Eşortman takımı arıyorumm/bulunmuştur..

AycaAydin

Hayata attığım en güzel imzam
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.336
94
36
Kızlar eşortman takımı arıyorm penye yada paraşüt rahat olması önemli takas yapılcak şekilde aradığım beden L renk olarak siyah/beyaz/pembe olabilir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimsenin elinde yokmu eşofman takımı acaba??

Kimsenin elinde yokmu eşofman takımı acaba??

Canım benim kendim uydrdğum eşofman takımı bu mor eşofman üstüde beyaz mor
$1396983380133.jpg

Resimde siyah çıkmış ama ikisininde mor detaylarımı var canm bedeni nedir?

Canım esofmanın altı şu renkte akşam çektiğğim için öyle çıkmış renkleri uyduğu için bende esfoman tkımı olarak kullanıyodum :KK1: Üstü xl yazıyo ama dar kalıp tatlım altıda m beden ama esneme payı var ben m giyiyorum bol geliyo :KK34:
$mor-beyaz-zýt-çizgili-ve-takýmlý-adidas-bayan-eþofman-takýmlarý-modelleri.jpg bu renkte altıda

Son düzenleme:
Canım esofmanın altı şu renkte akşam çektiğğim için öyle çıkmış renkleri uyduğu için bende esfoman tkımı olarak kullanıyodum :KK1: Üstü xl yazıyo ama dar kalıp tatlım altıda m beden ama esneme payı var ben m giyiyorum bol geliyo :KK34:
Eki Görüntüle 1060270 bu renkte altıda

Beğendim canm ilgin içinde tşk ederim pek kimse dönmedi tenezzül edip😃ben L giyorum olutmu acaba bazen M de oluyor kilom 76 çnki takaslık düşünüyorm bu arada konu başlığındada yazmştm canm biliosn dimi sorn olmasn sana sayfamda 38 den 42 ye kadr ürünler var ayakkabı cantalar vs bi bak istersen sen nekadr düşünüosn bu eşofman takımına

Eki Görüntüle 1060270 bu renkte altıda
Orjinalmı canm bu arada eşofman takımı?

Beğendim canm ilgin içinde tşk ederim pek kimse dönmedi tenezzül edip😃ben L giyorum olutmu acaba bazen M de oluyor kilom 76 çnki takaslık düşünüyorm bu arada konu başlığındada yazmştm canm biliosn dimi sorn olmasn sana sayfamda 38 den 42 ye kadr ürünler var ayakkabı cantalar vs bi bak istersen sen nekadr düşünüosn bu eşofman takımına

olsun canm arkadaslarin belki yoktur esofman takimi ondandr. Cok ozr dlerm takas diye grmedim takas dusunmyrm cnku su an kilo verme surecindeyim yerine oturtunca takasa gecicem :KK43: ben 25 tl diyorum genede almak istersen bi seyler yaparm :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

olsun canm arkadaslarin belki yoktur esofman takimi ondandr. Cok ozr dlerm takas diye grmedim takas dusunmyrm cnku su an kilo verme surecindeyim yerine oturtunca takasa gecicem :KK43: ben 25 tl diyorum genede almak istersen bi seyler yaparm :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anladm canm ben takasla düşünüyorm şuan nakit alamıycam çnki😔

Elinde olanlar takas isteyenler cvp ltfn

X