Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmene soruşturma

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.783
58.346
Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmene soruşturma
25.12.2017 Pazartesi 20:09 (Güncellendi: 25.12.2017 Pazartesi 20:15)
DHA
5a41303061361f25685d0ee4.jpg

twitter hesabından beden eğitim derslerinde eşofman giyilmesini eleştirip, öğrencilerin eşofman giyerek zina yaptığını ileri süren mesajlar yayınladı. Harmancı'nın mesajları sosyal medyada tepki topladı.

Konu ile ilgili araştırma başlatan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmen Harmancı hakkında soruşturma başlattı. Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, ''Bir öğretmenimiz sosyal medya hesabından mesajlar yayınlamış. Konu bize ulaştıktan sonra Valiliğin izniyle öğretmen hakkında soruşturma başlattık. Soruşturmanın sonucuna göre öğretmen hakkında işlem başlatılacak.'' dedi.

Öğretmen Harmancı'nın twitter hesabından yayınladığı tepki çeken mesajlar şöyle:

'Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir', 'Beden eğitimi değil, bedeni şeytana hazırlama eğitimi', 'Kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar', 'Okullarda zina yapılmıyor mu? Evet, göz, kulak, dil ve el zinası yok diyen ya Muhammed aleyhisselam dininden haberi yok. Ya da bundan zevk alan zevkperestler', 'Okulu sınıfı evi gibi, erkek öğretmeni dayısı gibi, abisi gibi gören öğrenciler ve onları yabancı bir kadın gibi görmeyen erkek öğretmenler okullarda zina işliyor dersem bu benim düşüncem değil Muhammed aleyhisselamın emri itiraz eden var mı', 'Beden eğitimi dersi veren, verirken gerçekten rahatsızlık duyan şerefli öğretmenler olduğu gibi şereften yoksun öğretmenlerde var. Buna sessiz kalanlar olarak biz de hesap vereceğiz.', 'Bir okulda soyunma odası diye bir yer varsa bu bize zillet olarak yeter', 'Mustafa Kemal'i seviyor musun diye öğretmenlere sorulsa kem küm diye cevap veren öğretmenden eğitimci olmaz. Oysa malum kişiyi sevmiyorum demek asla suç bile değilken o kadar sindirilmişiz', 'Okullarda değil hiçbir zaman malum şahsın altına Kuran konulmaz', 'Öğretmen arkadaşlara bir hatırlatma Okullardaki akıllı tahtaların altına malum şahsın altına konulan Kuranı Kerim'den hesaba çekileceğiz korkmayın ve deyin ki akıllı tahtaların üstüne Kuran koymayın', 'Bir beden eğitimi öğretmeninin karşısında vücut kıvrılıyorsa ne kadar olması önemli değil onun adı zinadır', 'Bugün beden eğitimi adıyla adet görmüş kızlara zorla ve müfredat gerekçeli zina yaptırılıyor bu hiçbir babanın da umurunda değil. Hemi de Müslüman baba. Niyet sorgulamıyorum İslam'ın sınırlarının dışında niyet aranmaz.'

Ercan Harmancı gelen tepkiler üzerine twitter hesabından kendisini eleştirenlere şu yanıtları verdi:

'Evet tekrar ediyorum beden eğitimi dersi seçmeli olmalıdır isteyen seçsin. Yarın ölünce hesap sorulacak bir konu için tartışmam. Bu bir inanç meselesi derim', 'Sosyal medyada paylaştığım tüm paylaşımlardan sevap bekliyorum karşılığı cennette Suçu vız gelir. Medya ve iletişim uzmanı olarak da işin teknik tarafında hakimim, Sıkıntısı olan açıklamaya da tekzip talebi hakkına hakkını kullanabilir eleştiriye açığım hakaret suç.'

https://www.cnnturk.com/turkiye/eso...-zina-yaptigini-soyleyen-ogretmene-sorusturma
 

Scarlet89

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
1.690
2.769
bu nasıl öğretmen, bir de felsefe öğretmeni?! Yazık ki ne yazık...
pis herif! sapkın, sapkınlığını deklare etmiş. Ama ne olur en fazla okul değiştirir.
 

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.295
36.680
Diyecek kelime yok bunlara
O kadar icler acısı durumdalar yani...o kadar dinden dem vuruyorlar da o nefsi niye terbiye etmiyorsun madem...
 

Anti Depresan

☁ ATATÜRK ☁
Pro Üye
23 Temmuz 2014
5.330
17.578
Lisede voleybol takimindaydik ve din kültürü öğretmenimiz gelip bize şortunuzun altına külotlu çorap giyin demişti..
Bizde kadın beden eğitimi öğretmenimize söylemiştik o da adama nasıl laflar etti ise öğretmenler odası karışmıştı.. :)

Zihniyet bozuk.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 704 gün geçti.

sivastrabzon

hem şiirsin sen, hem şair..
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.718
9.944
adam ilginç, böyle saçma sapan şeyleri sosyal medyadan yazmaya cesaret edebiliyor, sanırım milyonlar bana destek verecek sandı:KK53:
Onlar gibi düşünen maalesef o kadar fazla ki sapık düşüncelerini rahatça söylemekten imtina etmiyorlar. Bir de insanları kışkırtıyorlar, "nefsi uyanmıgyorsa erkekliği bitmiş demektir" diyerek. Erkeklerimiz malum, erkekligini ispatlama için zaten fırsat peşinde..
 

Sehazal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
127
96
36
Bunlar nasil ogretmen oluyor vallahi hayret ediyorumm..madem boyle pis düsuncelerin var niye imam hatip kiz okukunda gorev yapiyorsun sapikkk..baska okula gitt..sapik zihniyete bakar misin yaaww..
 

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
45.514
148.938
49
'Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor.'
Kendi hakkındaki tespiti tam yerinde olmuş, insanın kendini bilmesi güzel birşey, böyle biri çocukların olduğu hiçbir yerde herhangi bir görevle çalıştırılmamalı.
Çocuk yaştaki kızlara nefsi uyanan birinin çocukların arasında işi yok.