eski eşimin yeni eşi kızıma cinsel istismarda bulunmuştu biz şikayetçi olduk

Konuyla alakalı bilgin yok belliki konuyu takip edenler pedegog roporu ve iddanameyi okudu burda adam demeye bin şahit lazım ben zorla evlendirildim 15 yaşımda boşanma davasını aili yardımla açtım ailem beni red etti boşanmak istediğim için tek calzede boşadım ki ayrıca benden sonra kaç kere evlendi kızım gelip bana havva ablam popomu önümü cekti kendinide hep çekiyor demese gidip şikayetçi olmazdım bende evliyim bebeklerim var merakli değilim ayda bir 7 km adliye yollarına 3 çocukla düşmeye düşünceye bak ya işte sizin gibi bilip bilmeden hukum veren hakim savcı memur yüzünden çocuklar farkında olmasan istirmarı olayı normal algılıyor bu çocuk 15 yaşına geldiğinde o kadın gibi internete kendini çığlak cekip koyacak neden çünki normal dendi hakim dedi kimse aksini idda edemeyecek o çocuğa bu olay adli bir şekilde normalleştirildi

Ben dilekceyi bizzat gorup Mune hanimin kaldirmasi icin etiketlemistim. Tabi öncesinde dilekceyi okudum.
Bu sekilde sonuclanmasina üzüldüm açıkçası. Karara itiraz ettiniz mi?

Ben dilekceyi bizzat gorup Mune hanimin kaldirmasi icin etiketlemistim. Tabi öncesinde dilekceyi okudum.
Bu sekilde sonuclanmasina üzüldüm açıkçası. Karara itiraz ettiniz mi?
Hayır edemedim çünki çok yoruldum hani diyorlar ya eski eş terörü diye ciddi ciddi yıprandım kış günü 2 tane küçük bebekler ta bir uctan bir uca gidiyorum kar yağmur aracım yok 4 calse mahkeme görüldü ama sonuç yine değişmedi beni kimse anlamıyor

Hayır edemedim çünki çok yoruldum hani diyorlar ya eski eş terörü diye ciddi ciddi yıprandım kış günü 2 tane küçük bebekler ta bir uctan bir uca gidiyorum kar yağmur aracım yok 4 calse mahkeme görüldü ama sonuç yine değişmedi beni kimse anlamıyor
En son görevli esliginde cocugu gorecekti. Gorus sekli hala boyleyse en azindan cocugun guvende olduguna emin olabilirsiniz.

HAKİme diyorumki uzaklaştırma karırım var bu olayı bildirip uzaklaştırma almıştım çocuğu kacırdıktan sonra süresi dolucak uzatırmısınız biz bakmıyoruz siz boşanmışsınız daha ne uzaklaştırması diyo ben kendim için almadım ki kızım için aldım o eve o kadına gitmesin babasıyla burda gözetim altında görüşebilsin diye şimdi kızımı görme günü götürecek kızım tekrar şahit olacak nasıl sağlıklı bi çocuk olacak benim kızım ilerde istismar edildiğini fark etmediğinde ben kimi suçluycam

çocuğunuzun mahrem bölgelerinin çekildiğine dair bir kanıt ya da kızınızla görüşen görevlilerin bir tespiti var mı?
Pedegog rağoru var çocuk tamanet taklit ediyor çocuk kendi genatel bölgelerini kadın cektiği için cekiyor diye keşif değil taklit dedi hakimede dedi raporda yazdı

Pedegog rağoru var çocuk tamanet taklit ediyor çocuk kendi genatel bölgelerini kadın cektiği için cekiyor diye keşif değil taklit dedi hakimede dedi raporda yazdı
Çocuğu bu ortamdan uzaklaştırmak için nasıl bir karar verilemiyor peki, gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum, bir çocuğun bu tarz müstehcen şeylere maruz kalması bir problem değil mi? yani bu kadın da nasıl çocuğun önünde orasını burasını çekebiliyor? cidden hiç algılayamadım ben bu anlattıklarınızı.

Çocuğu bu ortamdan uzaklaştırmak için nasıl bir karar verilemiyor peki, gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum, bir çocuğun bu tarz müstehcen şeylere maruz kalması bir problem değil mi? yani bu kadın da nasıl çocuğun önünde orasını burasını çekebiliyor? cidden hiç algılayamadım ben bu anlattıklarınızı.
Kararı paylaşıcam asıl ve tc bolümlerini karalayıp paylaşıcam ki beni infaz etmeyi bıraksınlar artık kendilerini video ya cekip yüklemeleri cinsel birlikteliklerine çocuğun şahit olması yanında bu gibi eylemlerin yapılması çocuğa karşı suç teşkil etmiyor dedi eee cocuğa karşı suç yoksa cezada yok dedi

Korkunç şeyler yaşamışsınız Allah yardımcınız olsun. Konu başlığını düzeltebilir misin bilmiyorum ama hiç değilse konunun ilk mesajını güncellemeni, daha düzgün ve anlaşılır bir şekilde yazmanı öneriyorum yoksa daha çoook kişi gelip sana fake diyecek. Konunu mutlaka güncelle.

Ne diycem ki kadına

Belki baska bir yol gosterir. Bu isin pesine düşün. Kisisel iliskinin kisitlandirilmasi ile ilgili davalar var.
Kiziniz henuz cok kucuk, biraz daha buyudugunde farkli amaclar icin kullanilabilir. Hatta belki cektigi fotograflari pedofili baska erkeklere para karsiligi satiyor da olabilir. Ortada pedagog raporu var. Annen bizi sikayet etti, bak bisey olmadi burdayiz, bundan sonra dediklerimizi yapacaksin diye baska seylere zorlayabilirler. Lutfen otiraz edin

Bu dünyada benim çocuğuma böyle bir kötülüğü yapıp bunu normalleştirip bu sucu hafifleten herkesten öbür dünyada şikayetçiyim ordaki adelet burdaki adaletsizlikten adaletli herkes dilinin ekmeğini yemeden ölmeyecek

Ben başından beri size gayet inanıyorum, çıkan kararın bu derece yanlış olmasına da açıkçası şaşırmadım. Kadınlar ve çocuklar her gün istismara uğruyor ama sonuç 0. İnsanlar neye fake dedi, adalet sistemi artık böyle.

Elinizdeki belgelerden çocuğun isim ve fotolarını karalayın, sosyal medyada gündem yaratın. Adalet artık böyle işliyor, yanlış kararlar sosyal medyada sunuluyor, insanlar tepki gösteriyor, mahkeme o şekilde bir ceza kesmek zorunda kalıyor.

Çocuğu da asllaaaaaaa göstermeyin bana kalırsa. Vermeyin. Çok isterse o adam mahkemeye başvurur öyle gelir alır. Sizin yerinide olsam o 2 iğrenç sapığa çocuk mocuk vermem. İkisi de geberir kurtulursunuz umarım.

Hayır konu sahibi defalarca söyledi kızının genital fotograflarını çekmiş yeni eş kişisi. Buna rağmen nasıl beraat ediyor?

Biz aynı ülkede mi yaşıyoruz, herkes neden bu kadar şaşırmış karara ... yarın öbür gün sokakta tecavüze uğrasa üyelerden biri, sapık da rızası vardı dese, mini etek giydi dese ne olur biliyor musunuz beraat alır elini kolunu sallayarak çıkar gider. Adli sistem böyle artık, bakan bir kereden bir şey olmaz ne yapalım çocuklar tecavüze uğradıysa diyor konu kapanıyor, hakim aman aman beyefendi kravat takmış çok ılımlı diyor cezayı indiriyor. Ya ne olacaktı?

büyük konuşmak
istemiyorum ama Müge Anlı’ya çıkardım rezi ederdim.Sonra o kadının ailesine ulaşır resil eder eski eşimi sosyal medyada rezil ederdim.Kanun madem böyle işliyor evimi yurdumu kimliğimi değiştirmek için elimden geleni yapardım çocuk içinde aynı talepte bulunurdum.Ahlaksızlar ya nasıl sinir oldum

X