Eski sevgilim beni ve sevgilisini salak yerine koymaya çalışıyor

Adamı seviyorsunuz açık net. Benim eski sevgilimde silmiyor numaramı 1 senedir evlenecek bide. O da ben de kayıtlı ikimizin de umrunda değil

Ocak ayında ayında ayrıldık İşiyle ilgili bahane uydurdu yurt dışına gitme ihtimalim var dedi. Ben de ağzıma geleni söyledim. Başka biri olduğundan süphelendiğimi söyledim. Neyse işte ama numaramı silmedi ben de mart ayında dönmek gibi bir niyeti yoksa numaramı silmesini istedim. Hoşlanmıyorum çünkü bittiyse bana dair hiçbir şeyi tutma. Benim için bitti dedi numaranı silerim istiyorsan dedi silme desem işine gelecek hala sen istiyosan silerim demeue getiriyo. Bende o zaman sil tabiki dedim tamam dedi ama silmedi. 1 ay önce falan bunun takip ettiği bir organizasyon sayfasında mart ayında kızın birine evlenme teklifi ettiğini gördüm kendi instagramda paylaştı mı bilmiyorum ama whatsappta paylaşmadi ya da aylarca durumları benden gizledi. Hiç durumlarını görmedim yani. Bu it o kıza evlenme teklifi ettikten 10 gün sonra ben buna yazmışım numaramı sil diye ama kızın varlığından haberim yoktu. Yani hem sevgilisine evlenme teklifi edecek seviyeye gelmiş üstüne ben sil demişim yine de bunlara rağmen silmedi. Ben de yeni öğrendim 1 ay falan oldu derhal bastım engeli ama hala silmemiş gelecek ay numaramı değiştirmeyi planlıyorum. Bu nasıl bir şey aklım hala almıyor ben onun evine kadar temizledim evinde vileda yoktu elimle sildim o akşam kolumun ağrısından uyuyamadım.kac defa isiyle ilgili yazılması gereken şeyler oldu ben yazdım. Sabah teslim etmem gereken durumlar oldu gece uyumayıp yazıları yetiştirmeye çalıştım bunların hepsine şahit. Belki bana şu an kızacaksınız ama benim gerçekten yüreğime oturuyor. Şu an cok zoruma gidiyor ama aldatmış olması zoruma gitmiyor buna rağmen benden sevgilisi olduğunu gizlemeye çalışması ve numaramı silmemesi zoruma gidiyor. Benden gizlemeye çalışacağına direk silsene. Sevmemesini anlarım herşeyi anlarım ama bana yapılan bu haksızlığı ben içime tutamıyorum. Beni o kızla aldattığı gibi o kızı da salak yerine koyuyor. Böyle bir erkeğin amacı ne olabilir sizce ağzıma geleni saymalı mıyım yoksa bir şekilde sindirmeye mi çalışmalıyım?
Bu konudaki diger kiz, sanki gecenlerde sizi anlatmisti burda. Cok benzer bi konu vardi. Kiz nisanlanacakmis eski sevgilisi cocuga doneceksen don yoksa sil numarami demis o da istersen silerim demis falan kiz kriz geciriyodu. Ay o sizseniz cok komik olur😅

Mart ayında ciddi bir yola adım attık bana evlenme teklifi etti ama eski sevgilisinin numarasını hala silmemiş ve durumları falan eski sevgilisinden gizlemiş telefonunda gördüm. Bana evlenme teklifi ettikten bir hafta sonra kız döneceksen dön dönmeyeceksen sil numaramı demiş. Sevgilim de benim için bitti numaranı da silerim istiyosan (!) Demiş kız da "o zaman sil tabiki"demiş bu da tamam yazmış ama ona rağmen silmemiş. Kız benim varlığımdan haberi olmadan yazmış yani. Sevgilim sanki o kızı benimle aldattı ondan sonra kızı terk etti gibime geliyor. Kız sil dediği halde silmiyor ve durumları ondan gizliyor. Durumları gizleyeceğine direk silebilirdi ama bunu yapmamış. Sevgilime soracaktım ama kesin umursamadığından silmediğini veya unuttuğunu söyleyecek. Sizce sevgilimin derdi ne? Yarabandı olarak mı kullanıyorum?
Bu üyeyle aynı şeyleri yazmanız tesadüf mü? İsimlerinizin bile aynı olması.

Bu konudaki diger kiz, sanki gecenlerde sizi anlatmisti burda. Cok benzer bi konu vardi. Kiz nisanlanacakmis eski sevgilisi cocuga doneceksen don yoksa sil numarami demis o da istersen silerim demis falan kiz kriz geciriyodu. Ay o sizseniz cok komik olur😅
Aynı anda demişiz 😄😄😄

Ay ne kadar abarttınız ya silmedi de silmedi inadına silmiyor iste cunku kendi telefonu kime ne yani siz neden engel atmıyorsunuz. Hayır sizi rahatsız edip sürekli arıyor muydu? Şu numara silmeme olaylarina ne kadar anlam yüklüyorlar yahu oysa adam hayatına devam ediyor ayrıca yapmasaydınız işlerini zorla mı yaptırdı size bende bunu sevmiyorum onu yaptım bunu yaptım şunu yedirdim bunu icirdim iki tarafın da...
Aşk koşullara bagli birşey değil işte sürekli mızmız kızlar nasıl bebek gibi seviliyor. Saçını süpürge etmeye gerek yok.

Bence anlatmadığın bir şeyler var muhtemelen o ara numara sil silme mevzusundan öte görüştünüz siz

Yüreğinize oturacağına çok şükür yarabbim böyle bir namusuz erkekten evlenme teklifi alıp evliliğe adımımı atmıyorum demeniz lazım. Şükür namazı falan kılmanız. Sizi anlıyorum kırılmanızı şimdilik normal ama bir süre sonra geçecek ve iyi ki benim hayatımda yok diyeceksiniz. Bence hayatta bazı şeyleri fazla dramatize etmemeliyiz ben de yapıyorum kendime acıma seansları vs. Ama kendi kafamızda acımızı dramatize ediyoruz. Karşıdan bakıp bu adamdan da bu beklenirdi deyip olayları derinleştirmemek ve sallamamak lazım. Şuan yeni olduğu için üzülmeniz normal tabi ona bir şey diyemem

Geçen konu acilmisti sevgilimin eski sevgilisi dönmeye niyetin yoksa numaramı sil yazmıştı o siz misiniz yoksa hahhaha

Ocak ayında ayında ayrıldık İşiyle ilgili bahane uydurdu yurt dışına gitme ihtimalim var dedi. Ben de ağzıma geleni söyledim. Başka biri olduğundan süphelendiğimi söyledim. Neyse işte ama numaramı silmedi ben de mart ayında dönmek gibi bir niyeti yoksa numaramı silmesini istedim. Hoşlanmıyorum çünkü bittiyse bana dair hiçbir şeyi tutma. Benim için bitti dedi numaranı silerim istiyorsan dedi silme desem işine gelecek hala sen istiyosan silerim demeue getiriyo. Bende o zaman sil tabiki dedim tamam dedi ama silmedi. 1 ay önce falan bunun takip ettiği bir organizasyon sayfasında mart ayında kızın birine evlenme teklifi ettiğini gördüm kendi instagramda paylaştı mı bilmiyorum ama whatsappta paylaşmadi ya da aylarca durumları benden gizledi. Hiç durumlarını görmedim yani. Bu it o kıza evlenme teklifi ettikten 10 gün sonra ben buna yazmışım numaramı sil diye ama kızın varlığından haberim yoktu. Yani hem sevgilisine evlenme teklifi edecek seviyeye gelmiş üstüne ben sil demişim yine de bunlara rağmen silmedi. Ben de yeni öğrendim 1 ay falan oldu derhal bastım engeli ama hala silmemiş gelecek ay numaramı değiştirmeyi planlıyorum. Bu nasıl bir şey aklım hala almıyor ben onun evine kadar temizledim evinde vileda yoktu elimle sildim o akşam kolumun ağrısından uyuyamadım.kac defa isiyle ilgili yazılması gereken şeyler oldu ben yazdım. Sabah teslim etmem gereken durumlar oldu gece uyumayıp yazıları yetiştirmeye çalıştım bunların hepsine şahit. Belki bana şu an kızacaksınız ama benim gerçekten yüreğime oturuyor. Şu an cok zoruma gidiyor ama aldatmış olması zoruma gitmiyor buna rağmen benden sevgilisi olduğunu gizlemeye çalışması ve numaramı silmemesi zoruma gidiyor. Benden gizlemeye çalışacağına direk silsene. Sevmemesini anlarım herşeyi anlarım ama bana yapılan bu haksızlığı ben içime tutamıyorum. Beni o kızla aldattığı gibi o kızı da salak yerine koyuyor. Böyle bir erkeğin amacı ne olabilir sizce ağzıma geleni saymalı mıyım yoksa bir şekilde sindirmeye mi çalışmalıyım?
Sevgiliyken nedir erkeğin evini temizlemek b.kunu çıkarıyorsunuz herşeyin ondan sonrz burda sikayet ediyorsunuz.

Nedense hic sasirmadim erkeklerin cogu boyle galiba
Haksizliksa da haksizlik umrunuzda olmamali ama umursuyorsunuz cunku birbyaniniz icten ice pisman olsun , ozur dilesin hatasini kabul etsin istiyor " hayir donse de kabul etmem affetmem " deseniz de icinizde hala acisi var uoksa bu kadar umursamazdiniz

Bu cok insani bir durum seviyorsunuz hala insan severken gercegi goremez hata yapar
Ama yapmaniz gwreken numarayi engellemek .
Onun size ulasmasini onlemek
Diger kizi da bosverin
SIz kurtuldunuz Allah size gostermis daha ne istiyorsunuz ins Allah o kiza da gosterir o kiz da kurtulur
Bence sukredin

X