Eski sevgilime yazdım ama ikilemde kaldım

2 ay önce ayrıldığım bi ilişkim vardı 1 sene sürdü. Daha önce de çok konusunu açtım. Kendisi ciddi ilişki istemiyordu bana uymuyordu bitirdim. Çok seviyodum ama o hayatına başkasını aldığını söyleyince benim de artık yoluma bakmam gerektiğini anladım. Bi süredir görüşmek isteyen bir çocuk vardı. Onunla 2 kez görüştük. Tabi daha erken ama yine de çok anlayışlı, Çok ince düşünceli biri. Kötü bi enerji sezmedim diğerlerinde olduğu gibi. Çocuk henüz öğrenci bu sene mezun olacak benim gibi. Maddi durumu çok iyi değil öğrenci olduğu için normal karşılıyorum. Ama ben şimdiye kadar hep durumu iyi olanlarla sevgili oldum. Arabası olanlarla. Arabası yok mesela diğer çocuğun vardı diye çok alışmıştım. Buluştuğumuzda ilk hesabı ödedi. İkincide ben teklif ettim farketmez dedi hiç ısrar etmedi. Ama eski sevgilim gerçekten ne kadar üzse de bir kere bile bana ödetmezsin ısrar etmeme rağmen. Mesela bu çocukla buluştuğumuzda yemekte yiyemiyorum. Aç mısın diye soruyor hayır diyorum cebinden para çıkmasın diye. Ben sanırım diğer çocuğun konforuna çok almışım beni evimden arabayla almasına vs. Bi de bu çocukta beni düşündüren şey denizci olması yani ilerde ne olur bilmiyorum ama. Denizci biriyle ne kadar devam edebilirim. Ama çocuk ciddi ilişki çocuğu yani karakter olarak tam istediğim biri. Tek düşündüren işte bu sebepler. Ne yapmalıyım bilmiyorum

Eski sevgilimle kıyaslıyorum o da öğrenci arabası var ve okuldan boş kaldığı günlerde de çalışıyordu hem de okula geliyodu. Ama bu çocuk çalışmıyor bile

Yaklaşık 1 haftadır sevgili olduğum biri var. Çocuk gayet anlayışlı, ciddi ilişki kafasında biri. Beni düşünüyor, önemsiyor. İsteme nedenim bunlar bana değer verdiğini hissediyorum. Öyle cinsellik takılma kafasında değil gibi. Maddi olarak sadece sıkıntısı var ve tanıştığımızdan beri sürekli bunu dile getiriyor . Ben daha öğrenciyim ben de para yok vs diye şakalar yapıyor. Ben de farkındayım durumun Kendisi istanbulda öğrenci. Ailesi İzmir’de yaşıyor. Burda denizcilik okuyor. Bir kaç ay sonra mezun olunca 2 aylık stajı var ve devam edersek Temmuzdan Eylül ayına kadar hiç görmeyeceğim. Sonrasında İstanbula geleceğim dedi ama sonuçta evi İzmir’de. Şuanlık iyi güzel burada görüyorum geziyoruz ediyoruz. Ama bağlanırsam ilerisi düşündürüyor. Yol yakınken ayrılsam pişman olur muyum çünkü düzgün birine benziyor

Güncelleme: bana bunu yazdı iyice itti

Burada hep anlattığım bi çocuk vardı. İlişki anlayışımız uymadı bitirmiştik. En son okulda denk geldik konuştuk. Orda da hayatımda biri var bizden artık olmaz demişti. Düşmanım da değilsin ama demişti. Arkadaşız vs. Gayet iyi konuşmuştu. Ben de o olaydan sonra bi daha muhattap olmadım zaten. Bugün beni aradı bana küfürler etmeye başladı. Beni niye rahat bırakmıyorsun. Senin yüzünden kimseyle olamayacak mıyım ben dedi. Ben de dedim ki ne yapmışım söyle. Ulan ben herkese anlattım herkes diyoki biri bişey yaptı. Sen büyü, ritüel falan yapmışsındır. Bunu dedi ya şok oldum. Ben de dedimki belllki biri sana tekmeyi basmış benden biliyosun ama inan senle uğraşamam benim hayatımda biri var rahat bırak. Sonra dediki eminim vardır biri aynen kesin vardır. Birini bul yoksa da bırak beni dedi. Bana küfürler etmeye devam etti.

Son mesaj da da bunu yazı :
Bana bu zamana kadar böyle kafa tutanların ne hale geldiğini görsen zaten bana böyle konuşmazdın. Ben sana uyarımı yaptım pis işlerle uğraşma. Sen o cici güzel ilişkinle devaö et tamam mı , hayatına almışsın birini devam et büyü medyum işleri. Eğer yapmadıysan Allah benim belamı yaptıysan da senin belanı versin tamam mı

Zaten bi gram akıl sağlığım kaldı onu da kaybettirme bana kim kimin günahını almış onu ahirette hesaplaşırsın ben yaptıysan eğer bilmiş ol diye söylüyorum hadi allaha emanet ol

5 ay önce bitirmiştik. Kendisi yurt dışına gitmişti ve orda kalıp kalmayacağı belli değildi. Bi gün yurt dışındayken beni aradı ve bitirmek istediğini söyledi. Uzak mesafe olayı vs. Ben çok tepki vermiştim bu olayda. Aniden terk ettiği için. 5 ay hiç iletişim olmadı. İnstagramdan istek attım. O da istek attı takipleştik. Ama yazmadı. Sonra ben kendi fotoğrafımı attım hikayede atar atmaz beğendi. Ama yine yazmadı. 1 gün sonra da o hikaye attı İstanbul manzarasını. O bunu atınca ben de yazdım yanıt olarak İstanbula mı döndün diye. Konuşmaları atıyorum buraya. Geç saat aralıklarla cevap verdi zaten. Hayatında biri mi vardır sevgilisi ya da ilgilendiği başkası. İstemiyorsa da neden buluşmaya evet dedi. Siz ne düşünüyorsunuz
1-yurtdisina okumaya giden ex
2-arabasi olan ex
3-fakir ex(denizci)
4- sana kedicik diyen ex
5-sana buyucu diyip kufur eden ex

Bunlar icinde ayni olanlar hangileri?

5 ay önce bitirmiştik. Kendisi yurt dışına gitmişti ve orda kalıp kalmayacağı belli değildi. Bi gün yurt dışındayken beni aradı ve bitirmek istediğini söyledi. Uzak mesafe olayı vs. Ben çok tepki vermiştim bu olayda. Aniden terk ettiği için. 5 ay hiç iletişim olmadı. İnstagramdan istek attım. O da istek attı takipleştik. Ama yazmadı. Sonra ben kendi fotoğrafımı attım hikayede atar atmaz beğendi. Ama yine yazmadı. 1 gün sonra da o hikaye attı İstanbul manzarasını. O bunu atınca ben de yazdım yanıt olarak İstanbula mı döndün diye. Konuşmaları atıyorum buraya. Geç saat aralıklarla cevap verdi zaten. Hayatında biri mi vardır sevgilisi ya da ilgilendiği başkası. İstemiyorsa da neden buluşmaya evet dedi. Siz ne düşünüyorsunuz
anlamayacak bişey yok,kapıyı aralık bırakıyor,şimdi bir insanı istemiyorsanız kesin bir dille bunu belirtirsiniz ve o da hayatınızdan çıkar,ama aralık bırakırsanız aranızdakiler muallakta kalır ilişki ne vardır ne yoktur,siz bunu düşünürken şuanda olduğu gibi,o da hayatına devam eder,ne zaman bir boşluğa düşse sizin inişli çıkışlı bir ilişki olarak gördüğünüz bu durumu kullanır,aradığı ilişkiyi bulduğundada kesin olarak bitirir,sizde niolduuu şimdi derken bulursunuz kendiniz,hemen hemen herkesin karşısına bu tip bir insan çıkmıştır,önemli olan bunu anlayabilmek,benimde karşıma çıktı kendini fazla abartmış nimetten sayan bir şey(insan demeye dilim varmadı),ben arkadaş olarak görüyordm o beni kafaladığını sanıyomuş g.zklı😂sorsan evrim şemasında yeri belli değil artık kim gazladıysa şımarmış yavrum,yani uzun lafın kısası diyeceğim bu tiplerden uzak durun😂sizi gerçekten isteyen net insanlarla birlikte olun kendi değerinizi bilin,siz bilmezseniz kimse bilmez çünki.

Biz sanki çok hayır diyoruz da.neler okuduk buralarda.türk kadını yoklukta diyorum kimse desteklemiyor ondan sonra.yok cinsel açlık varmış falan filan.bu mu şimdi cinsel açlık? Herşeye bir bahaneleri var.yine birisi cevap yazar şimdi 🤣
Birinin öğrenci haliyle arabası var, diğeri de yurtdışında. Anladın mı şimdi aşko? Erkeksizlik değil olay.

Hayır hepsiyle olan bi durum değil ki. Hep aynı kişiyi anlattığım için herkesin peşinden koşuyorum algılanıyor.
koşuyorsun işte ekleyen sen yazan sen adamla görüşelim diyen sen, bi el açmadığın kalmış adama yanı daha ne yapabilirsin ki??? yanı bu adam sana değer vermez çünkü sen koşturuyorsun peşinden şimdi yazsan ne yazmasan ne kendini küçük düşürmüşsün bir kere

Adam sürekli aynen tmm yazıp muhabbeti bitirmeye çalışmış. Sakız gibi yapışmışsın kusura bakma da. Buluşmaya evet demiş çünkü hiçbi erkek hayır demez. O gün senden daha iyisini bulamazsa görüşür bulursa görüşmez.
Yazmadım zaten ben de anladım işim olmaz artık

X