Eşinizle yada Hayatınızdaki Kişiyle Nasıl Tanıştınız

daha fazla ülkeme zarar vermemek adına sonra da ben gittim sırada abd’nin mühendislerini yıkıma uğratmak var :KK53:
Evli olmasaydım doktora dadanacaktım :KK70: Doktor sevgilim olmadı. Yarım doktor oldu hdhdhdhd onu da bi kaçıraydımmm :KK70: uçak möhendisi vardı bi tane :KK70: o da iyi çocuktu her sabah bana kahve dünyasında yaptığı kahvaltıyı atardı hdhdhdjdjdh sonra ben ona sarı bi tişört aldım civciv sarısı. Çocukta halim selimdi. Giymezsen ayrılırım dedim giydi , sonra ayrıldım hdhdhdh

nası ciddi misin?? benimki de libya’ya gitti yazılım mühendisi olarak :KK57::KK57::KK57:

Bizden ayrılan ülkeden kaçıyor hdhdjd beyin göçüğ sebebiyiz :KK70: yes aynı adam mı acaba ? Ama benim ki maden mühendisiydi :KK70:

ben de varım aynı durumda.ama iyiki onla evlenmemişimmm çekilecek çile değildii.arap ülkeleri bunları havada kapıyor ama :KK45:
Benimde yillarca platonik olarak sevdigim cocuk afrikaya yerlesmis

ana sinifinda tanistik ya nisanlimi o zaman hic sevmezdim midesi hassasti her meyve suyu ictiginde sinifa kusardi ama yine de icerdi. hepimizin tadini kacirirdi onun yuzunden sinifin temizlenmesini beklerdik. :63:

sonra lisenin sonuna kadar da ayni okuldaydik, universitede de ayniydik anlamadigim sekilde sevgili olduk.belki sizin de bu sekilde onceden tanistiginiz ama hic ihtimal vermediginiz biri olur. 🤷🏻‍♀️

ana sinifinda tanistik ya nisanlimi o zaman hic sevmezdim midesi hassasti her meyve suyu ictiginde sinifa kusardi ama yine de icerdi. hepimizin tadini kacirirdi onun yuzunden sinifin temizlenmesini beklerdik. :63:

sonra lisenin sonuna kadar da ayni okuldaydik, universitede de ayniydik anlamadigim sekilde sevgili olduk.belki sizin de bu sekilde onceden tanistiginiz ama hic ihtimal vermediginiz biri olur. 🤷🏻‍♀️
Bende biz üniversite de dört sene sonra sevgili olunca acayip demiştim ama maşallah anaokulundan beri burnunuzun dibindeymis adam 🤣🤣

Al bence
Akşam yatmadan içip uyursan ertesi günün kolay geçer bulantısız .

Bazılarına prilam etki etmeyebiliyor sonra hani geçmedi ki filan deyip pes etme😂😂😂 zofer filan veriyorlar prilam etki etmeyince

Geçmiş olsun
O bazılarından biri de benim, kusmaları dizginliyor ama bulantıma faydası olmadı. 🤢

Evli olmasaydım doktora dadanacaktım :KK70: Doktor sevgilim olmadı. Yarım doktor oldu hdhdhdhd onu da bi kaçıraydımmm :KK70: uçak möhendisi vardı bi tane :KK70: o da iyi çocuktu her sabah bana kahve dünyasında yaptığı kahvaltıyı atardı hdhdhdjdjdh sonra ben ona sarı bi tişört aldım civciv sarısı. Çocukta halim selimdi. Giymezsen ayrılırım dedim giydi , sonra ayrıldım hdhdhdh

allahımm bu gudubetliği bi yerden tanıyorum :KK70:

Bende biz üniversite de dört sene sonra sevgili olunca acayip demiştim ama maşallah anaokulundan beri burnunuzun dibindeymis adam 🤣🤣
evet hep de arkadastik ya hatta yazin okul bitince tasis yapiyorduk yurt disinda orada bile ayni sinifa denk geliyorduk 😂 kanka degil ama boyle gorunce selam verdigim arkadasimdi. nasil basladik o kisim yok bende 😂😂

Platonik aşıkta olmuşluğum var :KK70: o da güzeldir.
Küçük yerdeyim demişsin , işte senin için en güzel tatiller :KK70:
Ay benim platonik aşık olduklarım gelip hemen teklif ediyorlardi
Bütün hevesim duygularım yerle bir oluyordu

Gözümden düşüyordu elde edince ben 😅

X