eşinizin halı saha maçlarına karışır mısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haftanın 4 günü sizinle değil akşamları yani..evlenmeseydi madem paşam.siz haftanın 4 günü dışarda olsanız ne derdi izin verir miydi acaba? Bu kadarı çk fazla ve kesinlkle aile muhabbetinize zarar verir.erkek ortamlarının muhabbeti de git gide bazen kötüye sarabilir, arkadaşları nasıl güvenilir mi o da önemli, sizden çk onları görüyor eşiniz.

arkadaslarının genelı cocukluk arkadası ve kuzeni hepsını tanıyorum tabı ama dedıgınız gıbı muhabbetın her zaman kötüye sarma ıhtımalı vardı. bırbırlerını her seyın ıcın gaza getırme ıhtımalı olan bı grup erkek topluluğu sonucta :KK45:

Birlikte vakit geçirmek yerine arkadaşlarıyla sürekli etkinlikten etkinliğe koşacaksa evliliğin manası ne ona göre? Eve geldiğinde yemeği hazır olsun, temizliği yapılsın, düzeni bozulmasın kafasında herhalde. Haftada ikiye çıkarmak da bencilce. Benim de böyle bir flörtüm vardı vardı maç delisi. Haftada en az iki gün giderdi biz buluşamazdık doğru düzgün ya da buluşma günlerimizi onun maç planlarına göre ayarlardık. En son baktım maça tercih ediliyorum, tanışma sürecinde bıraktım. Erkeklerin bu maç sevdası nefret edilesi gerçekten. Ayrıca zeka düşüklüğü belirtisi. Eğer anlayacak ise konuşmayı deneyin bence içinize atarak çekmek zorunda değilsiniz bu saçmalığı.

konustum aslında bu kadar tek takılma ıstegının fazla geldıgını bı sebebı olup olmadıgını sordum
eğlencesıne dalgasına gıdıyordum dedı fıx gune bi tane halı saha neden yetmıyor ıkılıyorsunuz zaten cokca etkınlıklerımız oluyor dedım dıger ekıbe hayır dıyemem hıc olmasın o zaman dedı sen bılırsın tercıh senın dedim bu sekılde oldu en son konumuz bılemedım tabı

kızlar bır sey soracagım ben 3yıllık evlıyım evlenince esımın yasadgı yere yerlestık genelde sosyaliz ama çalıştığımız için hafta 2 gün en az arkadaşlarımızla buluşur 1 gun de aılesını zıyaret ederız. Genel olarak gezmeyı takılmayı sevıyoruz ikimizde son 1 senedır eşimin haftada bı gun halı saha macı oluyordu karışmıyordum ben de o vakitlerde kendimle vakit geçiriyordum sinemaya vs gıdıyorum ya da evde dızı fılm izliyordum Sonra arkadaşlarıyla ayda 1-2 daha gün fıx bulusma etkınlıgı koydular gece corba ıcmeye gıtme aksam dısarda çay kahve ıcın bulusma gibi ona da karısmamaya özen gosterdım bugun bana halı saha macını haftada ıkı gune fıxleyeceklerını söylüyor. ve gece geç saatte oldugu ıcın onsuz uyumak sankı ılerleyen zamanlarda aramıza mesafe koymamıza sbep olacak gıbı gelıyor. bencılce mı dusunuyorum. ya da gece geçte olsa kendıme etkınlıkte olustururum musaıt cok arkadasım var ama işe uykusuz gıtmıyım dıye esım maca gıdınce fılm ızlerken uyuyorum bende. sankı ben evde bekleyen kukumav kuşu oda hayatın tadını çıkarıyor gıbı . karışmamalı mıyım sızce yoksa haftada 1ın yeterlı oldugunu kendımıze zman ayırmamız gerektıgını mı tekrar vurgulasam yorumlarsanız sevınırım
Bir gece siz uyuyakaldıktan sonra yatağa geldi diye aranıza mesafe mi girecek?
Eşleri gece çalışanlar, haftada birkaç gün gece nöbete kalanlar hep boşandı o zaman

Bir gece siz uyuyakaldıktan sonra yatağa geldi diye aranıza mesafe mi girecek?
Eşleri gece çalışanlar, haftada birkaç gün gece nöbete kalanlar hep boşandı o zaman
ondan bahsetmedim, söylemek ıstediğim şey bunlar bırıkınce mesafe oluşur mu . mesafe tek seferlikle veya 2-3 defa olan bır şeyle oluşmaz

ondan bahsetmedim, söylemek ıstediğim şey bunlar bırıkınce mesafe oluşur mu . mesafe tek seferlikle veya 2-3 defa olan bır şeyle oluşmaz
Tamam çocuğa anlatır gibi sorayım
Eşleri emekli olana kadar gece çalışan yada her ayın yarısını gece nöbetinde geçiren çiftlerin arasına mesafe mi giriyor?

Tamam çocuğa anlatır gibi sorayım
Eşleri emekli olana kadar gece çalışan yada her ayın yarısını gece nöbetinde geçiren çiftlerin arasına mesafe mi giriyor?
geçerli bi sebebi olup yatamamakla bu durum nasıl bir olsun? gece çalışıyordur gündüz beraberdir veya onun için beraber yataga girmekte onemlı degıldır. herkesın ilişki dinamiği farklı. dediğimi anlamanız ıcın ılla baska bırılerı ıle mukayyesse mı edılmem gerekıyor. Kocam gece de calısabılırdı bunu sorgulamıyorum planı oldugu zamanlar tek uyumaktan bahsedıyorum.hani bi deyim vardır ya aynı yastıga baş koymak söylemek ıstedıgım şey bu. bahsettıgınız örnekte zorunlu olan bı durum adam gece çalışmayıp ne yapsın tabıkı çalışacak gece nöbette kalan da keza bu durumlar benım başıma geldğinde eşimi yanımda yatmaya mı zorlayacagım? Tabi ki de hayır.
Umarım kendımı ifade edebilmişimdir:KK22:

geçerli bi sebebi olup yatamamakla bu durum nasıl bir olsun? gece çalışıyordur gündüz beraberdir veya onun için beraber yataga girmekte onemlı degıldır. herkesın ilişki dinamiği farklı. dediğimi anlamanız ıcın ılla baska bırılerı ıle mukayyesse mı edılmem gerekıyor. Kocam gece de calısabılırdı bunu sorgulamıyorum planı oldugu zamanlar tek uyumaktan bahsedıyorum.hani bi deyim vardır ya aynı yastıga baş koymak söylemek ıstedıgım şey bu. bahsettıgınız örnekte zorunlu olan bı durum adam gece çalışmayıp ne yapsın tabıkı çalışacak gece nöbette kalan da keza bu durumlar benım başıma geldğinde eşimi yanımda yatmaya mı zorlayacagım? Tabi ki de hayır.
Umarım kendımı ifade edebilmişimdir:KK22:
E eşiniz için beraber yatağa girmek önemli değil işte bunu göremiyor musunuz
Aynı anda yatılacak aynı anda uyunacak yoksa mesafe girecek soğukluk olacak bu kadar kasarsanız mesafenin alasını alırsınız aranıza
Annesiz uyuyamayan bebek gibi….ev değil asker koğuşu mübarek yat borusu ötünce herkes aynı anda yatakta olmak zorunda
Gayet keyfi sebeplerle eşimle çoook uzun zamandır aynı yastığa baş koymadık hiç de mesafe filan girmedi aramıza
Önemli olan başı aynı yastığa koymak değil aynı yola baş koymak

Bizde bu şekilde planlı çetele tutulmaz. Her şeyimiz planlı olamıyor çünkü özellikle arkadaş aktivitelerinde. Bazen telefon gelir çıkar,bazen iki gün öncesinden belli olur. Bazı hafta hep evdedir,bazen hep işyerinde çalışıyor olur,bazen de üst üste arkadaş görüşmeleri denk gelir. Benim de aynı şekilde oluyor,anlık şekilde paslaşıyoruz oğlumuz var çünkü onunla kim ilgilenecek diye. Dolayısıyla ben haftada iki halısaha çok diyemem yani size,bazen iki olur,bazen hiç olmaz. Zaten arkadaşlarıyla çıkacaksa ne yaptığının detayı beni çok ilgilendirmiyor,yemeğe gitmiş olabilir,maç izleyebilir. Evlilik uzun bir yol. Her akşam bir arada oturup da erken yaşta delirmeye ya da yaşlanmaya hiç niyetim yok.

kızlar bır sey soracagım ben 3yıllık evlıyım evlenince esımın yasadgı yere yerlestık genelde sosyaliz ama çalıştığımız için hafta 2 gün en az arkadaşlarımızla buluşur 1 gun de aılesını zıyaret ederız. Genel olarak gezmeyı takılmayı sevıyoruz ikimizde son 1 senedır eşimin haftada bı gun halı saha macı oluyordu karışmıyordum ben de o vakitlerde kendimle vakit geçiriyordum sinemaya vs gıdıyorum ya da evde dızı fılm izliyordum Sonra arkadaşlarıyla ayda 1-2 daha gün fıx bulusma etkınlıgı koydular gece corba ıcmeye gıtme aksam dısarda çay kahve ıcın bulusma gibi ona da karısmamaya özen gosterdım bugun bana halı saha macını haftada ıkı gune fıxleyeceklerını söylüyor. ve gece geç saatte oldugu ıcın onsuz uyumak sankı ılerleyen zamanlarda aramıza mesafe koymamıza sbep olacak gıbı gelıyor. bencılce mı dusunuyorum. ya da gece geçte olsa kendıme etkınlıkte olustururum musaıt cok arkadasım var ama işe uykusuz gıtmıyım dıye esım maca gıdınce fılm ızlerken uyuyorum bende. sankı ben evde bekleyen kukumav kuşu oda hayatın tadını çıkarıyor gıbı . karışmamalı mıyım sızce yoksa haftada 1ın yeterlı oldugunu kendımıze zman ayırmamız gerektıgını mı tekrar vurgulasam yorumlarsanız sevınırım

Dr arkadaşım insanların hobilerinin olmasının doğru olduğunu söylerdi.Bir ark.mesela eşimde keşke arada futbol oynasa diye imrenirdi.Çok şaşırmıştım ve onun gözü ile bakmak istemiştim konuya.
Ben de yaşamıştım.Oynamana karışmıyorum elbette oyna.Ama seninki fazla olmaya başladı.Bunu dengelemen lazım diyeceksiniz.Haftada 1 yeter daha fazlası sorun olacak..

Kocanızsız uyumak aranıza mesafe mı koyar dıye dusundunuz

Sevgı bırlıkte yatmaktan ibaret bısey degıl

Cocugunuz olunca gerekirse mecbur kalınırsa ıkı uc yıl bıle ayrı yatacaksınız veya ayrı saatlerde yatacaksınuz

Esınız gececi calisan olsa hep ayrı yatacaksınız

Kim sogumus?

Soguklugunuz beraber gecırdıgnız zamanı azaltan esınızde zaten başlamış BİRLİKTE UYUMANIZA RAGMEN

Haftada bir benim esimde gider bir gun de kesin arkadaslariyla cikar haftasonuda gider takilir yeter fazlada abartmasinlar ama cok gec saatte gidince ben karsimiyorum ekstralara bende dizi falan izleyip yatiyorum birlikte ayni anda yatma olayina cok anlam yuklemeyin oyle bagimiz bozulur falan alakasi yok sizde dinlenin yani

Bizde bu şekilde planlı çetele tutulmaz. Her şeyimiz planlı olamıyor çünkü özellikle arkadaş aktivitelerinde. Bazen telefon gelir çıkar,bazen iki gün öncesinden belli olur. Bazı hafta hep evdedir,bazen hep işyerinde çalışıyor olur,bazen de üst üste arkadaş görüşmeleri denk gelir. Benim de aynı şekilde oluyor,anlık şekilde paslaşıyoruz oğlumuz var çünkü onunla kim ilgilenecek diye. Dolayısıyla ben haftada iki halısaha çok diyemem yani size,bazen iki olur,bazen hiç olmaz. Zaten arkadaşlarıyla çıkacaksa ne yaptığının detayı beni çok ilgilendirmiyor,yemeğe gitmiş olabilir,maç izleyebilir. Evlilik uzun bir yol. Her akşam bir arada oturup da erken yaşta delirmeye ya da yaşlanmaya hiç niyetim yok.
Ben hıc aniden cıkamıyorum ya
Biri haydı sana geliyorum
Bana gel kahve yapıyorum
Cocukları parka cıkaralım mı fılan deyınce (ani tam o anlık denince yani) strese gırıyorum

Reddediyorum

İlla bı ıkı gun oncesınden konusulmus olsun🥹

çok doğru soyluyorsunuz aslında bunu kendıme de demem lazım sanırım.

her hafta hem aileye git hem maça git çok geldi bana tabi kalan günleri dolu dolu birlikte birşeyler yaparak geçirebiliyorsanız sorun yok.2 gün kendine ayırsın bence çok güzel sürekli sizle kalsa ne yapacaksınız hergün?sizde birşey ayarlayın yada dinlenin o günler ama ondan fazlası biraz abartı olabilir.

Haftada bir benim esimde gider bir gun de kesin arkadaslariyla cikar haftasonuda gider takilir yeter fazlada abartmasinlar ama cok gec saatte gidince ben karsimiyorum ekstralara bende dizi falan izleyip yatiyorum birlikte ayni anda yatma olayina cok anlam yuklemeyin oyle bagimiz bozulur falan alakasi yok sizde dinlenin yani
buradakı yorumlardan anladıgım kadarıyla bıraz doğru bıraz yanlıs dusunmusum. Sosyalleşmesi güzel sadece bıraz dozunda olmalı . O sosyalleştiği veya sosyalleşmediği zamanlarda da kendıme yenı hobıler yenı ugraslar edınıp keyıflı zamanlar gecırmelıyım. Ve şu beraber uyuma olayını da kafamdan atmam lazım.

her hafta hem aileye git hem maça git çok geldi bana tabi kalan günleri dolu dolu birlikte birşeyler yaparak geçirebiliyorsanız sorun yok.2 gün kendine ayırsın bence çok güzel sürekli sizle kalsa ne yapacaksınız hergün?sizde birşey ayarlayın yada dinlenin o günler ama ondan fazlası biraz abartı olabilir.
evet tam olarak boyle yapacagım beraber de cok vakıt gecıırıyorduk ama onun planı oldugu zamanlar plan yapmaya calısıyordum olmayınca veya bırılerıne uymadıgında da evde canım sıkılıyordu bende eşimin plan yaptıgı gunlerı kollamadan plan yapacagım. Olması gerektıgı ıcın değil de buna ruhen ıhtıyacım oldugu ıcın.

buradakı yorumlardan anladıgım kadarıyla bıraz doğru bıraz yanlıs dusunmusum. Sosyalleşmesi güzel sadece bıraz dozunda olmalı . O sosyalleştiği veya sosyalleşmediği zamanlarda da kendıme yenı hobıler yenı ugraslar edınıp keyıflı zamanlar gecırmelıyım. Ve şu beraber uyuma olayını da kafamdan atmam lazım.
ben beraber uyuma konusunda size katılıyorum
insan sevdiği ile uyumak ister, kokusunu içine çeke çeke, sarılarak, dokunarak
keyfi sebeplerle neden bu güzellikten mahrum kalınsın ?
siz genç insanlarsınız ya 25 senelik evli olsanız hadi neyse
bu konuda üyeler sizi yanlış anlamış olabilir .

ben beraber uyuma konusunda size katılıyorum
insan sevdiği ile uyumak ister, kokusunu içine çeke çeke, sarılarak, dokunarak
keyfi sebeplerle neden bu güzellikten mahrum kalınsın ?
siz genç insanlarsınız ya 25 senelik evli olsanız hadi neyse
bu konuda üyeler sizi yanlış anlamış olabilir .

siz de benım gibi düşüyorsunuz sanırım bı uye şey demıstı 'buna bu kadar takılma denk gelırse uyuyamazsan da oyle olsun uyuyamadık dıye uzulme hemen mesafe gırmez boyle seylerde' dıye belkı o mantıkta doğru olabılır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X