Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmene soruşturma

sivastrabzon

hem şiirsin sen, hem şair..
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.718
9.944
'Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor.'
Kendi hakkındaki tespiti tam yerinde olmuş, insanın kendini bilmesi güzel birşey, böyle biri çocukların olduğu hiçbir yerde herhangi bir görevle çalıştırılmamalı.
Çocuk yaştaki kızlara nefsi uyanan birinin çocukların arasında işi yok.
keşke bu tür işlerde, personel alımında mülakat yerine nefs testi yapsalar erkeklere..

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
45.516
148.947
49
keşke bu tür işlerde, personel alımında mülakat yerine nefs testi yapsalar erkeklere..
Aynen katılıyorum, test sonucu olumsuz çıkanlara da çocukların bulunduğu ortamlarda çalışamaz yazısı yazılsa ve uzman desteği zorunlu hale getirilse ama maalesef yapılmıyor.

Onneli

Popüler Üye
Pro Üye
4 Şubat 2010
2.117
5.056
Bunlar nasil ogretmen oluyor vallahi hayret ediyorumm..madem boyle pis düsuncelerin var niye imam hatip kiz okukunda gorev yapiyorsun sapikkk..baska okula gitt..sapik zihniyete bakar misin yaaww..
Onlar ögretmen degiller maalesef, onlarin cogunun diplomasi ya yok yada sahte. Onlar muhtemelen imam hatip mezunu imamlar ve sorulari calip hukuksuz bir sekilde devlet bilgisi dahilinde yerlestirildiler oralara...
https://www.aydinlik.com.tr/egitim/2017-ocak/yillarca-sorular-boyle-calinmis

Ssedmikraska

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
1.812
1.737
Hahahahja yaa s*l*k herif :KK70: demek ya erkeklik kaybedilmis ya da iman oyle mi :KK70: kizlar iyi tarafindan bakin. Adam sapik oldugunu kabul etmis :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1109 gün geçti.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
117.880
129.597
56
Bu adamın yanından yöresinden kıyısından berisinden geçen tüm kadınların dikkatli olması lazım.
Açık açık söylüyor cunku kadının kıvrımlarını görünce nefsi kabarır erkek dediğinin diye.
Sapık.
Bunun öğretmenlik yaptıgı okuldaki kızların velileri ne düşünüyor acaba?

Beden eğitimi mecbur dersmi,öyleyse direk o dersten alırlar herhalde..

2KediAnnesi

Guru
Pro Üye
15 Aralık 2013
15.040
34.773
Beden eğitimi mecbur dersmi,öyleyse direk o dersten alırlar herhalde..

Bu adam felsefe öğretmeniymiş sanırım.
Sadece dersten almak da içimi rahatlatmaz benim valla. Bunun ders araları var koridoru var. Bu adamın cocugumu görmesine bile tahammül edemem.
Bakınca insan değil çıplaklık görüyor bunlar nasıl kafalar.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
117.880
129.597
56
Bu adam felsefe öğretmeniymiş sanırım.
Sadece dersten almak da içimi rahatlatmaz benim valla. Bunun ders araları var koridoru var. Bu adamın cocugumu görmesine bile tahammül edemem.
Bakınca insan değil çıplaklık görüyor bunlar nasıl kafalar.

Evet felsefe öğretmeniymiş,bunun gibi hadsizlerin terbiyesizlerin yaşamaması lazım..
Kafasında düşündüğü tablo maalesef öyle,farklı bir algıyla bakıyor o gözle görüyor..

akrep7706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2017
20
14
38
biri eşofman giyen kızlarla mest oluyor diğeri sakalsız erkek nefs uyandırır diyor sonra hepsi toplanıp yılbaşı haramdır diyor. Allah felaketinden bizleri korusun. Azgın toplulukların başına çünkü anlayacakları dilden gazap veriyor rabbim ortalığın iyice çivisi çıkmış :KK67::KK62:

Pembegomlek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
7.975
10.908
Dogru demis

Cogu insan "islami" secmis olmasina ragmen gereklerini uygulamiyor

sivastrabzon

hem şiirsin sen, hem şair..
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.718
9.944
Dogru demis

Cogu insan "islami" secmis olmasina ragmen gereklerini uygulamiyor
İslamın gerekleri?? Hangi hocaya göre?? Malum herbiri kendi gereklerine göre yorumluyor..
Peki islamı gereklerini uygulayıp, ahlakına uymayanlar?? Onlara ne dersiniz? sadece islamın gerekleri yerine gelsin yeterli mi size göre?