eşinizin halı saha maçlarına karışır mısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eflaak

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
312
213
28
kızlar bır sey soracagım ben 3yıllık evlıyım evlenince esımın yasadgı yere yerlestık genelde sosyaliz ama çalıştığımız için hafta 2 gün en az arkadaşlarımızla buluşur 1 gun de aılesını zıyaret ederız. Genel olarak gezmeyı takılmayı sevıyoruz ikimizde son 1 senedır eşimin haftada bı gun halı saha macı oluyordu karışmıyordum ben de o vakitlerde kendimle vakit geçiriyordum sinemaya vs gıdıyorum ya da evde dızı fılm izliyordum Sonra arkadaşlarıyla ayda 1-2 daha gün fıx bulusma etkınlıgı koydular gece corba ıcmeye gıtme aksam dısarda çay kahve ıcın bulusma gibi ona da karısmamaya özen gosterdım bugun bana halı saha macını haftada ıkı gune fıxleyeceklerını söylüyor. ve gece geç saatte oldugu ıcın onsuz uyumak sankı ılerleyen zamanlarda aramıza mesafe koymamıza sbep olacak gıbı gelıyor. bencılce mı dusunuyorum. ya da gece geçte olsa kendıme etkınlıkte olustururum musaıt cok arkadasım var ama işe uykusuz gıtmıyım dıye esım maca gıdınce fılm ızlerken uyuyorum bende. sankı ben evde bekleyen kukumav kuşu oda hayatın tadını çıkarıyor gıbı . karışmamalı mıyım sızce yoksa haftada 1ın yeterlı oldugunu kendımıze zman ayırmamız gerektıgını mı tekrar vurgulasam yorumlarsanız sevınırım

Haftada 1 normal herkesin kendi alanı olsun ama başka aktiviteler de varmış onların yanında fazla bence. İstemezdim ve açıkça belirtirdim.Gurbette bir başına oturmaya mı geldiniz koca evine? herkesin sosyal alanı olur tamam da, Zaten gündüz çalışıyormuşsun akşamları Evlendikten sonra beraber vakit geçirmek güzel.

Evet abartı ama eşinin yaptığı abartı. Haftada bir akşam maç neyine yetmiyor. Hadi her hafta olmasa, bazı haftalar arkadaşlarıyla haftada iki görüşse tamam da, iş rutine dönünce başka.
Evet herkesin kendi sosyal çevresi var evlenince kişiler kendine vakit ayıracak ama rutine bağlanan iki üç günlük tek takılmacalar ı ıhh benlik değil.

benim için fark etmez bende sosyalleşsin isterım banada karışılmasın kafi.. evlendik ama birbirimizin kölesi değiliz neticede kafalar rahat olsun özlesin az

bence eşiniz biraz işi abartıyor 😂 erkekler bazen çocuk gibi bir tepki göstermediğinizi görünce daha fazla ne yapabilirim, nereye kadar gidebilirim diye sınırlarda çok geziniyor 😂 bence eşinizin kendisinin bunu düşünüp size ayıracağı vakitleri koruması gerekirdi. haftada 1 yeter yani.

Şu an zaten 1 gün halı sahası 2 gün çorba vs gezmesi varmış. Halı sahayı 2 leyip haftanın yarısından fazlası akşamları evde olmayacak yani. Ben normalde karışan eden bi insan değilim ama istemezdim sanırım bu kadar. Akşamları evde yalnız kalacaksam niye evlendim ki.

Halı sahayı fix 2 yapacağına sizinle bi etkinlik planlasın haftada bir onu sabitlesin beyefendi.

Ayrıca şimdi belki idare edersiniz ama ileride çoluk çocuk olduktan sonra da bu rutini devam ettirmek isterse bu sefer de siz önceden izin veren sonradan değişen eskiden böyle değildin cümlelerini duyan taraf olursunuz.

Ben bu kadar sosyal insanların evde zaman geçirmek istemediğini düşünüyorum. Belki benim yanılgımdır bilemiyorum ama haftada 2 gün arkadaş, 2 gün halı saha, 1 gün aile. Geriye evde geçirilecek 2 akşam kalıyor onda da aşırı sosyallikten yorulup erken falan uyuyordur insan. Bazı haftalar sık çıkılabilir de her hafta bu kadar yoğun sosyalleşme sıkıntılı gibi geliyor bana.

Şu an zaten 1 gün halı sahası 2 gün çorba vs gezmesi varmış. Halı sahayı 2 leyip haftanın yarısından fazlası akşamları evde olmayacak yani. Ben normalde karışan eden bi insan değilim ama istemezdim sanırım bu kadar. Akşamları evde yalnız kalacaksam niye evlendim ki.

Halı sahayı fix 2 yapacağına sizinle bi etkinlik planlasın haftada bir onu sabitlesin beyefendi.

Ayrıca şimdi belki idare edersiniz ama ileride çoluk çocuk olduktan sonra da bu rutini devam ettirmek isterse bu sefer de siz önceden izin veren sonradan değişen eskiden böyle değildin cümlelerini duyan taraf olursunuz.
keısnlıkle katılıyorum bu yuzden ılerıye donuk degıstın onceden boyle degıldın darldım bunaldım nidalarını duymak ıstemedıgımden suan ıster gonlu kalır 2. halı sahada ama en azından 1 tanesının bıle kafı olacagını bılır .

haftada 2 cok degıl mı azaltsan mı en azından, zaten cok sosyalız yoruluyoruz demıstım biraz tripli şekilde dedım sanırım. ben diğer ekıbe hayır dıyemem gıtmıyorsam hıc bırıne gıtmem ne ıstıyorsan o olsun skıldım artık halı saha muhabetlerınden dedı . son zamanlarda halı sahasına çok karıstıgımı özgürlüğünü kısıtladığımı soyluyor. uzerımden demogojı mı yapıyor hanı tamam gıt canım deyıp pes mı ettırmek ıstyor bu erkeklerı anlamak neden bu kadar zor ya

haftada 2 cok degıl mı azaltsan mı en azından, zaten cok sosyalız yoruluyoruz demıstım biraz tripli şekilde dedım sanırım. ben diğer ekıbe hayır dıyemem gıtmıyorsam hıc bırıne gıtmem ne ıstıyorsan o olsun skıldım artık halı saha muhabetlerınden dedı . son zamanlarda halı sahasına çok karıstıgımı özgürlüğünü kısıtladığımı soyluyor. uzerımden demogojı mı yapıyor hanı tamam gıt canım deyıp pes mı ettırmek ıstyor bu erkeklerı anlamak neden bu kadar zor ya
Iste bastan fazla ozgur birakinca boyle tripleri savurabiliyor
Benim esim arkadasiyla bulusmak icin ya da baliga gitmek icin sevdigim dizimin oldugu gunu bekliyor sevdigim tatlidan aliyor yolunu yapiyor kacmak icin 😃
Onceden cok cigirmistim ondan 😬
Benim yontem de dogru degil tabiki ama benim esim de ozgur birakinca ipin ucunu kaciracak biri ondan boyleyim 🤪

Bızımde kumalarla haftada 3 gun dısarı etkınlıgı oluyor. Eskıden kafaya takardım ama suan cok rahatlık gelıyor. Bnde kendı arkadaslarımı cagırıyorum. Zaten cocuklarda olunca onlarda arkadaslarıyla odada eglenıyorlar. Bıze ıyı gelıyır. Ben memnunum. Bazen ben gonderıyorum plan yapıp misafirim gelıcek dıye.

Yok, kabul etmem.
Yüz verince astarını da kaptırmaya gerek yok.
Mesela haftada 2 maçı varsa o hafta kayın aileye gidilecek gün yok demektir benim gözümde.

Yok, kabul etmem.
Yüz verince astarını da kaptırmaya gerek yok.
Mesela haftada 2 maçı varsa o hafta kayın aileye gidilecek gün yok demektir benim gözümde.

geçen hafta bakın daha ramazanın bası yanı arkadaslarıyla ıftar yaptı pesıne halısahaya gıttıler aynı hafta tekrar halısahaya gıttı adam yok bılmem ne dıye ustune kayınvalıdem ıftara bızı cagırdı esım bızde cagıralım dedı bı de bız cagırdık sonra rakadasları mangala cagırdı ıftara oraya gıttık derken o hafta o kadar yoruldum kı hala da bana halı saha ya hep ya hıc dıyor yanı ya 2 gun gıdeırm ya da gıtmem evde dururum trıp yemem dıyor bana mı fazla gelıyor yoruldgum ıcın mı bılmıyorum artık dur be adam demek ıstedım onda da trıp atacaım yerde trıp yedım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X