki ben aşkımın ilkiyim :asigim:

• Konu Sahibi silayda
.

Canim eski kiz arkadaslariyla cok ayni ortamda bulunmustum ama o zaman esimi tanimiyordum sonradan biz evlendikten sonra yolda gordugumuzde falan soylemisti bu eski kzi arkadasim falan diye..ne bilim cok kuskucu bir yapim olmasina ragmen eski iliskilerinde hic kiskanc olmadim...
Nisanlisina gelince ya resimlerini gorseniz iki nisanli gibi degil de esim kesilmeye hazir kuzu gibi duruyor..yazik kizada onada bende atmadim duruyor albumumde..eve gelen arkadaslar albumlere bakiyorlar soruyorlar eski nisanlisi dedigimde yuzlerinde ki ifadeyi gormeniz lazim :)
Simdi birsey daha yazacagim biz evlendikten sonra yeni eve gecmedik onun kendine ait evi vardi ailesinden ayri yasiyordu..ben demistim yeni esya almaya gerek yok cunku herseyi vardi banyo takimi mutfak takimi koltuk takimlari yatak odasi yatak odasinin yatagini degistirdim dolaplari kalmisti..neyse evlendikten 4-5 ay sonra birsey fark ettim yatagi kenarlari demirliyidi oraya harf islenmis :) kendi bars harfi ile bir baska isim A+P yaziyordu demirin ustune islenmis tabi anladim eski aski nin adi :) Dedim baska isleyecek yer bulamadin mi dedim hadi yatak odasi takimi almaya gidiyoruz dedim tamam dedi ben saka yapiyorum tabi...Kalbinde olmadiktan sonra bir esyanin uzerinde ismi olsa ne olacak bende sey yaptim erkek kardesinin kisaltilmis adi APO yatakta
A+P yaziyordu bende A+P+O yaptim ev degistirecegimiz icin uzerinde durmadim uzun oldu ya

• Konu Sahibi silayda

hayret ettim
ben olsam yapamazdım
o demiri kafasına geçirirdim ama senin gibi davranamazdım
seni tebrikmi etmek yoksa hayretmi etmek lazım onada karar veremedim yani

• Konu Sahibi silayda
Sadece fotoğrafını gördüm. Okuldayken arkadaşları hepberaber çektirmişler, hala durur o fotoğraf eşimde.

Güzel kız amatatlicadiarzu

• Konu Sahibi silayda
ne görmek isterim nede adının geçmesini.bu konuda biraz sertim herhalde..benim için eski eskidir....

• Konu Sahibi silayda
valla görmiyim duymim sinirim oynar arıza kadınımdır olay çıkarırım

• Konu Sahibi silayda
görmedimm görmek te istemem hiç te merak etmedim zaten beni ilgilendirmez benden önce olan şeyler...

• Konu Sahibi silayda
Evet gördüm hem de ne görmek... Bir tanesi bizi kıskançlığından arabasıyla ezmeye kalktı...
Diğeri de evli olmasına rağmen, eşimle mail aracılığıyla irtibat kurmaya ve aklını çelmeye kalkıştı... Ama eşim o salağın yazdığı her mesajı bana okutuyordu zaten... Ben de kızı yazdığı herşeyi kocasına göndermekle tehdit ettim, bir daha sesi çıkmadı... Ne diyim adi pislikler işte...

• Konu Sahibi silayda
Benim eşimin eski:1closedeyes: kızarkadaşı, eşimin kankisinin baldızıymış.Bizde arkadaşı ile ailecek görüşürken kızın ablası hep anlatırdı sağolsun fesatlık yapıcak ya :1closedeyes: eşinle kardeşim çıktı ama anlaşamadılar falan diye.Neyse bir gün düğünde karşılaştık, hatta eşim kızın ablası sandı gidip tokalaştı sırnaşık sonrada kıpkırmızı olarak bana geldi ablası sandım o yüzden tokalaştım dedi.Kızacağımı sandı galiba ama ben çok güldüm bu duruma lülülülülülü bırak kızmayı.

• Konu Sahibi silayda
Ben hiç görmedim ama ben kıskanç biriyim bazen diyorumki iyki tanımıyorum tanısaydım birde kız hala kocamın etrafında dolaşsa valla yanmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…