Eski sevgilimin aldattıgını şüphelendiğim kızla annesinin takipleşmesi ?

Bakın olayı anlatiyorum
Şimdi gece birde biz telefonla konuşurken sevgilime mesaj geliyo oda ben istemeden işte x hanım mesaj atmış diyo ekran görüntüsü atiyo wp mesajının konuşmanın bütün gidişati ve yeni gelen mesaj hep sizli bizli ama sayfanın üzerinde mesaj silindi yazıyo yani yeni silinen bi mesaj var bende sen ne sildin fln dedim oda işte yanlışlıkla olmuş diye geçiştirdi neyse
Biz geçen hafta pazar buluştuk parmagında yüzzük vardı ters çevirince alyans gibi oluyo x in yanına sekreterin yanına giderken ters çeviriyorum dedi bende ne alaka kadın sana naptı da risk olarak görüyosun dedim işte aramızda sorun oldu ya nolur ne olmaz fln dedi
O konu da tamam biz akşam bişeyde tartıştık ve gece bana yarın konuşuruz sakinleşince dedi gece çevrimici kaldı bi süre sabah bi kalktım kızla takipleşmişler sence bu ve bundan sonra olanlar normal mi
1 kere sizi takmadı diye ve kızla takiplesti diye aldatildiniz, öyle mi?

bugun o kızın instagram hesabına baktım eski sevglimin annesiyle takipleşmiş ben aldatıldım mı ya
Başlığa ve buna nedense güldüm sanki annesi aldatti :) Kaldı ki takipleşme aldatma mı sayılıyor? Şüphe üzerine! ayrılan da sizmişsiniz zaten. Sizden sonrası size ne?

Sevgilimin 2 haftadır tanıdıgı kızı ve aynı yerde çalışmadığı sadece iş veren yani asıl şirketin sekreteri olan kızı annesi nerden tanıyacak
Başlığa ve buna nedense güldüm sanki annesi aldatti :) Kaldı ki takipleşme aldatma mı sayılıyor? Şüphe üzerine! ayrılan da sizmişsiniz zaten. Sizden sonrası size ne?

Sevgilimin 2 haftadır tanıdıgı kızı ve aynı yerde çalışmadığı sadece iş veren yani asıl şirketin sekreteri olan kızı annesi nerden tanıyacak
Ayrılmışsınız zaten önünüze bakın diyorum ben de. Aldatmadım dese geri mi döneceksiniz? Aldattım dese barışıp devam mı edeceksiniz?

Cevabi kendiniz vermişsiniz zaten.
Siz ya aldatmamışsa, ben kuruntu yaptıysam diye üzülüyorsunuz.
Akliniza, kalbinize yatmayan seyler varsa, hep bu adama karşı şüpheci olursunuz, mutlu olmazsınız.

Belki de olay senin bildiğinden çok başkaymış. Demek o paylaştığı şarkıdaki baş harfi de o kız içinmiş. Kızı daha uzun süredir tanıyor olabilir sana farklı anlatmıştır adam zaten yalancı. Artık takipten çıkarıp önüne bakmanın vakti gelmedi mi?

ben ne yapcam şimdi ?
hiçbir şey.
bitti ayrıldın çünkü.
isterse ESKİ sevgilinin mahalle muhtarıyla takipleşir kadın.
seni ilgilendirmez.
çünkü bitti sizin ilişkiniz.
sen de yoluna bakıcaksın.
1 aylık ilişkiymiş bi de şimdi gördüm :olamaz:

X