Eski Sevgili Sorunları ve Tavsiyenizi Almak İstiyorum

Yalnız o kızın hareketleri de normal değil. Şimdiye kadar hiçbir sevgilimin eski sevgilisiyle yüz yüze gelmedim. Çünkü ne münasebet?
Bir de arayıp seninle birlikte olmuş, ondan soğudu demek nedir? Nasıl içine sindirip de şu konuşmayı yapabilmiş?
Şu cümleyi kuracağıma bir ömür bekar kalırım daha iyi. Çok kötü çok!
Zaten eski sevgiliniz de ne var ne yok anlatmakta hiç beis görmemiş. Bu da ayrı tiksinç bir durum.
Bence ayrılmanız sizin hayrınıza olmuş. Böyle biriyle yapamazdınız zaten.
Eski sevgilime telefonda çok kızdım. O kızda ısrarla numaramı istemiş bunun üzerine. Onun da bir annenin çocuğu olduğunu ve silah altında hassas olduğunu söyledi bana.
Benle birlikte olma durumuna kız "kelimeleri seçerek konuşuyorum" dedi. O kadar ağır geldi ki bana. Senle eğlendi benle evleniyor demeye getirdi resmen.
Umarım en kısa zamanda toparlanabilirim

Eski sevgilime telefonda çok kızdım. O kızda ısrarla numaramı istemiş bunun üzerine. Onun da bir annenin çocuğu olduğunu ve silah altında hassas olduğunu söyledi bana.
Benle birlikte olma durumuna kız "kelimeleri seçerek konuşuyorum" dedi. O kadar ağır geldi ki bana. Senle eğlendi benle evleniyor demeye getirdi resmen.
O kadar boş konuşmuş ki yarın bir gün bu zorbalığa kendisi de maruz kalıp seni anlayacaktır. Bu tip adamlar değişmez ona da çektirir. Ben ne yaptım der günün birinde o kız.. kendi kendini yakmış oldu yani.. hiç üzülme bile verilmiş sadakan varmış daha da ilerleyip evlensen bu sefer boşanmaydı çocuktu uğraşacaktın Allah karşına o kızı çıkarmış ki senden almış belayı ❤️🙏🏻

O kadar boş konuşmuş ki yarın bir gün bu zorbalığa kendisi de maruz kalıp seni anlayacaktır. Bu tip adamlar değişmez ona da çektirir. Ben ne yaptım der günün birinde o kız.. kendi kendini yakmış oldu yani.. hiç üzülme bile verilmiş sadakan varmış daha da ilerleyip evlensen bu sefer boşanmaydı çocuktu uğraşacaktın Allah karşına o kızı çıkarmış ki senden almış belayı ❤️🙏🏻
Çok dengesiz bir adam. Olgun konuşmaya çalışsa da yaptıkları ve karakteri onu gösterdi.
Haklısınız. İyi ki çok geç olmadan bitti ve kurtuldum. Bir buçuk senedir belirsizlik içinde beklentideydim. İçim içimi yiyordu. Şimdi bunu aşabilmek ve ayağa kalkmak istiyorum.

Kalkmak için çabalayacağım. Bunları aşmak ve onu tamamen unutmak için elimden geleni yapacağım.
Bir daha ulaşmak isterse ona sevgilim olmasa bile sevgilim var demeliyim değil mi. Çünkü şimdiye kadar hep onu bekledigimi başkasına bakmadığımı bildi.
Haklısınız bir aydır ilişkileri başladı ve aralık ayında beni birkaç kez aradı. Kızın bu durumu sonradan sorun edeceğini düşünüyorum.
Sevgilim var diye yalan demene gerek yok. Dum düz istemiyorum de ki sana ulaşmasına izin verme. Seni tatmin olmak icin ariyor. Bunu kendine yapma. Kesinlikle de o kadın bu durumları sonradan sorun edecek kalıbımi basarım.

Sevgilim var diye yalan demene gerek yok. Dum düz istemiyorum de ki sana ulaşmasına izin verme. Seni tatmin olmak icin ariyor. Bunu kendine yapma. Kesinlikle de o kadın bu durumları sonradan sorun edecek kalıbımi basarım.
Doğru tatmin olmak için ve arzuladığı için arıyor. Ten uyumumuz olduğunu biliyor. Bana yedekmisim gibi davrandı. Çok ahımı aldı. Ulaşmasına izin vermeyeceğim.
O kadın sadece bir aydır tanımasına rağmen aramayacagina kefil oldu. İkisini de Allah'a havale ettim

Doğru tatmin olmak için ve arzuladığı için arıyor. Ten uyumumuz olduğunu biliyor. Bana yedekmisim gibi davrandı. Çok ahımı aldı. Ulaşmasına izin vermeyeceğim.
O kadın sadece bir aydır tanımasına rağmen aramayacagina kefil oldu. İkisini de Allah'a havale ettim
Aynen böyle harikasın. Değerlisin ve karsilikli sevgi ile arzu ile istediğin için sevisirsin. Bağlılık duyduğun ve karşı tarafın kullanma amaçlı olduğunu bildiğin bir sevisme her seferinde ruhunda ciddi yara açar.

Ve birşey daha söylemek istiyorum. İlk ayrılık lafını dile getirdiğinde ertesi gün onun olduğu şehire gittim. Sevdiğimi biliyordu.
En son Mayıs ayında geldiğinde kavga etmiştik. Ertesi günü onu uğurlamak için kalbimin sesini dinleyip havaalanına gittim. Hatta salak gibi bilet aldım ve onu uçağı bekleme sırasında gördüm. O ise kızgındı bana.
Yani demek istediğim bu ilişki için elimden geleni yapmaya çalıştım. Hepsini ayrıntısına kadar biliyor ve unutmadı.
Umarım en yakın zamanda onu unutur ve açtığı yaraları iyileştiririm.

Oncelikle kurtulduguna sukret. Sonra kiza mesaj at, "bu adam benden gidemiyor, ne kadar ayrildiysak her defasinda kendi gelip hayatima girmek istedi. adım gibi eminim evlense bile bir sekilde bana ulasmaya devam edecek. senin de aklin hep bunda takili kalacak" ayni boyle yaz.

Kadina bu mesaji at. Sonra adami her yerden engelle. Ama engelleyen taraf sen ol mutlaka.
Oncelikle kurtulduguna sukret. Sonra kiza mesaj at, "bu adam benden gidemiyor, ne kadar ayrildiysak her defasinda kendi gelip hayatima girmek istedi. adım gibi eminim evlense bile bir sekilde bana ulasmaya devam edecek. senin de aklin hep bunda takili kalacak" ayni boyle yaz.

Biraz ağla üzül depresyonun yasa yasını tut ve kalk yoluna bak.

O kişiyle evlenir ama seni aramaya sana gelmeye devam eder. Ona anlattıklarını o kiz da kaldiramayacak. Aferin aslan kocam nasil da b.cer..mş demeyecek.
O kiz simdi kendini kazanmış gibi görüyor ve bunun hazzını yaşıyor. Evlenince işler böyle olmayacak ve kiz başının etini yemeye başlayacak. Sürekli sizi öne sürecek ve o da sürekli size gelmek isteyecek.

Şimdi güzel senaryo yazdım ama olma ihtimali yüksek. Ayrıldınız bitti ve size bir daha ulaşmasına izin vermeyin.
Fazla mı film izliyorsun 🤣 evleneceği kızı aldatmamış ki evleneceği kızdan önce olmuş bu hanım, ve hanfendi mesaj atmış yani şu an diğer kadının gözünde evlilik yolundaki adamı baştan çıkarmaya çalışan biri gibi gözüküyor yani sorun etmez evleneceği kadın çünkü geçmiş bitmiş . Konu sahibi sende başka erkek mi yok allana takılı kalmışsın bu salakta

Fazla mı film izliyorsun 🤣 evleneceği kızı aldatmamış ki evleneceği kızdan önce olmuş bu hanım, ve hanfendi mesaj atmış yani şu an diğer kadının gözünde evlilik yolundaki adamı baştan çıkarmaya çalışan biri gibi gözüküyor yani sorun etmez evleneceği kadın çünkü geçmiş bitmiş . Konu sahibi sende başka erkek mi yok allana takılı kalmışsın bu salakta
Geçmişi sorun etmez diyorsanız öyledir tabi tabi. En ufak tartışmada önüne koyar. Normal bir insan eski sevgiliyi arayıp o benim bak bir ayda nasıl herseyini bana açtı der mi ya konuyu tam okumadınız ya da bilmiyorum artık 😀😃

Eski sevgilim bana ulaşmaya çalışırsa aynen böyle yapacağım.
Dün ikisine de her yerden engelleyen ben oldum.
Kurtulduğuma şükrediyorum ama emeklerine ve zamanıma üzülüyorum
Senin kısa bir zamanını çaldılar, gör bak birbirlerinin kaç yılını çalacaklar. Aklı başında ve kendine saygısı olan hiçbir kadın bir aydır görüştüğü erkek için ısrar edip exinin numarasını isteyip, kızı arayıp "bak canım o cocuk hassas, silah altında, hicbir erkek oynastigi kizi sevmez" vs demez. Ruh hastası kadın muhtemelen amaaan koca olsun da ottan çöpten olsun diye düşünen tiplerden. Erkek düşkünü böyle tipler her ilişkilerinde sömürülür ve mutsuz olur. Adam zaten adam değil, bir kadını mutlu edebilmesi veya mutlu olabilmesi mümkün değil. Bırak birbirlerinin sinilerini yıpratıp dursunalr. Adam garanti seni arayacak ve evlenirlerse garanti boşanacaklar.

Senin kısa bir zamanını çaldılar, gör bak birbirlerinin kaç yılını çalacaklar. Aklı başında ve kendine saygısı olan hiçbir kadın bir aydır görüştüğü erkek için ısrar edip exinin numarasını isteyip, kızı arayıp "bak canım o cocuk hassas, silah altında, hicbir erkek oynastigi kizi sevmez" vs demez. Ruh hastası kadın muhtemelen amaaan koca olsun da ottan çöpten olsun diye düşünen tiplerden. Erkek düşkünü böyle tipler her ilişkilerinde sömürülür ve mutsuz olur. Adam zaten adam değil, bir kadını mutlu edebilmesi veya mutlu olabilmesi mümkün değil. Bırak birbirlerinin sinilerini yıpratıp dursunalr. Adam garanti seni arayacak ve evlenirlerse garanti boşanacaklar.
Her cümlenizde haklısınız.
Tüm suçlu her konuda benmişim gibi gösterdiler. Sanki bir buçuk senedir o tanıyor ben bir aydır taniyormusum gibi durum oluşturdu.
Ve eski sevgilim sinirli, aşırı kıskanç, dengesiz biri. O kız onun kahrını çekebilecek mi bilmiyorum

Namus diye bir şey yoktur. Muhafazakar kesimin çıkardığı bir terimdir. Yazık iğrenç bir adam aslında seviniyorum iğrenç bir kadın bulmuş

Her cümlenizde haklısınız.
Tüm suçlu her konuda benmişim gibi gösterdiler. Sanki bir buçuk senedir o tanıyor ben bir aydır taniyormusum gibi durum oluşturdu.
Ve eski sevgilim sinirli, aşırı kıskanç, dengesiz biri. O kız onun kahrını çekebilecek mi bilmiyorum
Ikisi de birbirinden beter, hasta ruhlu tiplermis. Kimse bir aylık adama kırk yıllık kocası gibi sahip çıkmaz böyle. Erkek meraklısı kadınlar her şeyine katlanır adamın. Öz değeri düşük olduğu için dısarda mutluluk pozu keser, evde adamdan çekmediği kalmaz. Bırak çeksinler birbirlerinden, kısacık hayatları gürültü patırtıyla geçsin. Insan ilişkilerinden öğrendiğim tek şey, böyle hasta tipler ne birini mutlu edebilir ne de mutlu olabilir. Uzun sürmez yani.

Hiç üzmeyin kendinizi. Çok değil evlendikten bir kaç sene sonra onunla çok daha güzel eğlenecek. Çünkü leş zihniyete iki insan birbirine uyuyar gibi görünse de asla katlanamazlar birbirine.

Hiç üzmeyin kendinizi. Çok değil evlendikten bir kaç sene sonra onunla çok daha güzel eğlenecek. Çünkü leş zihniyete iki insan birbirine uyuyar gibi görünse de asla katlanamazlar birbirine.
Kesinlikle ikisinin de zihniyeti leş. İkisi de benden uzak olsun.
Eski sevgilim anne babası boşandığı için evlilikten korkuyordu ve gözünde büyütüyordu. Bakalım nasıl olacak

Arkadaşlarım uyarmislardi beni. Seni kısıtlayan biriyle olmaz demişlerdi. Bense göremedim daha çok bağlandım ona.
Kızın beni araması benle konuşmasıyla dilim tutuldu. Hani durumu anlatsam da öyle bir hale düştüm ki. 3.kisiler bizi ayıramaz dedi ve ailem de onu biliyor ciddi görüşüyorum dedi.
Umarım gecmisimle yargilamayan insanlara denk gelirim. Bu bana çok acı bir tecrübe oldu
Kiz adamin gecmiste yedigi haltlari gormezden gelip de kendini ona hediye paketi gibi sunmayi goze aldiysa bu onun problemi. O an akliniza gelmemis ama adam o kızla sevdigi icin degil bekareti icin evleniyor ama sonrasinda sıkılacak yine size ya da baska kadinlara saracak çünkü adamin amaci bekaret. Eee evlenince o kadinda da bekaret kalmayacak.
Hani toplumda var olan, evdeki karim.cocuklarimin anasi evin hizmetcisi oylece dursun bana ait kalsin ama ben disarida erkekligimi yasayayim diyen karaktersiz tiplerden biri işte.
Sizi gecmisinizle yargılayacak olani da zaten gonderin gitsin hayatinizdan.
Ben bu tur konulara şöyle bakiyorum
Benden bekaret isteyen kendisi ne kadar masum temiz? Inanin karsima cikan çoğu erkek de kadinda bekaret aramayan ve rahatlikla iliski yasamak isteyenlerdi. Yani evlenmeden de iliski yasayip sonrasinda evlilik de düşünen.
Iki turlu düşünen de cok. Uzmeyin kendinizi siz kendinize ne kadar deger verirseniz baskalari da o kadar verir. Yasadiginizi da hata olarak değil tecrube olarak düşünün. O an oyle gelismis, istemissiniz olmus.
Emin olun o kisi sizin icin ilk de olsaydi evlenmek istemezdi bu sefer de benimle evlenmeden birlikte oldun derdi. Bu tipler böyle de karaktersiz

Kiz adamin gecmiste yedigi haltlari gormezden gelip de kendini ona hediye paketi gibi sunmayi goze aldiysa bu onun problemi. O an akliniza gelmemis ama adam o kızla sevdigi icin degil bekareti icin evleniyor ama sonrasinda sıkılacak yine size ya da baska kadinlara saracak çünkü adamin amaci bekaret. Eee evlenince o kadinda da bekaret kalmayacak.
Hani toplumda var olan, evdeki karim.cocuklarimin anasi evin hizmetcisi oylece dursun bana ait kalsin ama ben disarida erkekligimi yasayayim diyen karaktersiz tiplerden biri işte.
Sizi gecmisinizle yargılayacak olani da zaten gonderin gitsin hayatinizdan.
Ben bu tur konulara şöyle bakiyorum
Benden bekaret isteyen kendisi ne kadar masum temiz? Inanin karsima cikan çoğu erkek de kadinda bekaret aramayan ve rahatlikla iliski yasamak isteyenlerdi. Yani evlenmeden de iliski yasayip sonrasinda evlilik de düşünen.
Iki turlu düşünen de cok. Uzmeyin kendinizi siz kendinize ne kadar deger verirseniz baskalari da o kadar verir. Yasadiginizi da hata olarak değil tecrube olarak düşünün. O an oyle gelismis, istemissiniz olmus.
Emin olun o kisi sizin icin ilk de olsaydi evlenmek istemezdi bu sefer de benimle evlenmeden birlikte oldun derdi. Bu tipler böyle de karaktersiz
Her kelimenizde haklısınız. Evlenmeden onla ilk kez birlikte olsaydım öyle diyecekti. Hatta "vermeseydin bana" diyecekti.
Ondan önceki sevgilimle yaşadıklarına çok sinirlenmişti. Tutunacak dalım kalmamıştı demişti. Onun istediği bekaretti ve ben göremedim. Beni 20 yaşında liseyi bitirip evlenen kız kardeşiyle karşılaştirmisti.
Eski sevgilim masum ve temiz değil. Toplumdaki o dediğiniz erkeklerden. Karaktersiz biri ..

X