Eşinizin Trendyol favorilerinde fantezi kadın kıyafetleri görseniz ne hissederdiniz

Merhaba, başlıktan da anlaşılacağı üzere bu durum beni kötü hissettirdi .Bu tür kıyafetlere hep düşkündü ama ben rahatsız oldum . Abartıyor muyum
Çaktırma ve bekle. Sana mı aldı bi başkasına mı anlayacaksın. Düşkünse üzerinde görmek istemiştir sürpriz bir alışveriş olacaktı. Bilemeyeceğim tabi ilişki dinamiğinizi

Merhaba, başlıktan da anlaşılacağı üzere bu durum beni kötü hissettirdi .Bu tür kıyafetlere hep düşkündü ama ben rahatsız oldum . Abartıyor muyum
eşim kendine alışveriş yaparken bana sormadan bazen aldıgı oluyor kendi beğendiği iç çamaşır fantazi tarzı kıyafetler. Bana anormal gelmiyor açıkcası bu durum, seve seve de giyiyorum :KK53:

Eşinizde size almak için favorilediyse ben anormal bir durum göremedim.

Başkası olmadığına eminim , bana da almayacak ama favoride olması rahatsız edici geliyor nedense.Saçma mı düşünüyorum

Yani size alıyorsa problem değil de almıyorsa sıkıntı 😅 Durduk yere fantazi kıyafet için trendyol kullanılmaz, internette derya gibisi varken milyonlarca 😅😅

X