Eski Flört Neden Engeli Açıp Tekrar Engeller?

Sizce?

• Dengesiz. Ne yaptığını kendi de bilmiyor.

OY: 3 50,0%
  • Senin yazmanı beklemiş mesaj anlamayınca da engellemiş.

OY: 0 0,0%
  • Onun peşinden koşmanı istiyor

OY: 3 50,0%

• Ankete Katılan
    6

Biti Zdrava

Allah'ın İzniyle Atanacağım İnşallah
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015
2.265
1.932
28
Üç gün önce eski flörtümün doğum günüydü ve dayanamayıp yazdım kızlar aramızda çok kısa mesajlaştık. Whatsapp'da engellemişti beni bende normalden yazayım dedim. Yaptığımın doğru olmadığını biliyorum ama biz kadınlar birçoğumuz yazmadan da duramıyoruz işte. Sonra baktım Whatsapp'da engeli kaldırmış ama bir gün sonra tekrar engellemiş sizce amacı ne? Tekrar görüşme söz konusu olamaz çünkü aramızdaki bağlar tamamen koptu kızlar.

Üç gün önce eski flörtümün doğum günüydü ve dayanamayıp yazdım kızlar aramızda çok kısa mesajlaştık. Whatsapp'da engellemişti beni bende normalden yazayım dedim. Yaptığımın doğru olmadığını biliyorum ama biz kadınlar birçoğumuz yazmadan da duramıyoruz işte. Sonra baktım Whatsapp'da engeli kaldırmış ama bir gün sonra tekrar engellemiş sizce amacı ne? Tekrar görüşme söz konusu olamaz çünkü aramızdaki bağlar tamamen koptu kızlar.
E hiçbiri

D) hiçbiri. Kendi önüne bak, anlamsız şeylerden anlam çıkartma

Onun engelini anlık kaldırdığına mana yükleyeceğinize kendinize bakın. Resmen musallat olmuşsunuz adama.

Bir anlamı yok, olmasına da gerek yok;ama bu gibi şeylerden anlam çıkarmak etmek büyük problem.

X