eski eşimin yeni eşi kızıma cinsel istismarda bulunmuştu biz şikayetçi olduk

Bana da tuhaf geldi konusmalari.
Cinsel birlikteliğe şahit olmak istismar oluyormuş, dava bu yüzden açılmış.
Ama bana inandırıcı gelmedi kim çocuğun gözü önünde cinsellik yaşar ki ? Odalarında birlikte olurken çocuk içeri girdi de fark mi etmediler ?
Sanki kocasının evliligini hazmedememis gibi duruyor. inşallah çocuk gerçekten istismara ugramamistir. Bir hırs yüzünden hirpalanmiyordur.
İnanın yaşayan var. Yengemin yeğenin kızı tedavi gördü,destek aldı sırf bu durumdan dolayı... çocuk öz anne babasının bu durumuna defalarca şahit olmuş. Şuan anne baba ayrı çocuk babanneyle yaşıyor ve çok daha mutlu...

Bana da tuhaf geldi konusmalari.
Cinsel birlikteliğe şahit olmak istismar oluyormuş, dava bu yüzden açılmış.
Ama bana inandırıcı gelmedi kim çocuğun gözü önünde cinsellik yaşar ki ? Odalarında birlikte olurken çocuk içeri girdi de fark mi etmediler ?
Sanki kocasının evliligini hazmedememis gibi duruyor. inşallah çocuk gerçekten istismara ugramamistir. Bir hırs yüzünden hirpalanmiyordur.

Sonra bir de fotoğraf meselesi eklenmiş. Çocuğun özel bölgesinin fotoğraflarını çekmiş. Umarım böyle bir şey olmamıştır.
Yani aniden çocuk içeri girdiyse ve bu sadece bir kez yaşandıysa evet kötü bir şey ama insanlık hali kapıyı kitlemeyi unutmuşlardır vs. Çok daha dikkatli olmalıydılar evet ama istismar denebilir mi bu bir kez yaşanmış dalgınlığa emin değilim.
Mahkemeden de beraat çıktığına göre ben de abarttığına inanmak istiyorum konu sahibinin.

Ben de fotoğrafları merak ettim. Siz gördünüz mü bunları, yani fotoğrafının çekildiğini kızınız mı söyledi yoksa kanıt var mı? Hakim çocuğun özel bölgelerinin fotoğraflarını görüp yine de ceza vermedi mi ?

İnanın yaşayan var. Yengemin yeğenin kızı tedavi gördü,destek aldı sırf bu durumdan dolayı... çocuk öz anne babasının bu durumuna defalarca şahit olmuş. Şuan anne baba ayrı çocuk babanneyle yaşıyor ve çok daha mutlu...
Nasıl defalarca şahit olmuş? Tedbirsizlik 1 bilemedin 2 kez olur. Anne baba bile isteye mi yanında yapıyor bunu?

Nasıl defalarca şahit olmuş? Tedbirsizlik 1 bilemedin 2 kez olur. Anne baba bile isteye mi yanında yapıyor bunu?
Tedbirsizlik değil umursamamazlık onların ki malesef... aynı odada yatıyorlarmış çocuk o zaman 6 7 yaşlarındaydı uyuyor muhabbetiyle önemsememek...

Konu sahibinin durumunu bilemem, mahkeme beraat vermiş ki çekilen resimleri görüp nasıl beraat verebiliyor o bölümü anlamadım lakin ben başka bir konuya takıldım, kadın takma isim kullanıyor eskort falan denmiş, hiç hoş ithamlar değil bunlar. Bu şekilde nüfusta ismi farklı çevresinde farklı tanınan bir sürü insan var ki bunlardan biri de benim. vaktinde annem başka babam başka isim istedi diye ben kurban olmuşum. Babam kafasına göre isim yazdırmış ama annem hep kendi koyduğu isimle seslendi bana ki babam da öyle yaptı. Çevredeki herkes şimdi beni ailemin kullandığı isimle tanıyor ama nüfusta farklı bir kayıt var. Değiştirmeyi düşündüm, sonra resmi yerlerde bir ton sorun yaşarmıyım diye korkumdan cesarette edemedim. Öyle kaldı gidiyor. Şimdi ben takma isim kullanan eskort mu olmuş oluyorum? tuhaf tuhaf argümanlarla ciddi ciddi ithamlarda bulunuluyor.

İnanın çok öfkeliyim sinir ile tazdığım şeyler yanlış anlaşılsın istiyorum kusura bakmayın lütfen bir anne olarak kızımı korumak istiyorum babayla bi sorunumuz yoktu bu olay olana kadar görmesinde asla sıkıntımız olmadı ben istismar için şikayetçi oldum diye kızımı kaçırdı icrayla aylarca almak için uğraştım alır götürüp geri getirmez diye korkuyorum daha çok küçük 1 . Sınıfa gidiyo.
Bir avukatla görüşün
O baba gerekirse gelip sizin evinizde görsün

Çocuk için de oedagogtan yardım alın
Çok geçmiş olsun

Yani bende oyle dusundum acıkcası hangi baba yapar ki bilincli ? Olayı açıklasada konu sahibi aydınlansak
Yani bende oyle dusundum acıkcası hangi baba yapar ki bilincli ? Olayı açıklasada konu sahibi aydınlansak
Belge paylaştım savcılığın yazdığı iaddenameyi burda acık bir şekilde paylaştım bilenler bilir olayın iç yüzünü
Beratlerinin sebebi de çocuğun bu olaylara şahit olması çocuğa karşı suç sayılmamasıymış ama yaptıkları kendi resimlerini çekmek çocuğun ilişkiye şahit olması falan hepsi onandı kağıttada yazıyor çocuğun ilişkiye şahit olduğu kadının kendi ni çıplak çekip sosyal mecralara yükleme yaptığı kanıtlandı ama bunla çocuğa karşı suç teşkil etmez miş öyle dedi hakim ondan beraat verdik dedi

Belge paylaştım savcılığın yazdığı iaddenameyi burda acık bir şekilde paylaştım bilenler bilir olayın iç yüzünü
Beratlerinin sebebi de çocuğun bu olaylara şahit olması çocuğa karşı suç sayılmamasıymış ama yaptıkları kendi resimlerini çekmek çocuğun ilişkiye şahit olması falan hepsi onandı kağıttada yazıyor çocuğun ilişkiye şahit olduğu kadının kendi ni çıplak çekip sosyal mecralara yükleme yaptığı kanıtlandı ama bunla çocuğa karşı suç teşkil etmez miş öyle dedi hakim ondan beraat verdik dedi

Konuyu öyle bir açmışsınız ki ‘ eski eşinizin yeni eşini lezbiyen sandık.’

Ama istismar çocuğa karşı olur, yaptığınız ‘suç uydurma’ açık aramışsınız.

‘Çocuktur anlamaz’ diye bazı ebeveynlerin yaptığı gibi kapıyı kitlemeden sevişmişler. Yanlış mı yanlış.

‘Çocuğumun yanında ulu orta seks yapıyorlar’ diye konuyu açsaydınız ya,aklımız çıktı cocuğu taciz etti sandık.

‘Eski eşimin yeniden evlenmesini hazmedemiyorum’ diye konu açsaydınız keşke.

Adliyeyi boşu boşuna rahatsız etmemiş olurdunuz.

Konu sahibinin durumunu bilemem, mahkeme beraat vermiş ki çekilen resimleri görüp nasıl beraat verebiliyor o bölümü anlamadım lakin ben başka bir konuya takıldım, kadın takma isim kullanıyor eskort falan denmiş, hiç hoş ithamlar değil bunlar. Bu şekilde nüfusta ismi farklı çevresinde farklı tanınan bir sürü insan var ki bunlardan biri de benim. vaktinde annem başka babam başka isim istedi diye ben kurban olmuşum. Babam kafasına göre isim yazdırmış ama annem hep kendi koyduğu isimle seslendi bana ki babam da öyle yaptı. Çevredeki herkes şimdi beni ailemin kullandığı isimle tanıyor ama nüfusta farklı bir kayıt var. Değiştirmeyi düşündüm, sonra resmi yerlerde bir ton sorun yaşarmıyım diye korkumdan cesarette edemedim. Öyle kaldı gidiyor. Şimdi ben takma isim kullanan eskort mu olmuş oluyorum? tuhaf tuhaf argümanlarla ciddi ciddi ithamlarda bulunuluyor.
Çocuğun fotoğrafını değil kendi fotoğraflarını çekmişler anladığım kadarıyla. Bu kanunda yeri olan bir suç değil. Karşılıklı rızaylq yetişkinler fotoğraf çekilebilir.

Avukatınız var mı? Tck'da cinsel istismar suçunun tanımında yok zaten bahsettiğiniz konu o şekilde dava açmanıza niye ve nasıl destek oldu? Kadının kendi fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması ne sizi ne kızınızı ilgilendirmez zaten.

Avukatınız var mı? Tck'da cinsel istismar suçunun tanımında yok zaten bahsettiğiniz konu o şekilde dava açmanıza niye ve nasıl destek oldu? Kadının kendi fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması ne sizi ne kızınızı ilgilendirmez zaten.

Hazımsızlık işte canım, eski eşine gücü yetmediği için kadına saldırıyor 😒 hiç sevmem böyle gücü sadece kadına yeten şahısları

hanımefendi kızımın mahrem yerlerini çekmiş dedi ben de o sebeple şaşırdım.

Yok kadın kendi nude lerini çekiyormuş,

Cinsel istismar suçlarında çocuğa böyle bazı şeyler gösteriyor psikologlar ondan bahsetmiş konu sahibi.

Boşanmayı hazmedemeyip böyle eski eşine istismar suçu atanlara meslek gereği çok şahit oldum da yeni eşe iftira atanını yeni gördüm.

Aman kimse boşanmış koca almasın eski karı terörü diye bir şey var. EKTÖ 😂

Bilenler bilir bi kaç kez konu açmıştım kızım ve eski eşimle ilgili eski eşimin yeni eşi kızıma cinsel istismarda bulunmuştu biz şikayetçi olduk davamız devam ediyo şimdi eski eşim kızımı görmek için icraya başvurmuş ben kızımın o eve tekrar gidip istismara mağruz kalmasını istemiyorum icra yolu ile görmesini nasıl engelleye bilirim hem cinsel taciz davamız var hemde çocuk kaçırma alıkoyma davamız var eski eşimle kızımı bu şartlarda icra alıp babaya verirmi bu arada velayeti bende ayın 2. Hafta sonu ve 4 . Hafta sonu görme izni var babanın
İcra memurlarının yanında çocuk psikoloğu gelmesi gerekiyor. Psikolog çocukla konuşuyor, eğer çocuk gitmek istemediği söylerse psikolog memurların çocuğu almasına onay vermiyor diye biliyorum. Çocuk küçükse nasıl olur bilmiyorum.

Konuyu öyle bir açmışsınız ki ‘ eski eşinizin yeni eşini lezbiyen sandık.’

Ama istismar çocuğa karşı olur, yaptığınız ‘suç uydurma’ açık aramışsınız.

‘Çocuktur anlamaz’ diye bazı ebeveynlerin yaptığı gibi kapıyı kitlemeden sevişmişler. Yanlış mı yanlış.

‘Çocuğumun yanında ulu orta seks yapıyorlar’ diye konuyu açsaydınız ya,aklımız çıktı cocuğu taciz etti sandık.

‘Eski eşimin yeniden evlenmesini hazmedemiyorum’ diye konu açsaydınız keşke.

Adliyeyi boşu boşuna rahatsız etmemiş olurdunuz.
Eski eşimin 8 inçi eşi neyini koskanıyım bir ehliyeti bile olamaya çaycılaktan başka bi işten anlamayan bi insanı boşamak için zamanında hakime yalvardım hak ettiğini buldu ama kızım genetel bölgesini poposun neden resmini cektiğini açıklarsan daha net konuşurum seninle

Kızımın ifadesinde h... ablam popomun resmini cekti burda belge paylaştım iaddaname paylaştım

Yok kadın kendi nude lerini çekiyormuş,

Cinsel istismar suçlarında çocuğa böyle bazı şeyler gösteriyor psikologlar ondan bahsetmiş konu sahibi.

Boşanmayı hazmedemeyip böyle eski eşine istismar suçu atanlara meslek gereği çok şahit oldum da yeni eşe iftira atanını yeni gördüm.

Aman kimse boşanmış koca almasın eski karı terörü diye bir şey var. EKTÖ 😂
Konuyla alakalı bilgin yok belliki konuyu takip edenler pedegog roporu ve iddanameyi okudu burda adam demeye bin şahit lazım ben zorla evlendirildim 15 yaşımda boşanma davasını aili yardımla açtım ailem beni red etti boşanmak istediğim için tek calzede boşadım ki ayrıca benden sonra kaç kere evlendi kızım gelip bana havva ablam popomu önümü cekti kendinide hep çekiyor demese gidip şikayetçi olmazdım bende evliyim bebeklerim var merakli değilim ayda bir 7 km adliye yollarına 3 çocukla düşmeye düşünceye bak ya işte sizin gibi bilip bilmeden hukum veren hakim savcı memur yüzünden çocuklar farkında olmasan istirmarı olayı normal algılıyor bu çocuk 15 yaşına geldiğinde o kadın gibi internete kendini çığlak cekip koyacak neden çünki normal dendi hakim dedi kimse aksini idda edemeyecek o çocuğa bu olay adli bir şekilde normalleştirildi

X