Eski sevgilime yazdım ama ikilemde kaldım

merveicx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.185
103
25
5 ay önce bitirmiştik. Kendisi yurt dışına gitmişti ve orda kalıp kalmayacağı belli değildi. Bi gün yurt dışındayken beni aradı ve bitirmek istediğini söyledi. Uzak mesafe olayı vs. Ben çok tepki vermiştim bu olayda. Aniden terk ettiği için. 5 ay hiç iletişim olmadı. İnstagramdan istek attım. O da istek attı takipleştik. Ama yazmadı. Sonra ben kendi fotoğrafımı attım hikayede atar atmaz beğendi. Ama yine yazmadı. 1 gün sonra da o hikaye attı İstanbul manzarasını. O bunu atınca ben de yazdım yanıt olarak İstanbula mı döndün diye. Konuşmaları atıyorum buraya. Geç saat aralıklarla cevap verdi zaten. Hayatında biri mi vardır sevgilisi ya da ilgilendiği başkası. İstemiyorsa da neden buluşmaya evet dedi. Siz ne düşünüyorsunuz

Eklentiler

• 587EA50C-6CE4-42F5-811B-4E6384CBAF92.jpeg
    587EA50C-6CE4-42F5-811B-4E6384CBAF92.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 911
  • 8CE3F413-9E87-4160-9039-E68E18112CE8.jpeg
    8CE3F413-9E87-4160-9039-E68E18112CE8.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 913
  • 9052321E-5DC3-489D-96CE-143081D9D43C.jpeg
    9052321E-5DC3-489D-96CE-143081D9D43C.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 911
Ben şeyi merak ediyorum neden sürekli eski sevgililerinle iletişim halindesin?
Bitmiş gitmiş artık bi bu bi okuldaki. Böyle yaparak sadece onların egolarını tatmin ediyosun. Bi sal artık şu çocukları.
Hayır hepsiyle olan bi durum değil ki. Hep aynı kişiyi anlattığım için herkesin peşinden koşuyorum algılanıyor.

Burada hep anlattığım bi çocuk vardı. İlişki anlayışımız uymadı bitirmiştik. En son okulda denk geldik konuştuk. Orda da hayatımda biri var bizden artık olmaz demişti. Düşmanım da değilsin ama demişti. Arkadaşız vs. Gayet iyi konuşmuştu. Ben de o olaydan sonra bi daha muhattap olmadım zaten. Bugün beni aradı bana küfürler etmeye başladı. Beni niye rahat bırakmıyorsun. Senin yüzünden kimseyle olamayacak mıyım ben dedi. Ben de dedim ki ne yapmışım söyle. Ulan ben herkese anlattım herkes diyoki biri bişey yaptı. Sen büyü, ritüel falan yapmışsındır. Bunu dedi ya şok oldum. Ben de dedimki belllki biri sana tekmeyi basmış benden biliyosun ama inan senle uğraşamam benim hayatımda biri var rahat bırak. Sonra dediki eminim vardır biri aynen kesin vardır. Birini bul yoksa da bırak beni dedi. Bana küfürler etmeye devam etti.

Son mesaj da da bunu yazı :
Bana bu zamana kadar böyle kafa tutanların ne hale geldiğini görsen zaten bana böyle konuşmazdın. Ben sana uyarımı yaptım pis işlerle uğraşma. Sen o cici güzel ilişkinle devaö et tamam mı , hayatına almışsın birini devam et büyü medyum işleri. Eğer yapmadıysan Allah benim belamı yaptıysan da senin belanı versin tamam mı

Zaten bi gram akıl sağlığım kaldı onu da kaybettirme bana kim kimin günahını almış onu ahirette hesaplaşırsın ben yaptıysan eğer bilmiş ol diye söylüyorum hadi allaha emanet ol
Bu ikisi ayni kisi mi?

Denizciyee nolduuuu naptın çocuğa, saldın artık inşallah 🤣
Bitirdim çünkü sürekli ajitasyon yapıyo bana. En son ley demişti. Evde yemek yok Balık falan tutucam para yok dün aç yattım dedi. Benim okula verdiğim paraları vs sormaya başladı. Sürekli para muhabbeti ben de yol verdim

Adam o kadar sallamamış ki sizi. Siz de habire muhabbet açacağım diyorsunuz. Ekleyen siz, ilk yazan siz. İl buluşma diyen yine siz.
Amma kovalıyorsunuz adamı muhteşem özelliği ne acaba bu kadar peşinde koşturacak
Yok zaten yazmam daha

Bitirdim çünkü sürekli ajitasyon yapıyo bana. En son ley demişti. Evde yemek yok Balık falan tutucam para yok dün aç yattım dedi. Benim okula verdiğim paraları vs sormaya başladı. Sürekli para muhabbeti ben de yol verdim
Ay o da iticitmiş öylee, neyse iyi olmuş birbirinizle uyuşamamıştınız 🤣

Adam sürekli aynen tmm yazıp muhabbeti bitirmeye çalışmış. Sakız gibi yapışmışsın kusura bakma da. Buluşmaya evet demiş çünkü hiçbi erkek hayır demez. O gün senden daha iyisini bulamazsa görüşür bulursa görüşmez.
Biz sanki çok hayır diyoruz da.neler okuduk buralarda.türk kadını yoklukta diyorum kimse desteklemiyor ondan sonra.yok cinsel açlık varmış falan filan.bu mu şimdi cinsel açlık? Herşeye bir bahaneleri var.yine birisi cevap yazar şimdi 🤣

X