Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmene soruşturma

Pembegomlek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
7.975
10.908
İslamın gerekleri?? Hangi hocaya göre?? Malum herbiri kendi gereklerine göre yorumluyor..
Peki islamı gereklerini uygulayıp, ahlakına uymayanlar?? Onlara ne dersiniz? sadece islamın gerekleri yerine gelsin yeterli mi size göre?

Islam ahlakli olmayi gerektirir zaten

Pembegomlek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
7.975
10.908
Zaten salaklik bende. 45 cocugun tecavüzü icin "bir sefercikten bisey olmaz" diyenler elbette bunu diyecekler. Haklisin, sasirmamak lazim.

Tecavuz ile bu durumu bir tutmamak gerekir diye düşünüyorum

sivastrabzon

hem şiirsin sen, hem şair..
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.718
9.944
Zaten salaklik bende. 45 cocugun tecavüzü icin "bir sefercikten bisey olmaz" diyenler elbette bunu diyecekler. Haklisin, sasirmamak lazim.
Estağfurullah niye salaklık olsun? İyi niyet o, içindeki küçük umudun büyük ışığı.. Bizim gibi düşünenlerin çok olduğuna inanmayı ve görmeyi istemek...

sivastrabzon

Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.718
9.944
Islam ahlakli olmayi gerektirir zaten
Ben de bunu bildiğim için söyledim zaten, ama islamın gereklerinden bahsedenlerin birçoğu bunu bilmiyor olsa gerek ki, hepsi yüzeysel, görsel ve ibadet kısmında.. Ahlakından bahsedip o ahlaka göre davrananlar bunun dışında, onlar zaten diğerlerinin gölgesinde kalıyor ne yazık ki

Pembegomlek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
7.975
10.908
Ama o zihniyette olanlar tecavuz edenler zaten, asıl birbiriyle aynı konular. Biri sebep, digeri sonuç..

Bu adamin birine tecavuz ettigine sahit misiniz
Degilseniz bosuna gunahina ortak olmayin boyle bir genellemeyle bence

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
117.880
129.597
56

Bu zihniyette olanlardan herşey beklenir artık..
Ortalık beyni bel altı çalışan bunlarla dolu..

sivastrabzon

Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.718
9.944
Ben adamın tecavüz ettiğini söylemedim, bunu kastetmediğimi çok iyi biliyorsunuz.. Ensar da, Dikili de çocukları taciz ve tecavüz edenlerin bu adamdan farklı olduğunu düşünmüyorum şahsen ve benim gözümde o fikirlerle o potansiyeli var...

sivastrabzon

Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.718
9.944
Size şöyle sorayım: Bu adam eşofman giyen, hatları belli olan genç kızdan etkilenmeyenin erkekliğinden şüphe duyduğunu söylemiş. Buna göre kendisi sapına kadar erkek ve tahrik oluyor. E söylediklerinin doğruluğundan yani haklı olduğundan da emin.. Bu durumda kendini haklı bulduğu konuda da hakkı olanı almak isteyecektir doğal olarak.. Ama küçük bi sorun var hakkını almak isterken onu haksız bulup engellemek isteyenler ve tepki gösterenler olabilir..Bu engeli aşmak da sıkıntı yaşamışsa artık..

pepperony

Guru
Pro Üye
9 Eylül 2013
10.947
23.923
Onlar gibi düşünen maalesef o kadar fazla ki sapık düşüncelerini rahatça söylemekten imtina etmiyorlar. Bir de insanları kışkırtıyorlar, "nefsi uyanmıgyorsa erkekliği bitmiş demektir" diyerek. Erkeklerimiz malum, erkekligini ispatlama için zaten fırsat peşinde..
Ne olacak diye düşünüyor hakkinda soruşturma açılmış mis
İki ay sonra başka bir okulda bu öğretmen görev basinda olacak