eşinizin halı saha maçlarına karışır mısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hıc aniden cıkamıyorum ya
Biri haydı sana geliyorum
Bana gel kahve yapıyorum
Cocukları parka cıkaralım mı fılan deyınce (ani tam o anlık denince yani) strese gırıyorum

Reddediyorum

İlla bı ıkı gun oncesınden konusulmus olsun🥹
Çocuklar küçükken insan bilemiyor. Ama büyüyünce daha plansız aktiviteler yapılabiliyor. Tek sorun çocuğun ödevi olmasın,ders çalışması aksamasın ve belli bir saatte uyusun yeterli bence.

siz de benım gibi düşüyorsunuz sanırım bı uye şey demıstı 'buna bu kadar takılma denk gelırse uyuyamazsan da oyle olsun uyuyamadık dıye uzulme hemen mesafe gırmez boyle seylerde' dıye belkı o mantıkta doğru olabılır
Aksine ayrı kaldıkça özlüyorsun,daha nitelikli planlar yapmaya başlıyorsun bence. Sürekli burun buruna oturulan evlilik beni sıkar şahsen,eşim de aynı benimle. Her ilişkinin dinamiği farklı tabii,bunun tam tersini düşünen insanlar da var

siz de benım gibi düşüyorsunuz sanırım bı uye şey demıstı 'buna bu kadar takılma denk gelırse uyuyamazsan da oyle olsun uyuyamadık dıye uzulme hemen mesafe gırmez boyle seylerde' dıye belkı o mantıkta doğru olabılır
tabi ki hemen mesafe girmez bu yüzden mesafe girecekse zaten gerçek sevgiden söz edilemez
ancak ben beraber uyumanın aradaki bağı güçlendirdiğine inanıyorum
hani mesafe girmesin diye ayrı yatmayalım şeklinde değil de
aramızdaki bağ güçlensin diye beraber uyuyalım fikrindeyim daha çok
düşünsenize ben uykum gelince yatıcam, adam dışarıdan 3te gelince gelip yatacak ve bu bi rutine binecek
mesela yani
insanlar evleniyorsa bazı sorumlulukları da alıyorlar
yatakta yalnız uyuyacaksam neden evlendim diye düşünürüm ben

tabi ki hemen mesafe girmez bu yüzden mesafe girecekse zaten gerçek sevgiden söz edilemez
ancak ben beraber uyumanın aradaki bağı güçlendirdiğine inanıyorum
hani mesafe girmesin diye ayrı yatmayalım şeklinde değil de
aramızdaki bağ güçlensin diye beraber uyuyalım fikrindeyim daha çok
düşünsenize ben uykum gelince yatıcam, adam dışarıdan 3te gelince gelip yatacak ve bu bi rutine binecek
mesela yani
insanlar evleniyorsa bazı sorumlulukları da alıyorlar
yatakta yalnız uyuyacaksam neden evlendim diye düşünürüm ben
Kesınlıkle ben de boyle dusunuyordum bı kaç uye farklı bı bakıs acısıyla yazınca yanlıs dusunmusum demek kı demısıtım.

sadece konulara bakarak mı anladınız tum bunları negatıflıgınıze ınanamıyorum. he öyle de olabılır belkı gerçekten kötü bi baba olacak ama sıze göre işte bana göre oyle degıl merhametı yardımseverlıgı ıyı baba olacagına ınanıyorum bu sebeple cocuk cok ıstıyordum herkesın eşref saatı oldugu gıbı eşşek saatı de var esımınde bu zamanına gelen bı konuyu tartıstık gıdecegım dedım aılemın yanına o da gerı adım attı. eşiniz var mı bılmıyorum ama eşi olan ınsanlar az çok benı anlar bazı erkekler sınırlarınızı öğrenmek ıcın once onu aşmayı dene benım esımde o kefeye gırıyor once sınırlarımı zorluyor sonra onları kabul edıyor. tam olarak ıgrenclık deıgınız bunların neresınde, soyler mısınız .

ben de sızın profılınıze soyle bı inceledim de ınsanlara olumsuz yorumlar yapıp ıcınızi yatıştırmak ıcın profıl açtınız sanırım. herkese sadece olumsuz ve kötü yorumlarınız var . S sino2023
Kadın haklı, boşuna savunmayın ya. Not: eşim var

Ayyy insanlar ne çok takılmış buna. Gitsin ne var ya. Kendinize vakit ayırırsınız. Biraz özleyin birbirinizi.

Toplamda 4 günü arkadaşlarıyla geçiriyor gibi duruyor. 1 gün de aile ziyareti. Başbaşa 2 gün kalıyor 🥲
Tamam konu sahibi ağladı sızladı kendi görüş gününü 4 e çıkarttı diyelim. Bir kıymeti var mı gerçekten? Adamın aklı belli ki arkadaşlarıyla olan ortamda kalacak.

Tamam konu sahibi ağladı sızladı kendi görüş gününü 4 e çıkarttı diyelim. Bir kıymeti var mı gerçekten? Adamın aklı belli ki arkadaşlarıyla olan ortamda kalacak.

bu adamın oluru yok adam zorla oturacak. Sert olacak ama belli ki eşiyle vakit geçirmekten keyif almıyor..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X