Eski sevgilim arkamdan “oynak” demiş!!

Onun size yaptığının daha beterini ablasına yaparak ne elde edeceksiniz? Anne olunca bir şey fark etmiyor. İster dansöz kıyafeti giyer oynar ister çarşaf giyer dini sohbet yapar size ne? Gerçekten en az o adam kadar iğrenç bir şey yapmaya kalkışıyorsunuz.

Evet. O yüzden sinirlendim bilmiyorum ama çok ağır bir söz
Evet ağır bir söz ama bu sizinle onun arsasında abla herhangi bir kötülüğü hak etmiyor, beddua eder birde onun ahı tutmasın çok inanırım ah tutmasına! Dediğim gibi arayın onunla halledin aranızdaki mevzuyu..!

İster bakire ister değil isterseniz hayat kadını olun kimse size oynak diyemez bu 1.
2.olarak ablasının kendi özgür hür iradesi var. Gerçekten yaptığınızın onurlu bir davranış olduğunuzu düşünüyor musunuz ? Bence erkek arkadasinizin size oynak demesinden cok çok daha aşağılık bir davranış.
3.olarak kadınlar bile eski erkek arkadaşının arkasından söver. Doğru bir davranış değil ama bu kadar büyütecek bir şey yok. Eski sevgililerimizin arkamızdan dedikleri saysak ohoo...
Tabi ki her sözünüz doğru ama bunu başka bir erkeğe demesi sorun. Yani diyor ki o oynak sende takıl

Anne olması dans etmesine engel değil tabi ama tiktok gibi bir yerde oynaması engel evet
Anneyse ona göre davranacak rezil gibi dikkat çekmek için o tip yerlerde kendini sergilemeyecek
Aaaa yapıyorsa da kardeşine ayarı çekicek
elalemin kızına oynak dedirttirmeyecek
Bu tipleri iyi bilirim
Kendi her haltı yer namus namus diye yırtınır ama biraz kazırsan altını neler çıkar

ama tamam da bu o kadinin kendi hayati. size gore veya konu sahibine gore yanlis olmasi, kardesinin gidip de ablasina “sen hayirdir ne yapiyosun” demesini gerektirmez ki. valla ben abla olacagim, kardesim gelip bana dans ettim diye namustan dem vuracak agzini burnunu birbirine katarim herhalde.

ki konuda hicbir yerde abla yok ki. konu sahibine abla oynak dese belki bir nebze anlarim da kadinin haberi bile yok muhtemelen kendi halinde dans ediyor.

Tabi ki her sözünüz doğru ama bunu başka bir erkeğe demesi sorun. Yani diyor ki o oynak sende takıl
Sinir bozucu ama o kadar yani. İnanın arkamdan denenleri saysam buradan marsa yol olur. Ben he he der geçerim kolaysa gelsin yüzüme söylesin ille bir tepki verecekseniz kolaysa gel yüzüme söylr de

Son düzenleme:
Merhaba bir ilişkim olmuştu kültür farkları vardı o doğulu ben laz ama bunu sorun etmedim onu sevmiştim halada vardı bir şeyler ve benim bakire olmadığımıda biliyordu sorun etmedi konusunuda açmadı her neyse ayrılalı oldu baya benim hakkımda ortak bir erkek arkadaşımıza bu lafı etmiş sebebi ise normal bir erkek arkadaşımın arabasına bindiğim için onun demesi değil başkasıda dese çok ağrıma gider! Çok öfkeliyim bunu dediğinde iş kıyafetleri varmış ve ben onun eski müşterisiyim öyle tanıştık arayıp şikayet edesim var yada ablası 30 yaşında anne olan biri ama evlenip Ayrılmış bekar yani tiktokta dansöz elbisesiyle dans ediyor ben anne değilim bir şey değilim istediğimi yaparım benim namusuma laf ediyor ablasının videosu elimde bir gün gördüğümde arkadaşım kaydet sana lazım olur demişti ama ben dalga geçmek için kaydettim illa kendine attırıp yüzüne vurdurtucak ama yapmak istemiyorum. Bu lafın altında kalmakta istemiyorum nefret ettim ondan ben ondan ayrılmışım ona ne benim namusumdan erkekler böyle rahat olmamalı!!!
Bosverin Allah aşkına boş boş konuşmuş engelleyin gitsin,ablasının suçu yok dahada uzatirsa kendine laf söyleyin o adam olamayan mahluga.

Merhaba bir ilişkim olmuştu kültür farkları vardı o doğulu ben laz ama bunu sorun etmedim onu sevmiştim halada vardı bir şeyler ve benim bakire olmadığımıda biliyordu sorun etmedi konusunuda açmadı her neyse ayrılalı oldu baya benim hakkımda ortak bir erkek arkadaşımıza bu lafı etmiş sebebi ise normal bir erkek arkadaşımın arabasına bindiğim için onun demesi değil başkasıda dese çok ağrıma gider! Çok öfkeliyim bunu dediğinde iş kıyafetleri varmış ve ben onun eski müşterisiyim öyle tanıştık arayıp şikayet edesim var yada ablası 30 yaşında anne olan biri ama evlenip Ayrılmış bekar yani tiktokta dansöz elbisesiyle dans ediyor ben anne değilim bir şey değilim istediğimi yaparım benim namusuma laf ediyor ablasının videosu elimde bir gün gördüğümde arkadaşım kaydet sana lazım olur demişti ama ben dalga geçmek için kaydettim illa kendine attırıp yüzüne vurdurtucak ama yapmak istemiyorum. Bu lafın altında kalmakta istemiyorum nefret ettim ondan ben ondan ayrılmışım ona ne benim namusumdan erkekler böyle rahat olmamalı!!!
Bende olsam al oynak bu işte derdim heekesn arkasından laf söylenmez biri haddini bildirmeli

ama tamam da bu o kadinin kendi hayati. size gore veya konu sahibine gore yanlis olmasi, kardesinin gidip de ablasina “sen hayirdir ne yapiyosun” demesini gerektirmez ki. valla ben abla olacagim, kardesim gelip bana dans ettim diye namustan dem vuracak agzini burnunu birbirine katarim herhalde.

ki konuda hicbir yerde abla yok ki. konu sahibine abla oynak dese belki bir nebze anlarim da kadinin haberi bile yok muhtemelen kendi halinde dans ediyor.
Kardeşine ne yapacağı umrumda olmazdı ben lafımı söyler çekilirdim!Benim aileme yakışmıyorsun demiş kıza al ailen işte derim .gerisi beni ilgilendirmez!Tiktokta dans etmeyi normal görmüyorum evet ergen işi buluyorum
Ordaki tiplerin ne olduğu belli
Tiktok ne ya ayrıca
Vasatlık

Ben yazdiklarinizdan şöyle bir yorum çıkardım, maalesef bazı erkekler bakire olup olmama kısmıyla çok ilgileniyorlar bence bu kişide bakire olmamanizdan dolayı size oynak demiş, halbuki bir insanın bakire olmamasi o kişiyi oynak filan yapmaz, kimseyide ilgilendirmez bakire olup olmamanız, ama bazı erkekler bu durumu direk başka şeylerle bagdastiriyor, başta sorun yapmayıp biraz hevesi geçince böyle yaftalarda bulunabiliyor, bu yüzden kimse kimseye böyle bir ithamda bulunamaz buraya kadar tamam ama sizi tek haksız gördüğüm kısım neden lazim olur diye ablasının videosunu kaydediyorsunuz, böyle bir insan olmayın kendinize birinin videosunu kullanacak kadar bu durumu yakistirmayin, eğer illa birşey yapacaksaniz eski erkek arkadaşınıza onun dediği kelime uzerinden kizginliginizi dökün derim

Hehe tabi. Hem doğru dürüst adamlar seçmiyorsunuz, hem sonra arkamdan konuşuyor diye başka bir kadını ona laf atmak için kullanmak istiyorsunuz. Videosunu kaydetmişmiş. Cok seviyeli ilişkiler masallah
Bu benim suçum değil her erkek gibi baştan kendini iyi gösterdi

Tabi ki hayır ama önce kendisine baksın. Onu ilgilendiren ablası ben değilim bir erkeğe bunu demesi çok ayıp resmen adımı çıkartıyor
Hayır onu ablası da ilgilendirmez. Ne yapacaksınız kadının üzerine mi salacaksınız eski sevgilinizi konuyla ilgisi olmadığı halde. Birbirinizden farkınız yok.

Kadının videosunu ne diye alay etmek için kaydettiniz ? Sorununuz eski sevgiliniz ile ablası sizi ilgilendirmiyor.
Görseniz sizde ederdiniz kırmızı yeşil sarı kurdele takmış birini temsil eden... öyle dans ediyordu

X