esinizin eski sevgilisini taniyormusunuz

• Konu Sahibi silayda
tanıyorum keşke tanımaz olsaydım.nişanlandık rahatsız etti ewlendik yine rahatsız ediyo,hatta kendiside nişanlı ama hala eşimin peşinde.kurtulamadık gitti.ne yapışık şeymiş.en son tlf caldırdığında esime,ben gördüm nosu ezberimde zaten aradım agzıma geleni söledim simdi rahatsız edemiyo.

• Konu Sahibi silayda
benim nişanlımın olmuş, ama hiç görmedim. sadece anlattı. kız zaten zonguldaklı ben sakarya da nerden görcem. he görmek isterdim merakımdan, ama çok ta sinirlenirdim herhalde. ayy ben çok kıskancım ya

• Konu Sahibi silayda
ben gördüm görüyorum kayınvalidemlerin aile dostlarının kızı.kayınvalidemlere gittiğimizde onlarda oturmaya geliyolar mecburan görüyorum.kıskanmıyorum ama gıcık oluyorum çirkin bişi zaten.düğünümde bile vardı kız karşılıklı göbek atmıştık:mymeka:

• Konu Sahibi silayda
düğün öncesi evimize çeyizler yerleşirken eşimin eşyaları arasında bir ajanda bulmuştum. o gün ev çok kalabalık olduğundan bakamadım. düğün telaşıyla da unutmuştum. Balayından döndükten sonra bir gün evde yalnzıken aklıma geldi ve açtım ajandayı başladım karıştırmaya.. :)) bir bayan resmi buldum.. biraz daha karıştırdım teker teker tüm sayfaları.. eşimin adı ve o resimdeki bayanın isminden oluşan bir şiir vardı.. bu şiiri ezberledim ve akşam eşim eve gelince önce ajandadan bahsettim, sonra fotoğrafı söyledim. "kim o? niye o fotoğraf hala duruyor?" diye başladım sorulara.. tabii eşim onu kıskandığım için gayet halinden memnun bir şekilde karşımda sırıtıyordu :))) daha başka neler buldun dedi.. bende kalktım ezberlediğim şiiri okudum :)))))) eee sonunda da tabii onun gözü önünde o ajandayı mahvettim.. ÇOK SEVİYORUM KOCAMI, ESKİLERLE FALAN DA PAYLAŞAMAM VALLA!!! :)))))))

• Konu Sahibi silayda
düğün öncesi evimize çeyizler yerleşirken eşimin eşyaları arasında bir ajanda bulmuştum. o gün ev çok kalabalık olduğundan bakamadım. düğün telaşıyla da unutmuştum. Balayından döndükten sonra bir gün evde yalnzıken aklıma geldi ve açtım ajandayı başladım karıştırmaya.. :)) bir bayan resmi buldum.. biraz daha karıştırdım teker teker tüm sayfaları.. eşimin adı ve o resimdeki bayanın isminden oluşan bir şiir vardı.. bu şiiri ezberledim ve akşam eşim eve gelince önce ajandadan bahsettim, sonra fotoğrafı söyledim. "kim o? niye o fotoğraf hala duruyor?" diye başladım sorulara.. tabii eşim onu kıskandığım için gayet halinden memnun bir şekilde karşımda sırıtıyordu :))) daha başka neler buldun dedi.. bende kalktım ezberlediğim şiiri okudum :)))))) eee sonunda da tabii onun gözü önünde o ajandayı mahvettim.. :)))

• Konu Sahibi silayda
birinii tanıyorumm diğerlerinii değilll

• Konu Sahibi silayda

kız popstar alaturkayamı katıldı yoksa :):)))))) kim kız bizde tanıyosmuuu

Evet canım aynen. Popstar Alaturkaya katıldı. Ama isim versem şimdi kıza ayıp olmazmı. Belki buralarda bi tanıdığı vardır.

• Konu Sahibi silayda
bende öncesinde arkadaş olduğum için bitanecik gözbebişimle onun için geçmişini anlatmıştı bana. sıkı dosttuk... derken vurulduk....D sonra yolda görük ben tanıdım hemen oda belli etti kendini zaten durup uzun uzun bizi süzdü. el ele gidiyorduk. kardeşimde yanımızdaydı o çevirip kafasını bakmış köşede kızın arkamızdan baktığını görmüş... ama 8 ay gibi bişiymiş hatırladığım kadarıyla öyle çokda uzun bişiy değilmiş yani...

• Konu Sahibi silayda
evt gördüm ve daha öncede tanıyordum ...ama kızı hiç sevmem...ve slm laşmalarına bile izin vermiyordum ...oda evlendi zaten ....

• Konu Sahibi silayda
tanıyorum tanımammı hiç.ama çok sinir oluyorum.adı yasemin.zaten geçenlerde çok ilginç bir olay oldu.öyle sinir oldumki.ama tamamen tesadüfmüş kocama inanıyorum.
kısaca anlatıyım eşim birgün elinde bir çiçekle geldi.hayatım bak sana çiçek aldım çok güzel kokuyor.
hemen aldım çiçeği gerçektende bir harika kokuyordu.adı ne bu çiçeğin deyince yasemin çiçeği demezmi bilenler vardır belki bu çiçeği.ay çıldırdım ama adam istifini bile bozmadı çünkü alırken aklının ucundan bile geçmemiş.tamamen beni düşünerek almış.güzel kokan çiçeklere bayılırımda.neyse kocama belli etmedim ama o hemen birşeylere bozulduğumu anladı neyin var senin deyip durdu.çiçeği söyleyince önce bayağı bir güldü.sonrada bak hemen atarım istersen diyo.yazık canlı atılırmı.saksı çiçeğiydi de

• Konu Sahibi silayda
Eşim zamanında bir kızı sevmiş... Hatta eskerden kankasına yazdığı
mektuplarda kızı sormuş...
Hiiiiç umurumda değil... Sonuçta bende birini sevdim zamanında. Hem de çok.
Ama şimdi kendisini hatırlamıyorum bile..

O kızla yüzyüze gelsek bile rahatsız olacağımı sanmıyorum.Tabi kanka olup birbirimize oturmalara gidecek değiliz .
Ben kimsenin arasına girmedim neticede, birlikte olmak istiyor olsalardı engelleri yoktu.
O rahatsız olsun, benim rahatsız olmam için bir sebep yok.

Aslında onunda yok. Yaşanmış ve bitmiş işte.
Olay bundan ibaret...

• Konu Sahibi silayda
Asla kıskanmam, karşılaşsak bile hiç içim burkulmaz, bizimde sevgilimiz oldu zamanında, hatta eşim benim çıktığım kişiyi bazen görüyor ama bana yansıtmıyor....
Çok saçma geçmişi açmak.

• Konu Sahibi silayda
ben eşimin sevgilisini tanıyorum çünkü biz hepimiz aynı mahallede idik çocukluktan beri hatta bir itiraf biz eşimle sevgili iken gelmiş bana ayrıl ben seviyorum falan yaptıkaçarmı Çok üzgünüm çoook:mymeka:bir güzel patladım tabi :roflol:şimdi beni görse yolunu değiştiriyor:sm_cool:

• Konu Sahibi silayda
evet gördüm bi kaçını hepde evlenmişler onlarda aman güselde olsalar bare :roflol:

• Konu Sahibi silayda
evet gordum hatta bır kısmını bızzat tanıyordum bıle şakkıdı
esım benım aynı zamanda lıse arkadasım :roflol:

• Konu Sahibi silayda
kocamın benden önce sevdiği bir olmamışki;genelde günlük yada haftalık ilişkiler yaşamaış..
kimlerle birlikte olduğunu biliyorum..hepsi piyasanın gülleri.gerçekten güzel kızlar ama bir gün onunla bir gün bununla çıkan bir kadını niye kıskanayımki!!
kocamın bekarlık arabasını şu an ben kullanıyorum...ve zamanında düşüp kalktığı kadınlarla gözgöze gelip umursamaz bir tavır takınıyorum..:dilcikar:

• Konu Sahibi silayda
biz birbirimizi tanıdığımız için çıktıları kişilerinn nekadar hepsini bilmesemde (çünkü eşim oldukça çapkındı daha doğrusu ben yüzvermeyince öyle oldu biz ozamanlar sadece sıradan arkadaştık tabi o beni çok seviyordu ama ben istemiyordum onu o da doğal olarak vakit geçirmek için günlük en fazla haftalık ilişkiler yaşıyordu tabi banada hep benim çoktığım yok deyip acaba birgün beni severmi diye saklamaya çalışıyordu ama ben biliyordum olduğunu bazılarınıda çıkarken sormuştum sayıvermişti biliyorum yani bazılarını)biliyordum ama o da benimkilerini biliyordu zaten yolda görünce kimilerini sinir olabiliyorum karşılaşıyorum işte o günü eşime zehirediyorum kıskançlık ne yapayım yazık zavallı eşimde ben hem suçlu hem güçlü hesabı sen bana bakmıyordun ben onları aramadımı bile onlar beni aradı sadece vakit geçsin diye konuşuyordum 1 kaç gün okadar sonarada eşim sen beni istemiyordun diyor...canım benim kıyamam ben eşime aman sonrada gülüyoruz kapatıyoruz öyle ne önemi varki nasıl olsa beni seviyordu onlarlada konuşurken şimdide seni çok seviyorum aşkım benim.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi silayda
benim olay daha bi tuhaf yav,
biz nisanlimla tanistigimizda sormustum ona kac sevgilin vardi diye (tanistigimizda zaten yasi 20 idi ) 1 tane dedi..anlatmisti o zaman bana,iste sole birisiydi bole birisiydi diye..maksat beni kiskandirmak degil,benden gizlisi olmamasiymis...neyseeee..bi olaya takilmisitm ama,bana demistiki biz o kizla bi konsere gittik,sirnasik hareketleri olunca kavga ettik diye, o konsere bi kac arkadaslarida gelmis (öle demisti) biz nisanlandik ve o konsre katilan tüm arkadaslariyla msn de konustum,kimse o kizi tanimiyor,kimse o olayi hatirlamiyor sırnaşık şey yani hepsi ayni seyi diyor: seni kiskandirmak icin sana anlatmistir onu,biz ilk seni tanidik diyorlar..ve inaniyorum onlara cünkü kayinvalidemde aynisini demisti sırnaşık şey yani askim bildigimi bilmiyor ama ilk ciktigi benmisim :asigim: olsun seviyorum bebisimi :1hug:

• Konu Sahibi silayda
Evet canım aynen. Popstar Alaturkaya katıldı. Ama isim versem şimdi kıza ayıp olmazmı. Belki buralarda bi tanıdığı vardır.

ayyyy ölümü gör söyle nolur ya:smiley-cool:tanidigi olsa bile nolcak ki herkes kendi yolunu cizmis artik.nolur,nolur nolur.........:dance:

• Konu Sahibi silayda
evet bırının resmını gordum (atmayı unutmus)bende benım ıcın onemlı dııl kalsın dedım ama yırttı attı..:1ninca:
bırınınde; esım askerdeyken cıkıyorlarmıs askere yolladıgı mektupları hala durur evde ıstersen at onemı yok artık benım ıcın dedı fisfisfis ama benım ıcınde yok oyuzden kalmalarında sakıncada yok
cok kıskanc bırıyım ama bu ıkısıne kanım ısınamadı kıskanamıyorum :roflol::roflol:
sonucta benı sectı onları ısteseydı yanımda olmazdı sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…