Eski sevgililerime gönderdiğim fotoğraflar ortaya çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bosyere hic uzme kendini yasin küçük olunca takiyorsun bunları annem babam ne der sevgilim eşim ne der diye. Keske olmasaymis fotolarin ama sakin kendini korkutma , korkutmaya calisanlarada korktugunu belli etme ustune gelirler. Herzaman partnerine karsi açık ol yalan söyleme güven sağla. Karsindaki anlayisliysa o kac yılın hesabini yapmaz diye düşünüyorum

Eski sevgililerime açık fotoğraflar göndermiştim 2011-2014 yılları arasında. Aradan 6-10 yıl kadar süre geçti bunların ortaya çıkmasından korkuyorum. Bunca yıl hala saklanıyor olabilir mi? Bir daha hic konusmadık, korkudan sosyal medya bile kullanmıyorum bana ulaşamasınlar diye. İnternete koymuş olabilirler mi? İleride biri hayatıma girer de öğrenir diye korkuyorum kendimi hep zayıf hissediyorum hep zayıf bir noktam var gibi hissediyorum. Boşa mı kuruntu yapıyorum yardım eder misiniz içim rahatlasın istiyorum 
Bunlar yaşanırken 14-18 yaşlarındaydım şimdiki aklım yoktu
Evlendiginde esinin resmini adini internete koymazsan gorupte ulasamaz

Yani twitter da dolu ifşa paylaşan profiller var maalesef ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. Ve çok üzülmüştüm muhtemelen bir çok kişi yani o paylasilan kizlarin o fotoğraf videolardan haberleri yoktur bile. Attığınız fotoğraflarda yüzünüz görünüyor muydu?

böyle fotoğraflar yollayacaksanız kesinlikle yüzünüz gözükmesin. eğer spesifik bir belirtiniz yani doğum lekesi ya da dövme gibi sizi siz yapan şeyler varsa onu bilemem. yani yapmayın demiyorum yapın ama önlem alın. başkasının eline geçse bile tanıyamadıktan sonra bir önemi yok.

Kuruntu yapmışsınız 6 senede kaç kişinin resimlerini almıştır o tarzda ilişki yaşıyorsa çocuk. Birde hala sizin resimlerinize falan saklayip bakacak takintida bir çocuk olsa mutlaka ulaşır ne yapıp edip. Çoktan telefonda değişmiştir resimlerde silinmiştir.
Ama bir daha gönderecek olursanız şayet fikriniz değişirse ve bu korkuda yaşamak istemiyorsaniz asla yüzünüzü ya da dövme v.s gibi yerlerinizi belli edecek resimler cekinmeyin.

İyide o yaşlarınızdaki halinizden eser kalmamıştır.
Baya bi değişiyor insan fiziksel anlamda.
Yalan dersiniz ben değilim dersiniz olur biter.

Bosyere hic uzme kendini yasin küçük olunca takiyorsun bunları annem babam ne der sevgilim eşim ne der diye. Keske olmasaymis fotolarin ama sakin kendini korkutma , korkutmaya calisanlarada korktugunu belli etme ustune gelirler. Herzaman partnerine karsi açık ol yalan söyleme güven sağla. Karsindaki anlayisliysa o kac yılın hesabini yapmaz diye düşünüyorum
Teşekkür ederim, çok iyi geliyor bunları duymak haklısınız

O kisilerle bir baginiz, iletisiminiz, alacak vereceginiz yoksa fotograflar ortaya cikmaz. Ciksa da dik durun, cahillik doneminde oldugunuzu unutmayin, cevrenize de boyle aciklarsiniz. Hatta boyle bir seyi yapanin karakteri hakkinda yorum da yaparsiniz.

O kisilerle bir baginiz, iletisiminiz, alacak vereceginiz yoksa fotograflar ortaya cikmaz. Ciksa da dik durun, cahillik doneminde oldugunuzu unutmayin, cevrenize de boyle aciklarsiniz. Hatta boyle bir seyi yapanin karakteri hakkinda yorum da yaparsiniz.
Ciksa nolcak? Herkes hata yapar. Eger evlenecegin adam ben olsaydim ( tabi bu arada erkek olsaydim:)) seni seviyorsam ve guveniyorsam buna takilmazdim. Adam öldurmedin, hirsizlik yapmadin neyin panigi bu boyle? Senin yerinde olsam gecmise sunger cekerim ancak bir daha kimseye foto falan gondermem.

Sizi yanlislikla alintilamisim afedersiniz :)

bu kadar zaman birşey olmadıysa daha da olmaz büyük ihtimalle siz yinede sosyal medyadan uzak durun.bakarsın arada aklına gelir aratır seninde profilini bulursa yazar vs.insanın cahillik yaptığı olur bu kadar kendinize eziyet etmeyin.bu tarz fotoların geri dönüşü yok ama 6 yılda adam size taksa illaki bulurdu.

inşallah ortaya çıkmaz.

ben konu sahibine şunu sormak istiyorum:

sizi bunu yapmaya iten duygu veya düşünce neydi? yanlış olduğu bu kadar aşikar bir durumu nasıl kabul ettiniz. ben 10 yıllık kocamın bile mahrem fotolarımı çekmesinden korkarım. ne olur ne olmaz derim.

sormaktaki amacım sizi yargılamak değil kesinlikle.

ileride çocuklarımın başına gelmemesi için olayın anatomosini anlamaya çalışıyorum sadece...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X