Gelinbaşı ve Gelin Tacı Eskişehirde gelinbaşı için kuaför tavsiyesi

Hamamyolunun arka sokağında kalan GÜLTEN KUAFÖR e gitmeyin de nereye giderseniz gidin. Psikolojik sorunları var ve bozuk ruh halini benim ve yakınlarımın saçlarında düğün günümde göstermiş bir insandır. Kesinlikle eleştiri kabul etmeyen, istediğimiz hiç bir modeli becermeyen bir de üstüne çiçeğini vermiyorum bahşiş ver diye elemanını yollayan biridir. Çıkmaz diye istemediğimi söylediğim halde ısrarla taktığı kirpikler kuaförden çıkar çıkmaz düşmüştür. NE saç da ne de makyajda isteklerinize önem vermez kafasına göre yapar ama onu da mahveder. Sakın gitmeyin. Fotoğraflarıma bakasım gelmiyor onun yüzünden. Hamam yolunun arkasında 2 dükkan yanyana içerden birleşen bir dükkanı var. Dışardan güzel görünür ama içerisi tam bir hayal kırıklığı!!!!

Beyaz kuaföre kesinlikle gitmeyin prova saçı ev Topuzu gibiydi çok kötüydü makyajı da yapmadılar hemen iptal ettik ve paramızı vermediler

Gelinbaşı için ya mustafa ceylan veya zen kuaför derim ben kime sorarsanız sorun randevu için gidin konuşun prova yaptırın her yazılana da inanmayın ama en iyiler bunlar

Gelinbaşı için ya mustafa ceylan veya zen kuaför derim ben kime sorarsanız sorun randevu için gidin konuşun prova yaptırın her yazılana da inanmayın ama en iyiler bunlar

Anadolu ünv akademisyen oldum. Ara ara Bursa’ya giderim. Bağlantılarım var bir çok kuaförle ama beğenimi toplayan Tierra kuaför ve Zen

X