eski sevgilinin aldığı gömleklerin dolaptan çıkması

Papatya129

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
2.034
2.465
Kızlar selam.
Size çok sinir olduğum ama biraz da abarttığımı düşündüğüm bir durumu anlatacağım.
Benim 7-8 aylık bir ilişkim var. Benden önce erkek arkadaşımın 6 yıllık bir ilişkisi olmuş, aileler bile tanışmış ama kız ayrılmış. Benimkinin bana dediği şey, zaten son zamanlarda tutku kalmamış, kendisi de eskisi kadar güçlü hissetmiyormuş ve bitmiş.

Benim çok sevdiğim bir bilekliğim var, hiç çıkarmam. Bana aylar önce bilekliğimi kimin hediye ettiğini ima ile karışık sormuştu. Bu konuşma sırasında da eski ilişkiler ve hediyeler konulu bir konuşma yapmıştık. Bana ex kızın aldığı her şeyi attığını söylemişti.

Dün, yurtdışına taşınacağı için valizini hazırlamasına yardım ediyordum. Dolapta da hiç giymediği şeyler varmış. Böyle saf saf övüyorum kıyafetlerini "aşkımmmmm bunu bi kere bile giymedin müthiş kıyafetlerin varmış", "bak bunu da hiç görmedim üstünde bu ne kadar güzelmiş" falan diyerek kendimden geçiyorum çünkü kendim tam bir moda manyağıyım ve sevgilim benim tam aksime fashion killer :KK70: O keten miss gömlekleri görünce aşık oldum.
2-3 dk sonra yanıma geldi "sana bişi diycem" diye. "onları eski kız arkadaşım almıştı o yüzden hiç giymedim" dedi ben bozum bozum bozuldum. Çılgın bir kavgaya tutuştuk çünkü bana bunların atıldığını söylemişti. Şimdi neymiş, "gözünden kaçmış". (3-4 parça bir şeydi)

Fazla abarttığımın farkındayım kızlar ama objektif bir yorum istiyorum. Siz olsanız nasıl hissederdiniz? 2 gün geçti hala çok sinirliyim. Diğer taraftan da abartma be kızım geçmiş gitmiş diyorum. Kıyafetleri de dağıtacağını söyledi bu arada.

Son düzenleme:
Abartma diyen tarafınızı tebrik ediyor, biliyorum ben biraz abarttım ama seni çok sevdiğimden temalı bir konuşma yaparak durumu toplamanızı tavsiye ediyorum

Tam abarttım diyorum içimdeki ulan ne işi vardı o gömleklerin orda!!!! diyen ses baskın çıkıyor Shusui Hanım. Kız da zevkliymiş ona mı canım sıkıldı acaba.:KK45:

Abarttınız mi acaba bilmiyorum ki ben de galiba sizin gibi davranırdım merak ediyorum okuyacam yorumları genele bi bakıcam bunu yapmak abartmak mi
Burcumla mi ilgili bilmiyorum ki çok kıskanıyorum ya akrep burcuyum sevgilim eski sevgilisinin aldığı şeyleri giymis olsa çok fazla tepki verirdim belki ama dolapta unutunca yine biraz tepki verirdim az verirdim sanırım off yine de kıskanırdım

Yani fazla abartılmış bir olay
Ya ne yani sevgilisinden ayrıldı diye kullanmasın mı ona alınmış bir hediye
Ben kullanıyorum o da kullanabilir

hatta diyorum sorun yok benim için
Vakti zamanında onu düşünerek alınmış hediye bu kadar
Şuan onu sevmiyor sevse onla olurdu yani eşyalara aşırı anlam yüklemenin anlamı yok

Yani fazla abartılmış bir olay
Ya ne yani sevgilisinden ayrıldı diye kullanmasın mı ona alınmış bir hediye
Ben kullanıyorum o da kullanabilir

hatta diyorum sorun yok benim için
Vakti zamanında onu düşünerek alınmış hediye bu kadar
Şuan onu sevmiyor sevse onla olurdu yani eşyalara aşırı anlam yüklemenin anlamı yok
Yaa gerçekten mi
Böyle mi hissediyorsunuz gerçekten
Off asla olamam öyle yaa

Tam abarttım diyorum içimdeki ulan ne işi vardı o gömleklerin orda!!!! diyen ses baskın çıkıyor Shusui Hanım. Kız da zevkliymiş ona mı canım sıkıldı acaba.:KK45:
Şöyle söyleyeyim 5 yıllık evliyim hala eski sevgilimin aldığı kolyeyi takıyorum 🤣 Benim için mesela bir şey bana alındıysa o benimdir ,kim aldı ne zaman aldı, ne kadara aldı gibi faktörlerin hiçbir önemi yok. O artık benim kolyem. Atmam vermem satmam. Bunu bana eski sevgilim almıştı diye özenerek, onu özleyerek, anarak takmıyorum. Aklıma bile gelmiyordu hatta. O kolyeyi takıyorum çünkü çok hafif ve güzel bu kadar. Eminim ki erkek arkadaşınızda ya gerçekten unutmuştur yada bunlar bana x'in aldığı çok özel hediye diye değil bunlar keten gömlek diye düşünüyordur.

Yaa gerçekten mi
Böyle mi hissediyorsunuz gerçekten
Off asla olamam öyle yaa
Evet böyle hissediyorum ne yapsın atsın mı her sevgili değiştirdiğinde
Ben sevgililerime derim hep bir gün ayrılırsak atma çünkü seni düşünerek aldım vakti zamanında ya da bana geri vermek gibi bir saçmalığı yapma derim

ben de kullanıyorum bunun hesabını da kimseye vermek zorunda değilim yani
Kimse de bana vermek zorunda değil

Ya ben kendim de kullanamam ki
Atmak değil de sağa sola vermiştim
Ne bileyim kişilik olarak kıskançlık var sadece ilişki anlamında değil bende
O hissi durduramıyorum bazi zamanlar😖😖😖😖
Evet böyle hissediyorum ne yapsın atsın mı her sevgili değiştirdiğinde
Ben sevgililerime derim hep bir gün ayrılırsak atma çünkü seni düşünerek aldım vakti zamanında ya da bana geri vermek gibi bir saçmalığı yapma derim

ben de kullanıyorum bunun hesabını da kimseye vermek zorunda değilim yani
Kimse de bana vermek zorunda değil

Kızlar selam.
Size çok sinir olduğum ama biraz da abarttığımı düşündüğüm bir durumu anlatacağım.
Benim 7-8 aylık bir ilişkim var. Benden önce erkek arkadaşımın 6 yıllık bir ilişkisi olmuş, aileler bile tanışmış ama kız ayrılmış. Benimkinin bana dediği şey, zaten son zamanlarda tutku kalmamış, kendisi de eskisi kadar güçlü hissetmiyormuş ve bitmiş.

Benim çok sevdiğim bir bilekliğim var, hiç çıkarmam. Bana aylar önce bilekliğimi kimin hediye ettiğini ima ile karışık sormuştu. Bu konuşma sırasında da eski ilişkiler ve hediyeler konulu bir konuşma yapmıştık. Bana ex kızın aldığı her şeyi attığını söylemişti.

Dün, yurtdışına taşınacağı için valizini hazırlamasına yardım ediyordum. Dolapta da hiç giymediği şeyler varmış. Böyle saf saf övüyorum kıyafetlerini "aşkımmmmm bunu bi kere bile giymedin müthiş kıyafetlerin varmış", "bak bunu da hiç görmedim üstünde bu ne kadar güzelmiş" falan diyerek kendimden geçiyorum çünkü kendim tam bir moda manyağıyım ve sevgilim benim tam aksime fashion killer :KK70: Biraz olsun kombinlerini düzelttim ama hala gömlek falan giydiremiyorum. O keten miss gömlekleri görünce aşık oldum.
2-3 dk sonra yanıma geldi "sana bişi diycem" diye. "onları eski kız arkadaşım almıştı o yüzden hiç giymedim" dedi ben bozum bozum bozuldum. Çılgın bir kavgaya tutuştuk çünkü bana bunların atıldığını söylemişti. Şimdi neymiş, "gözünden kaçmış". (3-4 parça bir şeydi)

Fazla abarttığımın farkındayım kızlar ama objektif bir yorum istiyorum. Siz olsanız nasıl hissederdiniz? 2 gün geçti hala çok sinirliyim. Diğer taraftan da abartma be kızım geçmiş gitmiş diyorum. Kıyafetleri de dağıtacağını söyledi bu arada.
Kuzum gerçekten beğenirsem ben de atmazdım dert etme.
Hatta düşünüyorum benim de gümüş yüzüğüm var yani isim yok hediye takmıyorum ama atmadım da yüzük takmıyorum gümüş yoksa takarım şahıs aklıma dahi gelmez

Şöyle söyleyeyim 5 yıllık evliyim hala eski sevgilimin aldığı kolyeyi takıyorum 🤣 Benim için mesela bir şey bana alındıysa o benimdir ,kim aldı ne zaman aldı, ne kadara aldı gibi faktörlerin hiçbir önemi yok. O artık benim kolyem. Atmam vermem satmam. Bunu bana eski sevgilim almıştı diye özenerek, onu özleyerek, anarak takmıyorum. Aklıma bile gelmiyordu hatta. O kolyeyi takıyorum çünkü çok hafif ve güzel bu kadar. Eminim ki erkek arkadaşınızda ya gerçekten unutmuştur yada bunlar bana x'in aldığı çok özel hediye diye değil bunlar keten gömlek diye düşünüyordur.
Eşiniz bilse ne der yani ne bileyim bi şekilde öğrenmiş olsa tepkisi nedir yıllardır boyunuzdaki kolye eski sevgilinizin hatırası imiş
Yanlış anlamayın kendimi ölçmek anlamında soruyorum

X