Eskişehir haydi buluşmaya !! :)

KIZILCIKLI

Kıskandığım Denizlerdesin
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
3.622
2
selam arkadaşlar, KK aracılığıyla birbirimizi tanıyıp güzel dostluklar ve yeni arkadaşlar edindik a.s. :enbuyukkk: kaydirigubbakcemile5
şimdi KKdaki bu güzel tanışmayı reel hayatımızla birleştirmek istiyorum.. a.s.

evett kıslarrr umarım bu son edit'im olur :))

14 hazıran pazar gunu istasyonun ordakı cay bahcesınde saat 13.30da gorusmek uzere...

il dısındakı ve ilçelerden gelecek canlarım sizin için II.ESES bulusması temmuzda duzenlenecektır duyrulur.. a.s.

Son düzenleme:
:sm_cool:
selam arkadaşlar, KK aracılığıyla birbirimizi tanıyıp güzel dostluklar ve yeni arkadaşlar edindik a.s. :enbuyukkk: kaydirigubbakcemile5
şimdi KKdaki bu güzel tanışmayı reel hayatımızla birleştirmek istiyorum..

haydi Eskişehir'liler , Eskişehir'de ikametgah edenler ve Eskişehir'imizin dışında bulunan hemşehrilerim haydi buluşmaya varmısınız?? a.s. :teytey: :teytey:

21 haziran pazar günü , saat 13.30da Kentpark'ta

sizleri davet ediyorum hanımlar:sm_cool: :sm_cool:
lütfen takviminizi işaretleyip kimseye o güne randevu vermeyiniz :lepi:

:sm_cool:selam abba cım bak sen nereye ben oraya geliyom işallah buluşmayada gelirim :1hug:çok merak ediyorum sizleri görüşmek üzere datluma.s

:sm_cool:

:sm_cool:selam abba cım bak sen nereye ben oraya geliyom işallah buluşmayada gelirim :1hug:çok merak ediyorum sizleri görüşmek üzere datluma.s

hoşgeldin tatlım a.s. :1hug: Şeniz
gelmeseen küserim baak , işlerini şimdiden ayarla bakem kaydirigubbakcemile5

inş. buluşacağız tanışacağız kaynaşacağız ............belkide tanışık bile çıkacağız........ çok merak ediyorum sabırsızlanıyorum .........inş. allahtan bişey çıkmazda buluşabiliriz......kentparkta su kenarında bir kafe war...adını bilmiyorum ama kapısında bi garson heykeli var.. orada oturup çayımızı yudumlarız artıkın......

Son düzenleme:
hoşgeldın cicikacım a.s. :1hug:
evet dedıgın gibi belkıde tanısıyoruz ama nıklerden yada pek tanıma fırsatımız olmadıgından bılmıyruz :))
ee kapısı ne tarafta ben hiç gitmedımde :eek: otogar yolu tarafındamı yoksa tokı evlerının yapıldıgı taraftamı yada diğer evlerın bulundugu yerdemı ??

buluşup kaynaşın biz uzaktakilerinide unutmayın kaydirigubbakcemile3

kuzum eylülüm senıde beklıyoruz okiş.. a.s.
sende gel bakem kocene söle izin versın sana ,zaten otogarın yanında gibi bişey kentpark ,şehırdende butun vasıtalar gelıyor :eek: :eek:
beklıyorummmm hepinizi tmm hihoyyyt hihoyyyt

offf ya aglicam simdisenağlama.abbam,bulustugunuzda benide anip kulaklarimi cinlatin.ok.kuzuum

offf ya aglicam simdisenağlama.abbam,bulustugunuzda benide anip kulaklarimi cinlatin.ok.kuzuum
oyyy bebimm ağlama bakem :teselli: :teselli: bulustumuzda anarız tatlım fotoları çekınıp koyarız sende hem hasret giderirsin hemde bızleri gormus olursun ;-)
Kentparka gidememiştim. Sayenizde orayı da görmüş olucam

hosgeldın canım :) .a.s. benım içinde ilk olacak kaydirigubbakcemile5 yada daha erken gidip size yön tarifi yapabilirim ,duruma gore bakarız artık ;-)

oyyy bebimm ağlama bakem :teselli: :teselli: bulustumuzda anarız tatlım fotoları çekınıp koyarız sende hem hasret giderirsin hemde bızleri gormus olursun ;-)

hosgeldın canım :) .a.s. benım içinde ilk olacak kaydirigubbakcemile5 yada daha erken gidip size yön tarifi yapabilirim ,duruma gore bakarız artık ;-)
tamam canim.öyle yaparim artik.siz benim yerimede eglenin.ok....

iyi akşamlar kızlar anlaştık tamam ben kentparka gecen hafta gittim cocukları götürdüm cok beğendik 3 tarafta kapısı var merak etmeyin inşallah bir aksilik olmazsa görüşürüz

merhaba arkadaşlar pek fazla tanışıklığımız yok
ama bende sizlerle buluşup tanışmak isterim inş.

kaç kişiyiz :

1- ela_11
2- cicika
3- eylül
4- sütlü kahve
5- seher yeli
6- ceyda_26
7- mugelofca
8- abba

Son düzenleme:
X