Eski sevgili sorunları.. Lütfen yardım :(

Blackmoon123

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
3.207
4.165
22
evet ilk ask.. 16 yaşımdan beri ona asiktim ama itiraf edemiyordum kendime. Unutmak daha da zor her yerde anilerimiz var.. Umarım karşıma ilerde tekrar sevebileceğimiz biri çıkar.. Ama zor gibi çünkü onunla çok farklıydı..
İlk başta herkese böyle geliyor ama unutuluyor herşey unutulmasa bile alışılıyor kendine deger ver az seviyorum diye kimsenin peşinde koşma bugün barışsan yarın yine aynısını yapacak sana şurada başımdan geçen hayatı anlatsam bu hayattan sonra nasıl sevmeye mutlu olmaya inancın oldu da evlendin vs dersin yani geçmeyen acısı hafiflemeyen yara yoktur hayatta

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 364 gün geçti.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
11.508
44.003
evet doğru hayatıma baktigim söylenemez.. ama deniyorum. En azından dun geceye kadar aglamiyordum.. Gece yine aklimi karistirmayi başardı. Zaten onu çok sevdiğime emin.. Unuttugumu kabullenemiyor sanırım.
Hala takip ederek, onunla çok farklıydı her şey diye düşünerek, bundan sonra asla onun gibisini bulamam diye düşünerek olmaz ama o işler. Bir kere tamamen çıkaracaksınız hayatınızdan. Yoksa sadece sürüncemede kalıyor böyle.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Melisimsi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
160
206
onu hak etmediğimi soyledi giderken. Oysa iliski sırasında hep benim daha iyilerine laik oldugumu söylüyordu.. Mesaj atmak zaten tamamen gurursuzluk olur haklisiniz..
seni bastırmaya çalışmış işte.. asıl daha iyisini bulamayıp 4 ay sonra hala gönderme yapan taraf kendisi.. böyle erkekterkettikleri kızların acısını çekip pişman olmasına mutlu oluyorum, sende mutlu ol ve mesaj atma

gokyuzukadar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
143
34
21
İlk başta herkese böyle geliyor ama unutuluyor herşey unutulmasa bile alışılıyor kendine deger ver az seviyorum diye kimsenin peşinde koşma bugün barışsan yarın yine aynısını yapacak sana şurada başımdan geçen hayatı anlatsam bu hayattan sonra nasıl sevmeye mutlu olmaya inancın oldu da evlendin vs dersin yani geçmeyen acısı hafiflemeyen yara yoktur hayatta
umarim bende onu tamamen unuturum cunku bana kufur bile etmişti o gece. S.. git demisti. Ben de gurursuzca ona yalvarmaya devam ettim.. çok aptalmisim

gokyuzukadar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
143
34
21
Hala takip ederek, onunla çok farklıydı her şey diye düşünerek, bundan sonra asla onun gibisini bulamam diye düşünerek olmaz ama o işler. Bir kere tamamen çıkaracaksınız hayatınızdan. Yoksa sadece sürüncemede kalıyor böyle.
haklisiniz. Bugun hem dogum günüm, yeni baslangic yapmanın vakti aslinda..

ince bilek

👩‍👧
Pro Üye
16 Temmuz 2010
22.409
50.794
Yeni birini bulamamış kürkçü dükkanına dönmüş. İnşallah duygularınıza yenilmezsiniz diyeceğim ama hala aşıksınız kafanız karışmış bile.

gokyuzukadar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
143
34
21
seni bastırmaya çalışmış işte.. asıl daha iyisini bulamayıp 4 ay sonra hala gönderme yapan taraf kendisi.. böyle erkekterkettikleri kızların acısını çekip pişman olmasına mutlu oluyorum, sende mutlu ol ve mesaj atma
gercekten acimi çekiyor yoksa önüme yem atıp egosunu kabartmamı mi istiyor anlamadım..

gokyuzukadar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
143
34
21
Yeni birini bulamamış kürkçü dükkanına dönmüş. İnşallah duygularınıza yenilmezsiniz diyeceğim ama hala aşıksınız kafanız karışmış bile.
ona donmemi ailem de istemiyor. Cunku ondan sonra neler çektiğimi çok iyi biliyorlar.. özellikle annemin ameliyatına yakin bir zamanda beni terk etmişti. 2 kati üzüldüm

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
11.508
44.003

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Blackmoon123

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
3.207
4.165
22
umarim bende onu tamamen unuturum cunku bana kufur bile etmişti o gece. S.. git demisti. Ben de gurursuzca ona yalvarmaya devam ettim.. çok aptalmisim
Ooo erkekleri anlamak kolay aslında dümdüzler de biz kadınlar çok eşeliyoruz unutamıcan hiçbişey yok aslında zamana bırak halolur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 364 gün geçti.