Eski sevgili sorunları.. Lütfen yardım :(

umarim bende onu tamamen unuturum cunku bana kufur bile etmişti o gece. S.. git demisti. Ben de gurursuzca ona yalvarmaya devam ettim.. çok aptalmisim
Ooo erkekleri anlamak kolay aslında dümdüzler de biz kadınlar çok eşeliyoruz unutamıcan hiçbişey yok aslında zamana bırak halolur

Merhaba.. Yardiminiza ihtiyacım var. 20 yaşında bir genc kizim, eski sevgilim 21 yaşında. Beni 4 ay önce terk eden 1 bucuk yil birlikte oldugum eski sevgilimin amacini anlamıyorum... Bana göndermeler yapıyor.
Oncelikle terk etmesinin sebebi sıkılması ve soğumasıydı bende. Biz birlikte olmadan çok koşmuştu pesimden, sonra ben ona baglandigimi belli ettikçe ilgimden bunaldı. Sonra bir gece kavgamızı bahane edip 'seni hayatımda istemiyorum, ailem bile istemiyor, vazgeçtim senden sende alisirsin, soğudum senden bıktım artık senin hiç birşeyin olmam. Ben senle nefes alamiyorum...' gibi sözler sarfedip beni her yerden cevap vermeme fırsat bile vermeden engellemişti.
O an aptalligima geldi ve yalvardım ona gitmemesi için. Ama sonraki günlerde aklimi basıma almistim ve ona asla mesaj dahi atmadım. Tabi o gununu gun etmeye başladı. Instagramdan yeni kızlar ekledi, sevmediğim kim varsa tekrar buluşup arkadaşlık kurdu, yedi, icti, gezdi anliyacaginiz. Yetmedi annemi ablamı her yerden engelledi (onlarla konuşuyordu cunku bazen, iliskimiz ciddiydi 2 seneye evlilik düşünüyorduk). Ah evet, bu da var. Ben erken sözlenmek için hevesliydim.. belkide onu bu korkutup kaçmış olabilir.
Bende kabullendim. Acidan gebersemde ona belli etmedim ve sustum. Hic birşey paylaşmadım, hatta bende onu her yerden engellemiştim. Ama unutamadim.. Ilk iliskimdi, çok düşünceli, ilgili ve romantikti. Gercekten sevdiğine emindim. Ama gitti.
Isler 2 hafta önce değişti; birden instagramdan engelimi kaldırdı ve biosunda laf soktu bana 'yazık bir daha bu kadar sevilmeyeceksin' diyerek. Fakat asil olay bugun oldu. Bugun benim dogum günüm.. Ve birlikte en sevdiğimiz sarkici olan cem adriandan bir paylaşım yapmış instagramdan yine tam saat gece 12 de : mutlu yollar sevgilim- cem Adrian.
(Sarkiyi bilmeyenler icin paylastigi kısmın sözlerini yazıyorum: Mutlu yollar sevgilim. Sensiz kutlar, bu gece tüm aşıklar. Çok yalnızlar, kalplerinde umutlar. Bekliyolar, bizim için bir sarki çal'.
Sizce amaci ne? Bunun geri dönmek olmadigini biliyorum çünkü dönmektedirler isteyen mesaj atar yada arar. O sadece gönderme yapıyor. Sevdiginide sanmiyorum, o kadar aniyi kolayca silebilen biri sevmiyordur.
Tek sorun su, ben tam alisip hayatıma yavaş yavaş ceki düzen verirken kafamı karistiriyor. Sizce engelini kaldırıp mesaj atmalı miyim? Cunku onun aticagini sanmıyorum.
Saçmalamayı kes ve hayatına bak. Yüzyüze bakılmayacak laflar edilmiş. Bu saatten sonra olmaz. Adı ğzerinde eski sevgili atöpe

Sakın yazmayın. Zaten siz yazın dire yapıyor o göndermeleri. Yarın bir şey olursa ama bana sen yazdın, sen geldin demek için. İsteyen insan kendisi arar sorar. Bana kalırsanız bu kişiyle bir gelecek düşünmeyin, stalk yapmayı da bırakın

Ben dahil birkaç kişi yazmış aslında sebebini. Yeni birini bulamadı tek sebebi bu.
Sizi yokluyor bakalım eski yerinde mi hala diye. Siz karşılık verince egosu tatmin olacak. Hala aklınızın onda olduğunu biliyor
fakat bugun duygusal olmam çok normal degil mi? gecen sene dogum günümde hayatımda o vardi ve beni dünyanın en şanslı kizi olduguma inandiriyordu... Simdiyse yalnızım.

Sakın yazmayın. Zaten siz yazın dire yapıyor o göndermeleri. Yarın bir şey olursa ama bana sen yazdın, sen geldin demek için. İsteyen insan kendisi arar sorar. Bana kalırsanız bu kişiyle bir gelecek düşünmeyin, stalk yapmayı da bırakın
haklisiniz.. aslında burda konu bile açmazdım cunku değmediğini biliyorum ama bugun biraz hasassim. gecen sene dogum günümde beni o kadar mutlu etmişti ki.. bu sene biraz hüzünlendim o gunleri düşününce

fakat bugun duygusal olmam çok normal degil mi? gecen sene dogum günümde hayatımda o vardi ve beni dünyanın en şanslı kizi olduguma inandiriyordu... Simdiyse yalnızım.
Çok gençsiniz bazı şeyleri görememeniz normal. Adam saygısız, sizi sevmiyor ve en önemlisi aileniz onu istemiyor. Sizce bu saatten sonra hayır gelir mi bu ilişkiden?
Belliki o unutmuş sizden nasıl ayrıldığını. Siz nasıl unuttunuz peki yaptıklarını? Gerçekten içiniz alacak mı size bunları yapan adama dönmeyi? Değersizmisiniz bu kadar

Sarki paylasmasi sizi hala hatirladığını düşündüğünü gösteriyor. Öylesine bile paylaşmış olabilir. Geri dönmem ama hatırlıyorum gibi. Of kim kimi sevemeyecekmis ya ergen tripleri. Valla düzgün biri karşınıza çıksa öyle güzel sever ki sasirirsiniz. Çok dengesizmis zaten bittiği iyi olmuş. Onu stalklamayin sizin de hala umrunuzda demek. Bakmayin ne paylasmis diye. Zamanla onu düşünmeyi birakicaksiniz. O başkalarıyla arkadaş olmasi da can acitmaya çalışıyo ve bosluktan

ona donmemi ailem de istemiyor. Cunku ondan sonra neler çektiğimi çok iyi biliyorlar.. özellikle annemin ameliyatına yakin bir zamanda beni terk etmişti. 2 kati üzüldüm
Değer mi böyle bi adama bırakın gitsin. Kendi hayatıniza bakın. Siz ne kadar kendinden emin, güçlü olursaniz. Ileride o kadar pişman olur. Sonra da siz onu istemezsiniz

Çok gençsiniz bazı şeyleri görememeniz normal. Adam saygısız, sizi sevmiyor ve en önemlisi aileniz onu istemiyor. Sizce bu saatten sonra hayır gelir mi bu ilişkiden?
Belliki o unutmuş sizden nasıl ayrıldığını. Siz nasıl unuttunuz peki yaptıklarını? Gerçekten içiniz alacak mı size bunları yapan adama dönmeyi? Değersizmisiniz bu kadar
haklisiniz.. ben onun icin herkesi karşıma alabilirdim. ama değmezmiş.

Sarki paylasmasi sizi hala hatirladığını düşündüğünü gösteriyor. Öylesine bile paylaşmış olabilir. Geri dönmem ama hatırlıyorum gibi. Of kim kimi sevemeyecekmis ya ergen tripleri. Valla düzgün biri karşınıza çıksa öyle güzel sever ki sasirirsiniz. Çok dengesizmis zaten bittiği iyi olmuş. Onu stalklamayin sizin de hala umrunuzda demek. Bakmayin ne paylasmis diye. Zamanla onu düşünmeyi birakicaksiniz. O başkalarıyla arkadaş olmasi da can acitmaya çalışıyo ve bosluktan
evet ne yazikki hala umrumda :KK43: zaten umrumda olmasa o paylastigi sarkiyi bile goremezdim..

X