Eski sevgililerime gönderdiğim fotoğraflar ortaya çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anonim357

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
12
4
30
Eski sevgililerime açık fotoğraflar göndermiştim 2011-2014 yılları arasında. Aradan 6-10 yıl kadar süre geçti bunların ortaya çıkmasından korkuyorum. Bunca yıl hala saklanıyor olabilir mi? Bir daha hic konusmadık, korkudan sosyal medya bile kullanmıyorum bana ulaşamasınlar diye. İnternete koymuş olabilirler mi? İleride biri hayatıma girer de öğrenir diye korkuyorum kendimi hep zayıf hissediyorum hep zayıf bir noktam var gibi hissediyorum. Boşa mı kuruntu yapıyorum yardım eder misiniz içim rahatlasın istiyorum 
Bunlar yaşanırken 14-18 yaşlarındaydım şimdiki aklım yoktu

Çok uzun zaman olmuş. O insanların da hayatlarında başkaları vardır muhtemelen. Birşey olacağını zannetmiyorum ennn kötü olasılığı söylüyorum; biri öyle bir çirkinlik yaparsa sen de olanlardan, onun hayatındaki insana bahsedeceğini söylersin

Fotograflari ne uzerinden gonderdin watsappsa silmisse bile bilgisayara baglanirsa walpaper dosyasindan tekrar gorunebilir.
Tabi telefon degistirdiyse bulanmaz, telefonuna formatladiysada bulamaz velhasil kelam tehlikeli isler bunlar
Fakat senin mesele zaman asimina ugramis artik bisey cikacagini zannetmem

Fotograflari ne uzerinden gonderdin watsappsa silmisse bile bilgisayara baglanirsa walpaper dosyasindan tekrar gorunebilir.
Tabi telefon degistirdiyse bulanmaz, telefonuna formatladiysada bulamaz velhasil kelam tehlikeli isler bunlar
Fakat senin mesele zaman asimina ugramis artik bisey cikacagini zannetmem
Whatsapp üzerinden gönderdim, inşallah çıkmaz dediginiz gibi sağ olun

Mahkeme falan uğraşmak istemezler bence ve yapacakları da yoktur kimlere yolladiysaniz onları engelleyin sosyal medya kullansanız bile.

O zaman şimdiki aklınız yokmuş. Ama bundan sonra asla öyle fotograflar kimseye göndermeyin. Telefonunuzda bilgisayarınızda tutmayın. Hacklenir, çalınır, herşey olabilir. İnternete de konabilir. Ancak bu kadar yıl sonra bir şeyin olacağını düşünmüyorum. Olsaydı şimdiye olurdu. içiniz rahat olsun, ama bir daha yapmayın.

Reşit olmadığın için suç sayılır. Ayrıca üstüne o kadar yıl geçmiş adam manyak değilse bilgisayarinda tutmuyordur. Boşuna evham yapma. Aç sosyal medya hesapları denemiş olursun

Ohoo kuruntu yapmışsın, kimse ne uğraşır ne saklar ne bulur.merak etme. Öyle olsa yer yerinden oynardı

Sevgililerine yat kalk dua et bari bunca zaman resimlerine seni tehdit falan etmemişler biyerlere paylasmamislar..umarım.bundan sonrada olmaz ama aradan kaç sene geçmiş onca sene tellerinde senin fotoları saklayacak.halleri yok mutlaka hayatlarına birileri girmiştir onlar görmesin diye bile silmiş yoketmis olabilirler..

Evham yapma. Kötü niyetle kullanacak olsa çoktan olurdu. Kaldı ki cezai yaptırımı çok ağır. Cesaret edemez kimse.

Inşallah başkalarıyla paylaşmamistirlar benim su hayatta artik kimseye güvenim kalmadi bu konularda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X