Eski sevgilime yazdım ama ikilemde kaldım

anlamayacak bişey yok,kapıyı aralık bırakıyor,şimdi bir insanı istemiyorsanız kesin bir dille bunu belirtirsiniz ve o da hayatınızdan çıkar,ama aralık bırakırsanız aranızdakiler muallakta kalır ilişki ne vardır ne yoktur,siz bunu düşünürken şuanda olduğu gibi,o da hayatına devam eder,ne zaman bir boşluğa düşse sizin inişli çıkışlı bir ilişki olarak gördüğünüz bu durumu kullanır,aradığı ilişkiyi bulduğundada kesin olarak bitirir,sizde niolduuu şimdi derken bulursunuz kendiniz,hemen hemen herkesin karşısına bu tip bir insan çıkmıştır,önemli olan bunu anlayabilmek,benimde karşıma çıktı kendini fazla abartmış nimetten sayan bir şey(insan demeye dilim varmadı),ben arkadaş olarak görüyordm o beni kafaladığını sanıyomuş g.zklı😂sorsan evrim şemasında yeri belli değil artık kim gazladıysa şımarmış yavrum,yani uzun lafın kısası diyeceğim bu tiplerden uzak durun😂sizi gerçekten isteyen net insanlarla birlikte olun kendi değerinizi bilin,siz bilmezseniz kimse bilmez çünki.
Çocuk o konuşmadan sonra hiç yazmadı. Zaten en son bayramda görüşürüz muhabbeti geçmişti. Attığım her şeyi beğeniyodu falan ama. Bugün de beni her yerden engellemiş

X